Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Přípravky na zvětšení penisu pomáhají, ale nedokáží zázraky. Žádný z nich vám nezvětší přirození o více než 2-3 centimetry. Není ale pravdou, že by tyto přípravky nefungovaly. Fungují na principu zvětšování topořivých tělísek.

Test a recenze pilulek na zvětšení penisu

Velmi oblíbenými jsou hlavně doplňky stravy, které zlepšují fyzickou kondici pohlavních orgánů a tím zajišťují jejich řádné fungování. S tím souvisí i zvětšení objemu penisu na přirozenou úroveň běžného člověka. Vyzkoušet můžete ale i praktické vakuové pumpy nebo nastavovadla.

Připravili jsme pro vás i srovnání přípravků na zvětšení penisu.

Nejlepší přípravky na zvětšení penisu

Zvětšení penisu chirurgicky

Chirurgický zákrok je efektivním řešením i když málo kdo se odhodlá operaci podstoupit. Je to velmi radikální způsob. Je však třeba říci, že takovýto způsob zvětšení penisu je rychlý, trvalý a zaručený. Před zákrokem se dozvíte, o kolik přesně se penis zvětší.

Nevýhodou tohoto řešení může být jeho finanční náročnost. Takové zákroky totiž nekryje zdravotní pojišťovna, proto si je pacient hradí v plné výši. Výdaje na operaci se mohou vyšplhat do výšky několika tisíc Kč.

Doplňky stravy a změna životosprávy

Někdy nejsou za malou délkou penisu geny, ale nesprávná životospráva. Pokud je penis během erekce nedostatečně prokrven, poté nedosáhne délku, kterou by mohl. V takovém případě postačí zlepšit životosprávu, začít cvičit a zlepšit si tak krevní oběh v těle.

V tomto nám mohou do značné míry pomoci i doplňky stravy, které účinnými látkami dokáží podpořit prokrvení a dosáhnout tak lepší erekci. Lepší erekce vždy znamená i zhrubnutí a prodloužení penisu. Mezi nejznámější a nejúčinnější doplňky stravy na zvětšení penisu patří Vimax. Alternativami jsou Vimax, Zerex, eJoy.

Užívání výživových doplňků a doplňování aktivních látek musí být dlouhodobé, jinak se jeho účinky neprojeví. Třeba je užívat alespoň 3 měsíce. 

Vakuové a hydro pumpy

Mezi velmi efektivní způsob trvalého zvětšení penisu patří i zvětšení pomocí vakuové pumpy. Podle posledních průzkumů bylo zjištěno, že nejlepší fungují vodní vakuové pumpy, takzvané hydro pumpy. Jsou sice dražší, ale efektivněji. Navíc není třeba používat lubrikační gely, které nejsou zrovna nejlevnější.

Oblíbené vakuové pumpy na penis

Extendery

Jednoduché přístroje, které fungují na principu trakce, podpoří tvorbu kožní tkáně a množení buněk. Díky dlouhodobému a pravidelnému používání tohoto "natahovače na penis" dojde k jeho prodloužení.

Penis se totiž přizpůsobí a novým tkání vyřeší potřebuje snížení tahu, který je pro něj nepřirozený. Výsledkem je delší penis.

Recenze výživových doplňků i na zvětšení penisu

Přečtěte si naše mimořádně podrobné recenze, ve kterých se dozvíte vše o účincích a složení těchto výživových doplňcích. Zodpovíme vám otázky ohledně dávkování, užívání, prozradíme kolik doplňky stojí a věnujeme vám i slevy na jejich nákup.

Naše redakční testování s 2 respondenty vám navíc podá reálnou zprávu o fungování těchto doplňků.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!