Vimax tablety mají skvělé recenze

Na internetu lze najít recenze neskutečného množství produktů, které slibují prodloužení penisu. Na fórech se paradoxně nejčastěji diskutuje o takových, jejichž původ je nejasný (např. Penirium). Jde o skvělý marketingový postup prodejce, který se však neodváží přiznat původ svého produktu.

Tabletky Vimax na zlepšení erekce

Proč byste tedy měli sáhnout po výživovém doplňku Vimax? Protože se o něm dozvíte opravdu vše podstatné! O tom, že po něm sahá stále více (odpovědných) pánů svědčí i fakt, že si o jeho účincích můžete přečíst desítky pozitivních recenzí.

100% záruka bezpečného nákupu? Objednávejte z ✅ oficiálního eshopu Vimax pro ČR.

Made in Kanada

Výrobcem Vimax je společnost OAI Services Ltd. Oficiálním distributorem pro ČR a SR je společnost eMarkest s.r.o se sídlem v Praze, člen Asociace pro elektronický obchod.

Doplněk stravy Vimax Pills je ohlášen na Ministerstvu zdravotnictví ČR, což potvrzuje jeho zdravotní nezávadnost. Jeho užívání s sebou nepřináší žádné výraznější riziko ohrožení zdraví - pozor si samozřejmě musí dát páni, u kterých je známá alergie na některou ze složek Vimax.

5 účinků Vimax v 1 tabletě

Boj s projevy erektilní dysfunkce není vůbec jednoduchý - zatěžuje psychiku každého chlapa, který ho někdy zažil. Tento preparát samozřejmě neřeší pouze problém s erekcí.

Každá tableta v sobě spojuje 5 účinků, které podporují intimní zdraví muže:

 • zpevnění penisu
 • zlepšení erekce
 • oddálení předčasné ejakulace a prodloužení pohlavního styku
 • zlepšení přežívání intimních podnětů
 • zvýšení libida

Chcete ušetřit 11% z hodnoty nákupu?? Nezapomeňte použít slevový kód "vimax11sleva"!

Jak to celé funguje?

Celý mechanismus a kvalitu erekce ovlivňují 2 základní věci. První je krevní oběh a dostatečný přítok krve do penisu. Druhou jsou tzv. topořivá tělíska - párové tělíska Corpora cavernosa a nepárové Corpora spongiosum.

Pro kvalitu a pevnost erekce je důležitější první zmíněné. Kavernózní (nazývané také erektilní) tělíska se totiž během vzrušení naplňují krví a několikanásobně zvětšují svůj objem a velikost. Čím více se tělíska naplní krví, tím je mužský penis větší, delší a objemnější.

Problém přichází se zvyšujícím se věkem, snižováním pružnosti a kornatěním cév. Pokud je přísun krve jakýmkoliv způsobem blokován, tak erektilní tělíska nemají dostatečnou možnost naplnit svou kapacitu krví. Výsledkem je slabá erekce a nemožnost provádět pohlavní aktivity.

Vimax obsahuje látky, u kterých byly prokázány účinky na rozšiřování cév a zlepšování kvality krevního oběhu. Určitě jste již pochopili, že udržování 100% zdraví cév je jeden z nejjednodušších a nejdostupnějších způsobů podpory vaší erekce. Vimax svým složením odstraňuje nejen projevy, ale i jednu z příčin erektilní dysfunkce!

Účinky Vimax potvrdil i velký výzkum, kterého se zúčastnilo až 9000 mužů!

Na webu ✅ oficiálního distributora Vimax lze nalézt výsledky rozsáhlého výzkumu účinků Vimax, který probíhal v letech 2004 - 2011. Obdobný výzkum dosud nerealizoval žádný jiný výrobce (nebo distributor) výživových doplňků na podporu erekce.

Z výsledků výzkumu, kterého se zúčastnila opravdu velká vzorek respondentů - až 9000 mužů, kteří měli reálné zkušenosti s užíváním Vimax, lze vyvodit, že produkt funguje u více než 2/3 mužů, kteří ho pravidelně užívali.

Složení Vimax pro lepší erekci a zdravější organismus

 • Saw Palmetto (Serenoa plazivá) - palmovitý strom, jehož červené plody se v medicíně využívají k léčbě zánětlivých onemocnění prostaty. Rostlina je účinná i v léčbě zvětšené prostaty. V tradiční medicíně se však extrakt z plodů využíval i při léčbě impotence a jako účinné mužské i ženské afrodiziakum. Jak vidíte, jeho využití v léčbě poruch erekce nezná hranic a proto se tvoří jednu z nejpodstatnějších složek Vimax.
 • Gingko Biloba (Jinan dvoulaločný) - symbol dlouhověkosti, který se dlouhodobě využívá i při léčbě slabšího krevního oběhu. Osvědčil se proto i při odstraňování poruch potence, kde je dostatečné zásobování krví mimořádně podstatné! Výtažky z gingka mají schopnost podporovat průtočnost krve, díky čemuž dochází k lepšímu naplnění erektilních topořivých tělísek. Pravidelné užívání gingka upravuje hladinu hormonů v krvi a proto je jeho pravidelný příjem prostřednictvím tablet Vimax mimořádně důležitý.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) - jedna z nauniverzálnejších rostlin světa a všelék, který dokáže řešit desítky onemocnění. Ženšen se v intimní sféře využívá na všestrannou podporu mužské potence - zlepšení erekce, zvyšování plodnosti, podpora produkce a aktivity spermií, zvyšování libida. Kromě toho zlepšuje krevní oběh a posiluje celou srdečně-cévní soustavu, což je nesmírně důležité při léčbě příčin a projevů erektilní dysfunkce. 50mg dávka ženšenu ve Vimax je to pravé i pro vaši potenci!

Originální balení Vimax je zajištěno fólií, která zabraňuje přísunu vzduchu k tabletám.

 • Kajenské korenie (Capsicum annuum "Cayenne" / Cayenne pepper) - jedna z najčastejšie sa vyskytujúcich zložiek prípravkov na zlepšovanie erekcie je obľúbená najmä kvôli kapsaicínu - látke, ktorá je zodpovedná za štipľavosť. Kajenské korenie je výborné pri liečbe ochorení prostaty, podporuje kardiovaskulárny systém, rozširuje cievy a stimuluje krvný obeh. Aj vďaka nemu sa do penisu dostáva dostatočné množstvo krvi a erekcia je viditeľne aj citelne pevnejšia. Pri pravidelnom užívaní Vimaxu sa potenciál kapsaicínu rozvíja do maximálnej možnej miery.
 • Hloh obyčajný (Crataegus laevigata) - bobule tohto známeho kra sa (okrem iného) využívajú aj pre schopnosť spriechodňovania ciev a podpory zdravia srdcovo-cievnej sústavy. Jeho pozitívne účinky sa prejavujú naozaj veľmi rýchlo, čo je dôvod, prečo bol zakomponovaní aj do zloženia Vimaxu. Pri liečbe impotencie má význam aj fakt, že hloh obyčajný pôsobí aj ako prírodné antidepresívum, ktoré dokáže elminovať psychické príčiny poruchy erekcie.

Vimax jsou tabletky s čistě přírodním složením

 • Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) - rastlina, o ktorá sa v poslednom období označuje aj ako "prírodný testosterón" sa pridáva prakticky do každého lepšieho produktu na podporu erekcie. Vo Vimaxe preto nemôže chýbať! Toto prírodné afrodiziakum dokáže zvýšiť nielen libido, ale aj celkovú vitalitu. Podpisuje sa preto aj na zvýšení výkonnosti a oddialení predčasnej ejakulácie.
 • Ovos siaty (Avena sativa) - sa vďaka širokému spektru účinných látok využíva aj pri liečbe nespavosti, nervozity, úzkosti či negatívnych prejavov účinkov dlhodobého stresu. Vo Vimaxe má opodstatnenie najmä z hľadiska podpory duševnej pohody organizmu, bez ktorej nie je možné dosiahnuť dostatočne pevnú erekciu. Jeho účinky však isto ocenia aj páni, ktorí maju problém s ochorením močového mechúra.
 • Vitamín D - významná zložka Vimaxu, ktorá dodáva potrebnú dávku energie. Zvyšuje výkonnosť a pomáha odďalovať predčasnú ejakuláciu. A hoci je vitamín D jeden z najdôležitejších vitamínov nášho tela, cca 85% dospelej populácie trpí jeho nedostatkom. Jeho pravidelný príjem (aj prostredníctvom tabliet Vimax) navyše zabezpečuje zvýšenú odolnosť organizmu proti baktériám a vírusom!

Vliv Vimax na zvětšování penisu - mýty a fakta

Průměrná délka ztopořeného penisu je 15 cm. Miliony pánů po celém světě však tento průměr nedosahuje a lámou si hlavu nad otázkou "jak zvětšit svůj penis?"

Kde je poptávka, tam brzy vznikne i nabídka a proto farmaceutický trh přišel ze "zázračným řešením" - tabletkami na růst penisu. Není to samozřejmě tak jednoduché. Tabletky, které slibují neuvěřitelné výsledky - zvětšení penisu o 5 až 10 cm jsou obyčejným podvodům.

Jediným možným řešením prodloužení penisu je příjímat takové látky, které jsou schopny zaručit zvýšený přítok krve do penisu a dobrý stav zmíněných topořivých tělísek. Přesně takových, jaké obsahuje ✅ Vimax!

Více krve v penisu = zvětšení kapacity topořivých tělísek = větší, hrubší a objemnější penis a tvrdší erekce!

Vimax účinkuje již po pár měsících

Pokud jste vytrvali a dostali jste se až sem, tak vám gratulujeme! Váš zájem o řešení problémů s erekcí je opravdu upřímný a proto vám umíme pomoci.

Selhání množství chlapů má totiž kořeny v nedostatečné trpělivosti. Ještě před zahájením léčby erektilní dysfunkce u mladých, ale i starších pánů si třeba uvědomit, že léčba přírodními doplňky nebude nikdy tak rychlá jako efekt modré tabletky.

Užívání Vimax má však nesporné výhody:

 • 100% přírodní produkt bez barviv a umělých příchutí
 • nezpůsobuje žádné vedlejší účinky
 • je vhodný pro každého chlapa
 • a to nejdůležitější: přináší reálné, výzkumem ověřeno, výsledky

Barva a konzistence složení Vimax Pills připomíná skořici

Podobně jako u ostatních tabletách má reálný význam jedině dlouhodobé užívání. V případě Vimax doporučujeme minimálně 3 měsíční kúru. Pouze tak se může plně rozvinout účinek každé přírodní složky přípravku. Čím déle však budete Vimax užívat, tím výraznější posílíte erekci, zlepšíte výdrž v posteli, zvětšíte objem a délku penisu a postupně i zcela vyřešíte problém s předčasnou ejakulací.

Abyste si uměli ověřit postupný nástup účinku, shrnuli jsme pro vás nejdůležitější změny imtímneho zdraví, které budete pozorovat:

konec 1. měsícekonec 2. měsícekonec 3. měsícekonec 4. - 8. měsíce
silnější erekce objemnější penis (v ztopořeném stavu) výrazně silnější a pevnější erekce další zpevňování erekce
tvrdší penis zvýšení výkonu v posteli zvětšení penisu (objemu délky v ztopořeném stavu) udržování získaného objemu a prodloužení penisu
mírné zvýšení libida prodloužení doby trvání soulože oddálení předčasné ejakulace vyřešení problému předčasné ejakulace
mnohem lepší výdrž v posteli než před 3 měsíci výborná výdrž v posteli
výrazné zlepšení libida znásobené prožívání intimních podnětů, silnější orgasmus

Doporučené dávkování a způsob užívání

Pány zaručeně potěší i maximálně jednoduché dávkování a způsob užívání tablet. Vimax se totiž užívá pouze 1x denně - přibližně 30 minut po snídani. Riziko, že zapomenete užít potřebné množství několik tablet se tak eliminuje na minimální míru, což jistě potěší každého aktivního člověka s množstvím starostí.

Tableta Vimax měří pouhých 1,8 cm. Proto byste neměli mít žádný problém s jejím polykáním. Pokud však s užíváním takových tablet problém máte, pak doporučujeme vložit si ji do úst a nalít do nich větší objem vody - během polykání plných úst vody si ani neuvědomíte, že jste přijali i nějakou tabletu.

Na webu distributora se lze dočíst i to, že někteří páni staví na jistotu a užijí jednu tabletu i před každým sexem.

Cena Vimax a sleva na jeho nákup

1 balení Vimax vám při doporučeném dávkování vydrží celý měsíc. Platí však staré známé - koupí většího balení výrazně ušetříte. V případě tohoto produktu se jedná o snad nejvýraznější slevu, s jakou jsme se dosud setkali. Při koupi balíčku na celý rok ušetříte 5 289 Kč !!

Z našeho pohledu je výhodné objednat si balení na 4 měsíce - při užívání 1 tablety denně + 1 tabletky před každou souloží by vám postačit na celou 3-měsíční kúru.

Vedlejší účinky Vimax

Přírodní složení přírodních tabletek na erekci je většinou zárukou toho, že se vyhnete nežádoucím účinkům. To však nebývá 100% pravdou. Někteří páni pociťují bolesti hlavy či břicha. Nemusí však jít o znak toho, že vám Vimax nesedl - častokrát jde o znak dehydratace a proto vám doporučujeme přijímat dostatek vody během celého dne. Pokud se tyto nepříjemnosti nevytratí do několika dní, tak zvažte ukončení kúry.

Upozornění:

 • Výrobek není náhradou pestré stravy! Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, je určen mužům ve věku nad 18 let.
 • Skladovat na suchém a temném místě. Pokud vám bude dodáno otevřené nebo jinak poškozené balení, tak vám doporučujeme ho obratem vrátit distributorovi.
 • Nikdy nepřekračujte denní doporučenou dávku (1 tabletu) a nekonzumujte tablety po uplynutí doby použitelnosti (který najdete na hrdle obalu).

Výsledky a osobní recenze Vimax

Jak obstál Vimax v našem redakčním testování? Přiznáváme, že na začátku jsme byli skeptičtí. Zlepšení erekce tabletkami? Je to vůbec možné?

Čím více jsme se do tématiky ponořovali, tím nám to bylo jasnější. Celé tajemství, na kterém je vyskladané složení Vimax, je postaveno na ověřitelné faktu: se zvyšujícím se přítokem krve do penisu se zvyšuje objem erektilních tělísek. Výsledkem je pevnější a větší penis (co se týče objemu, tloušťky i délky).

Tento jednoduchý poznatek rozliší potencionálních uživatelů Vimax na 2 skupiny:

 • ty, kteří pochopí logiku fungování erekce a rozhodnou se podpořit ji přírodními preparáty a cvičením
 • těch, kteří budou tuto teorii odmítat už jen z principu a budou čekat na jiné "zázračné" řešení (které pravděpodobně nikdy nepřijde)

Vimax Pills na zvětšení penisu

Metodika testování

Výsledky vlastního průzkumu Vimax Pills prokázaly, že z celkového počtu 9000 respondentů se až 67% pánů shodlo na tom, že jejich erekce se výrazně zlepšila. 80% mužů potvrdilo lepší uspokojení během soulože, 64% vyšší libido a zvýšenou chuť na milování a nakonec 40% respondentů i výrazné prodloužení pohlavní aktivity.

Do našeho testu jsme zapojili 2 pány, jejichž úloha byla jednoduchá - pravidelně užívat Vimax (1x denně, 30 min. po prvním jídle, délka kúry: 3 měsíce). Jediným omezením, které však páni dodrželi, byl snížen příjem alkoholu a cigaret. Povolený byl následující limit: 1x 0,5l pivo a 5 cigaret / denně.

Během testování jsme sledovali tyto zájmové okruhy:

 • pevnost erekce - došlo k jejímu zpevnění? po jaké době? ovlivnila tvrdost erekce i délku pohlavního styku?
 • libido - zvýšila se intenzita provádění pohlavních aktivit? pokud ano - bylo to z důvodu vyššího libida nebo kvůli faktu, že uživatel Vimax odsledovat pevnější erekci?
 • uspokojení během soulože - pocítili jste nějakou změnu k lepšímu (např. lepší orgasmus, větší objem ejakulátu, příjemnější prožívání milostného aktu)? máte ve zvyku absolvovat za jeden večer více než 1 soulož - pokud ano, zkrátil se čas vaší regenerace? měli jste problém s předčasnou ejakulací?

Zároveň nás upřímně zajímal i rozdíl v délce penisu, nakolik se v souvislosti s pánským pohlavním údem přihlíží hlavně na tento parametr.

Představení našich respondentů

Do testování jsme tentokrát záměrně vybrali dvou pánů ve věku do 40 let, kteří měli problémy s erekcí a v posteli zažívali pravidelné absolutně selhání.

Ani jeden z nich nikdy neužíval modrou tabletku, neabsolvoval lékařská vyšetření erektilní dysfunkce a stejně neměl zkušenost s užíváním výživových doplňků na podporu erekce (Zerex, Erexan, eJoy, Clavin apod.).

Pro zachování anonymity jsme samozřejmě změnili jejich jména:

 • Peter - 38 let, problémy s erekcí má asi 6 měsíců, délka penisu * v ztopořeném stavu (na začátku testování): 13 cm
 • Viliam - 39 let, první selhání v posteli před 4 měsíci, od té doby se pravidelné souloži spíše vyhýbá, délka penisu * v ztopořeném stavu (na začátku testování): 14 cm

* Délku penisu jsme se rozhodli překontrolovat až na konci testování - po užití všech tablet Vimax

Recenze Vimax na zlepšení erekce u mužů

Průběh testování

Pro ověření tvrzení výrobce Vimax jsme panem poskytli zásobu tabletek na 3 měsíce. Týdenní pozorování změn nemá v takovém testu žádné opodstatnění, změny totiž přicházejí postupně. Příliš časté prověřování změn může vyvolat zcela opačný efekt - zkreslení výsledků a pocity zklamání a selhání.

Proto jsme pány požádali o měsíční reporty, ve kterých sepíší své vlastní zkušenosti.

Po uplynutí prvního měsíce testování se zkušenosti pánů shodovaly zejména v kvalitě erekce, která byla o něco pevnější, než před užíváním Vimax.

 • Peter: po minutí první krabičky mohu potvrdit mírné zlepšení mé slabé erekce. I díky tomu jsme se ženou souložili 2x týdně (dříve 1x nebo i 0x). Manželka je spokojená, že jsem začal svůj problém řešit a mně se stejně ulevilo.
  Zároveň cítím větší chuť na milování - myslím, že zejména díky tomu, že mám konečně tak pevný penis, že se k souloži také dostaneme. Jelikož jsme v poslední době tomu milovnaniu mnoho nedali, potěšilo by mě i zvýšení výkonnosti, která zatím není ktoviejaká ...
 • Viliam: dnes jsem užil 30. tabletu. Erekce je o něco lepší, doufám, že se ještě zpevní. Od třetího týdne užívání pozoruji absenci selhání - penis se mi během předehry vždy pevně ztopořil a s přítelkyní jsme si konečně trochu užili. Stále mám obavy, že ji pořádně nespokojím, ale je to asi v hlavě.
  K tématu libido - je u mě opravdu velké. Chuť na sex mám každý den, strach je však silnější. Doufám, že se zlepší i mé sebevědomí.

Druhý měsíc testování přinesl další změny ..

 • Peter: jsem rád, že jsem se na to dal. Vimax na mně účinkuje a pomáhá mi. Výrazně se mi zlepšila erekce a (konečně) začínám vést plnohodlnotný intimní život. Jisté zlepšení pociťuji i ve výkonnosti, už jsem si asi zvykl na pravidelné milování a proto vydržím mnohem více, než před 2 měsíci. Problém s brzy ejakulací zcela vymizel.
 • Viliam: konečně vidím solidní výsledky! Už jsem s tím chtěl seknout .. Moje erekce se opravdu dost zlepšila - mluvím zejména o pevnosti a o tom, jak dlouho vydrží. S přítelkyní jsme za poslední 2 měsíce zažili tolik intimních momentů, kolik jsme nezažili za poslední půl rok. Díky Vimax a lepšímu sebevědomí vydržím víc, nebojím se, že mi erekce po 2 min. opadne a že se zas budu cítit pod psa.

Na závěr jsme požádali pánů o zhodnocení celé 3-měsíční kúry a o změření délky svého penisu. Dospěli jsme k zajímavým výsledkům:

 • Peter: k testování Vimax jsem od začátku přistupoval s rezervou, abych nebyl zklamaný. A možná i proto jsem nyní pozitivně překvapen. Pomohl mi s nedostatečnou erekcí, ale iv psychické rovině a asi i to tak zavážilo. V mém případě splnil vše, co sliboval. Jsem zvědavý, jestli bude účinek trvalý nebo ne, pokud bych pozoroval návrat problémů, tak si tyto erekční pilulky určitě hned objednám.
  Co se týče zvětšení - zde nemohu velmi zhodnotit, zvětšení penisu činí necelý 1cm, ale i to je něco!
 • Viliam: kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že tyto pilulky opravdu fungují, i tak bych mu nevěřil. Mé zkušenosti s Vimax jsou však více než super - pomohl mi hlavně se slabou erekcí. Můj život v ložnici se vylepšil o 110%! Milování se věnujeme 3x týdně, výdrž je velmi dobrá, pociťuji kopec energie a hlavně si už věřím. Možná je to celé jen placebo efekt, ale kdo nezkusí ani to, tomu není pomoci. A jako bonus se mohu pochlubit zvětšením penisu o 1 cm, což potěšilo i přítelkyni.

Vimax je známý a osvědčený přípravek na podporu erekce a zvětšení penisu

Naše postřehy z testování

Podle předpokladu má Vimax účinek zejména na zkvalitnění a posílení erekce. Ta se výrazně zlepšila u obou pánů. Pozitivní změny páni pozorovali iv prodloužení trvání pohlavní aktivity, zlepšení výdrže a výrazném zvýšení chuti na milování.

Oba pánové navíc zaznamenali zvětšení penisu o cca 1 cm!

Doporučení ohledně užívání Vimax Pills

Léčba erektilní dysfunkce je běh na dlouhé tratě, který si však víte zjednodušit léky na potenci. Na základě reálných zkušeností pány, který se zúčasnili našeho testování, ale i testování výrobce Vimax, vám ho můžeme s klidným svědomím doporučit.Publikováno dne: 11.01.2018
Hodnocení článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!