eJoy tabletky: recenze, zkušenosti, cena a složení

Není tomu tak dávno, co se na trhu objevila novinka - výživový doplněk eJoy®, určený ke zlepšení a zkvalitnění erekce. Nás mimo jiné oslovil i původem. Vyrábí se totiž ve Velké Británii.

Tablety eJoy na zlepšení erekce a potence

Na Slovensku ho prověřil a následně schválil Úřad veřejného zdravotnictví SR, který je zodpovědný za přísnou kontrolu složení takových produktů. Při eJoy® si proto můžete být 100% jistý, že užíváte nezávadný produkt evropského původu bez nebezpečných látek, které by mohly ohrozit vaše zdraví.

A co je na něm úplně nejlepší? Rychlost nástupu účinku - efekt se dostaví do 30 minut od užití tablety a velmi výhodná cena!

eJoy® - komplexní řešení pro chlapa

Pravidelné a dlouhodobé užívání doplňku, v sobě spojuje hned několik dalších výhod:

 • zvýšení výkonnosti chlapa a tím i prodloužení doby trvání pohlavního styku
 • zvýšení libida a podpora chuti na milování
 • zlepšení zdravotního stavu prostaty

Na zakoupení produktu nepotřebujete lékařský recept. Odpůrci léčby přírodními produkty to samozřejmě nemusí vnímat jako výhodu. V případě řešení palčivého mužského problému, jakým problém s erekcí zaručeně je, si však třeba uvědomit, že jde o mimořádně citlivé téma, která si vyžaduje zcela jiný přístup, než léčba chřipky.

Představujeme eJoy® - výživový doplněk na zlepšení erekce.

Množství chlapů má totiž mindráky už jen z toho, že by se se svým trápením svěřili lékaři. Existuje však i jiná skupina - pánové, kteří si prostě nemohou dovolit nakupovat dražší značkové preparáty, jakým je například i Viagra.

eJoy® je podle našeho názoru řešením pro obě skupiny.

100% přírodní složení pro tvrdou erekci

Pro lepší pochopení toho, jak eJoy® působí na zkvalitnění erekce, je nutné věnovat se jeho složeníSíla přírody je možná podceňována, ale naše babičky na ni nedali dopustit a vyléčili ní množství onemocnění. Léčba výživovým doplňkem si však vyžaduje dávku trpělivosti, ale pokud to nevzdáte, přinese vám vytouženou pevnou erekci, zvýšené libido a prodloužení výkonnosti v posteli.

Špeciálne zloženie eJoy® zlepší erekciu, zvýši libido, predĺži dobu trvania súlože a zlepší zdravie prostaty.

TRIBULUS TERRESTRIS (Kotvičník zemní) - vynikající životabudič s vysokým obsahem saponinů, které podporují a stimulují tvorbu testosteronu. Právě ten je v prvé řadě odpovědný za pevnost erekce a nakolik jeho produkce s přibývajícími léty klesá, je ho nutné doplňovat.

Není náhodou, že tribulus terrestris je alfa omegou obsahu eJoy®. Tato látka se totiž postará o zvýšení libida, podporu erekce a tvorby spermií.

Extrakt této rostliny je mimořádně oblíbený i mezi bodybuildery, kteří jej užívají zejména pro schopnost zvýšit sílu, výkon, napomoci k většímu nárůstu svalů a zároveň snížit čas na regeneraci. Kotvičník zemní kromě toho posiluje obranyschopnost, zlepšuje činnost srdce a pročišťuje krev.

Nespočet pozitiv a k tomu 0% nežádoucích účinků! eJoy® s pořádnou dávkou tribulus terrestris je tou správnou volbou pro každého chlapa!


SAW PALMETTO (Serenoa plazivá) - palmovitá rostlina, plody které se využívaly již v tradiční americké medicíně k léčbě prostaty. Dnes je však znám i její schopnost regulovat hladinu mužských hormonů a tedy i testosteronu. Plody jsou známé afrodisiakum, které dokáže oživit jakoukoliv stereotypní ložnici.

130 mg Saw Palmetta v kombinaci se 150 mg Tribulus Terrestris - unikátní dvojice účinných látek, díky kterým je eJoy® jedničkou v boji proti nedostatku testosteronu a slabému libidu.


L-ARGININ - je semi-esenciální aminokyselina, která se využívá v téměř všech účinných produktech na podporu potence. Zajišťuje totiž správné fungování srdce a zdraví cév. Onemocnění kardiovaskulárního systému jsou jednou z nejběžnějších příčin poruch erekce.

V případě léčby příčin erektilní dysfunkce je užívání L-Argininu mimořádně důležité - dokáže totiž stimulovat tvorbu oxidu dusného (NO), díky kterému jsou cévy pružnější. Tím se zlepšuje průtok krve a do penisu se jí dostává mnohem více. Pak platí jednoduchá rovnice: více krve v penisu = pevnější erekce.

L-Arginin je mimo jiné zodpovědný i za eliminaci poruch sexuálního vzrušení, zvýšenou tvorbu spermií, zvyšuje plodnost a je tedy výborným řešením pro pány, kteří mají problém s početím dítěte. Podle posledních výzkumů navíc napomáhá předcházet vzniku rakoviny.


L-CITRULIN - je neesenciální aminokyselina, bez níž by (výše zmíněný) L-Arginin nemohl správně fungovat. Je dokázáno, že účinnost L-Argininu prodlužuje až o max. 24 hodin!

V eJoy® však řeší i další důležité úkoly - zvyšuje výkon, dodává energii a tím prodlužuje trvání pohlavní aktivity. I tak i díky němu budete výrazně vytrvalejší. Dvojice aminokyselin zařídí i to, že čas, potřebný k regeneraci "po prvním kole", se výrazně zkrátí.

eJoy® je díky výhodné ceně a výbornému složení účinným pomocníkem v boji proti problémům s erekcí.

MACA - kořen známé rostliny, tzv. pokladu Inků, se dnes užívá nejčastěji ve formě prášku a tabletek. V kombinaci s ostatními účinnými látkami na podporu erekce se maca v eJoy® stará zejména o dodávání energie, což má přímý vztah s výdrží během soulože.

Musíme však podotknout i to, že samotná maca je silné přírodní afrodiziakum, díky čemuž napomáhá zvyšovat libido a chuť na milování. Zároveň se tato výživově hodnotná hlíza využívá i na stabilizaci hormonů v tělezvyšování plodnosti, dodává množství významných a pro erekci potřebných vitamínů a minerálních látek (E, C, B, zinek, hořčík, vápník, železo, fosfor) a zároveň zmírňuje projevy stresu a depresí.


CHILLI EXTRAKT - kapsaicin, látka která "zajišťuje" pálivost chilli papriček, účinkuje jako přírodní prostředek ředění hustší krve. To samozřejmě zjednodušuje a zlepšuje přítok krve do penisu.

Pravděpodobně jste již velmi dávno pochopili, že zdravá cévní soustava je nezbytným předpokladem kvalitní erekce. Chilli extrakt v eJoy® se postará o lepší prokrvení a podle výsledků výzkumu turecké University of Uludag má právě tato jedinečná látka schopnost zvyšovat produkci testosteronu během držení diety.


VITAMÍNY C a D - chcete zlepšit pohyblivost spermií, podpořit svou plodnost a potenci? Přijímejte alespoň 200 mg vitaminu C denně (denní dávka eJoy® pokryje 30% potřebného příjmu, zbylých 70% je nutné přijmout ze stravy nebo jiného výživového doplňku).

D-čko se zase postará o zlepšení výkonnosti v posteli, protože organismu dodá potřebnou energii.

Účinná látka Obsah v 1 tabletě
Tribulus Terrestris 150 mg
Saw Palmetto 130 mg
L-Arginin 75 mg
L-Citrulin 75 mg
Maca 60 mg
Chilli extrakt 5 mg
Vitamín C 30 mg
Vitamín D 400 IU

Užívání a dávkování eJoy®

K dosažení optimálních výsledků je nutné užívat 2 tablety denně. První tableta se užívá ráno - po snídani a druhá večer resp. alespoň 30 min. před plánovanou souloží. Užívání eJoy® až po jídle má svůj význam - metabolismus organismu je "nastartován" a tělo tak dokáže látky zpracovat mnohem efektivněji.

eJoy® je nutné užívat 2x denně a dlouhodobě - ideálně až 3 měsíce.

Jestliže jste zapomněli ranní dávku...

Dejte si ji, jakmile si na ni vzpomenete! Snižování dávkování a sporadické užívání tablet nikdy nepomůže dosáhnout kýženého cíle - pevnou a dostatečně trvající erekci!

eJoy® je cenově výjimečně dostupný výživový doplněk k léčbě erektilní dysfunkce, proto vám nedoporučujeme šetřit na tom, že dávkování nedodržíte. Zároveň nikdy nepřekračujte toto doporučené dávkování - nemá to význam. Organismus má totiž tendenci vylučovat nadbytečné živiny, které nestíhá zpracovává a vy si tedy takovým způsobem nepomůžete.

eJoy® a alkohol / cigarety

Příležitostné kouření a popíjení alkoholických nápojů nemá významnější vliv na účinky eJoy®. Lékaři se však shodují na tom, že právě tyto dva neduhy se výrazným způsobem podepisují pod problémy s erekcí! Proto je jejich omezení jedním z prvních kroků v léčbě projevů erektilní dysfunkce.

Nepodceňujte význam dlouhodobého užívání eJoy®

Na internetu najdete řadu diskusí, v nichž se zpochybňují výsledky výživových doplňků na podporu erekce. My vám prozradíme nejčastější důvod nespokojenosti chlapů - je jím nedostatečná trpělivost! Většina chlapů si objedná jedno balení, mnozí dokonce nedodržují dávkování a efekt se tak nedostaví. Výsledkem je pouze šíření negativních zkušeností.

Je třeba si totiž uvědomit, že užívání přírodních preparátů nepřináší okamžitý a bleskový efekt. Dlouhodobá špatná životospráva, pokles produkce testosteronu a nedostatečný příjem potřebných vitaminů nevyřešíte za 1 den! Nefunguje to při tabletách na hubnutí, při detoxikaci organismu a nebude to fungovat ani při problému s erektilní dysfunkcí.

Pokud tento problém nechcete řešit dlouhodobě a po "dobrotky", tak vám užívání výživových doplňků pravděpodobně nepomůže a vaší jedinou nadějí je využít invazivnější metody (injekční léčba, operace, penilní protézy).

Zároveň je nutné uvědomit si fakt, že nekupujete Viagru, která je na jedné straně opravdu účinná, ale na druhé straně není vhodná pro každého a její užívání přináší neskutečné množství nepříjemných vedlejších účinků.

Z vlastních zkušeností vám doporučujeme dlouhodobé užívání eJoy® - minimálně 2, ideálně však alespoň 3 měsíce. Pro tento účel je nejvýhodnější objednat cenově zvýhodněné balení, při nichž získáte výraznou slevu.

Cena a dostupné balení eJoy®

Prvním krokem k vyřešení vašeho problému s erekcí výběr balení. Druhým krokem je vydržet a nevzdat to po 2 týdnech užívání eJoy®.

MIMOŘÁDNĚ VÝHODNÁ CENA
DORUČENÍ ZDARMA DORUČENÍ ZDARMA
SLEVA 75 Kč SLEVA 75 Kč SLEVA 75 Kč
2 balení 3 balení 5 balení
1420 Kč 1 349 Kč 2130 Kč 1 885 Kč 3550 Kč 3 039 Kč
na 24 dní na 36 dní na 60 dní

Využijte slevový kupón ejoybonus a ušetřete 75 Kč!!

eJoy jsou účinné erekční tablety za přijatelnou cenu. Jejich užívání může vyřešit i vaše problémy s erekcí.

eJoy není enJoy!

Název tohoto výživového doplňku dá běžnému Slovákovi někdy zabrat. Na internetu se totiž tento produkt označuje také jako tablety Enjoy. Jde však o nesprávný název, překlep. Na napodobeninu originálu jsme zatím nenarazili, pokud vám však někdo bude chtít enJoy pilulky prodat, vězte, že jde o podvod. Žádné takové totiž neexistují.

Všechny potřebné informace o produktu eJoy si přečtete i v elektronické databázi farmaceutických a příbuzných produktů ADC.sk.

Metodika testování

Pro získání objektivních výsledků je nutné předem stanovit přesná pravidla testování. My jsme vycházeli z informací uvedených na webu oficiálního distributora pilulek eJoy® v ČR a stanovili jsme si následující 3 záchytné body testování, které jsme 100% dodrželi.

doporučení distributoranáš test
doba užívání 2 až 2,5 měsíce 3 měsíce
dávkování 2x denně 2x denně + 1 tableta 30 min. před každou souloží
jiné doporučení Kegelovy cviky omezení příjmu alkoholu

Náš test se zaměřil na tyto tři okruhy:

 • pevnost erekce
 • zlepšení výdrže
 • zvýšení libida

Případné zlepšení zdravotního stavu prostaty zjišťovány nebylo.

Počet testovacích subjektů

Testování na jednom člověku zpovažujeme za nedostatečné. Organismus každého člověka je jiný a proto je velmi náročné zajistit spokojenost každého pána, který užívá eJoy®. Proto jsme se rozhodli zapojit i dalšího pána. Jména testovacích subjektů jsou po vzájemné dohodě obou stran upravené.

 testovací subjekt 1testovací subjekt 2
jméno Jozef Štefan
věk 55 38

zdravotní stav (diagnostikovány choroby)

vysoký krevní tlak

zvýšený cholesterol

bez vážnějších onemocnění
konzument alkoholu / kuřák

ano / ano

ie / ano

předchozí zkušenost s užíváním přípravků

na zlepšení erekce

ano (Clavin)

ne

zaměstnání

výrobní sféra

management

Průběh testování

Oba respondenti dostali přesný a podrobný návod, který zaručoval totožné podmínky testování pro obě strany. První výsledky byly pozorovány, tak jak jsme předpokládali, až po 4 týdnech užívání.

 • Jozef: po prvním měsíci užívání jsem zpozoroval mírně zpevnění erekce. Výdrž byla stejná jako na začátku užívání pilulek. Co se týče libida, chuť na milování tady je. Nevím posoudit, zda je zvýšená nebo ne, s manželkou se věnujeme pohlavním aktivitám ve stejném rozsahu jako dříve.
 • Štefan: první měsíc s eJoy, ale bez výraznější změny tvrdosti penisu. Výdrž i libido stejné.

Druhý měsíc testování přinesl výraznější zlepšení u Štefana. Předpokládáme, že při zjišťování účinku tablet na organismu je třeba brát v úvahu i věk. Z dostupných materiálů je totiž zjevné, že se zvyšujícím se věkem se snižuje hladina testosteronu v krvi. Proto jeho pravidelný příjem mohl vyvolat rychlejší nástup účinku u staršího Josefa, který ho měl v krvi pravděpodobně několikanásobně méně, než mladší Štefan.

 • Jozef: po dvou měsících užívání těchto pilulek konstatuji, že jsem spokojený. Penis je tvrdší a myslím, že mám i trochu více energie. Libido je stejné, ale s tím jsem neměl problém ani předtím.
 • Štefan: pravidelné užívání eJoy přineslo konečně první výsledky. Erekce se určitě zlepšila, stejně tak i můj výkon. Občasné totálně selhání v posteli zmizely. Nevím, jestli to má na svědomí tabletka nebo psychika, která mě ujišťuje, že mám v sobě něco podpůrné. S manželkou se milujeme častěji, jsem si sebou jistější.

Na závěr jsme požádali obou pánů, aby shrnuli své pocity a zkušenosti s eJoy®

 • Jozef: pokud mám být upřímný, tak narovinu řeknu, že jsem očekával trochu víc. Na druhou stranu vím, že neberu Viagru a že přírodní produkt nebude mít nikdy stejné účinky, jako modrá tabletka. S užíváním eJoy pokračuji i nadále. Zlepšení erekce určitě pozoruji a proto tomu ještě dám šanci. Děkuji za možnost.
 • Štefan: eJoy se mi osvědčil. Na své problémy s erekcí již tolik nemyslím a zároveň i to je asi jeden z důvodů, proč mi tyto pilulky pomohly. Pevnost erekce bych přirovnal k tomu, na co jsem byl zvyklý ještě před 3-4 lety. Co se týče libida - tak, jak jsem již zmiňoval, s manželkou se milujeme častěji a už se neobávám, že ji zklamu. Užívání eJoy bych doporučil chlapem, kteří se bojí, že v posteli to už nebude takové, jaké bývalo .. bude.

Naše postřehy z testování

Kvalita erekce je přímo závislá i na věku, zdravotním stavu či psychického stavu osobnosti. To není žádné tajemství a můžete si to ověřit iu lékaře. Během našeho testování jsme si ověřili, že problémy s erekcí jsou u mladých lidí častokrát vyvolané právě zvýšeným psychickým náporem v práci (pozn. Štefan pracuje ve středním managementu).

Zajímavé bylo i zjištění, že ke zlepšení erekce došlo spíše u staršího Josefa. Podle našeho názoru za to mohou zejména tyto 2 faktory:

 1. Jozef začal organismu pravidelně dodávat látky, které podporují tvorbu testosteronu
 2. A zároveň omezil přísun alkoholu po dobu 3 měsíců

Doporučení ohledně užívání eJoy®

Náš mini test ukázal a potrdil tvrzení distributora pilulek - užívání eJoy® má význam skutečně pouze tehdy, pokud je pravidelné a dlouhodobé. Účinky tablet můžete ovlivnit i úpravou životosprávy - vyloučením alkoholu a cigaret, případně úpravou stravovacích návyků.

Využijte slevový kupón ejoybonus a ušetřete 75 Kč!!

Na závěr dodáváme, že si plně uvědomujeme rozsah našeho testování. Vzorek 2 respondentů opravdu není dostatečná a proto bychom uvítali i vaše potrehy a zkušenosti s užíváním eJoy®. Věříme, že společnými silami zjistíme, zda tento produkt chlapem vyhovuje.

Naše očekávání jsou však mnohem vyšší - chceme zjistit, jakým chlapem nevyhovuje a zároveň bychom rádi určili jejich společné rysy (věk, zdravotní stav, účinky stresu, stravovací návyky). Podělte se s námi o vaše zkušenosti v diskusním fóru o eJoy®!

 • Výhodná cena
 • Účinné složení
 • Přírodní produkt = žádné vedlejší účinky
 • Garance vrácení peněz
 • Certifikovaný výrobek
 • Původ: Velká Británie
 • Rychlé a diskrétní doručení
 • Lze jej kombinovat s alkoholem a cigaretami
 • Dávkování 2x denně


Publikováno dne: 15.03.2019
Hodnocení článku:
(91.2%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!