Fertin recenze – vitamíny na podporu plodnosti muže

Neplodnost u mužů má vzrůstající tendenci. Porucha tvorby spermií je u muže poměrně častým faktorem a přestože je neplodnost u žen častějším důvodem, proč se nedaří počít potomka, kvalita spermií u mužů se rapidně snižuje. Právě komplexní výživový doplněk, jakým je Fertin může dopomoci párům, aby podpořil plodnost u mužů. Vhodný je pro každého muže, příznivé výsledky se mohou dostavit již po třech měsících užívání. Pokud chcete o Fertinu vědět víc, v článku se dozvíte o všem podstatném.

Fertin recenze přípravku na plodnost

Fertin je komplexní výživový doplněk, který je určen pro každého muže. Především v případě, že muž s partnerkou snaží o potomka. Přípravek je produktem známé české schválené společností Advance nutraceutics, která se zabývá výrobou a prodejem doplňků výživy. O kvalitě tedy nelze pochybovat, jelikož společnost dosud získala řadu ocenění a produkuje jedny z nejkvalitnějších přípravků pro podporu lidského zdraví.

Výživový doplněk Fertin pro muže je určen na podporu plodnosti. Koupíte ho bez lékařského předpisu a nemusíte se obávat žádných nežádoucích vedlejších účinků.

Navštivte ✅ oficiální e-shop, ve kterém si Fertin objednáte za nejlepší cenu! Při koupi 2 balení získáte dopravu zdarma!

Nízká kvalita spermií

Podle statistik světových zdravotnických organizaci se neplodnost dotýká přibližně každého desátého páru. Důvodem je z velké části to, že průměrný věk otěhotnění u žen stoupá, no velká část nezdarů je i na straně mužů. Nejčastěji jde o nízkou kvalitu spermií.

Fertin na mužskou plodnost – recenze a zkušenosti

V takovém případě jde o nedostatečný počet spermií, nedostatečnou pohyblivost (pomalé spermie, pozn. red.) Nebo jejich úplnou absencí v ejakulátu. Jediným příznakem neplodnosti u mužů je to, že ani po roce snažení se nedaří ženu oplodnit. Projevem u muže může být:

 • Problém s dosažením erekce a její následné udržení.
 • Častým příznakem je problém s ejakulací a nízkým množstvím ejakulátu. Může jít o příliš rychlou ejakulaci, která nepříznivě ovlivňuje tvorbu spermií,
 • Projevem může být i nízký sexuální apetit, což způsobuje, že se spermie tvoří v menším množství a jsou zpomalené.
 • Vliv na kvalitu spermií u muže mohou mít rovněž léky nebo hormony. Například nízká hladina testosteronu, která má negativní vliv na libido a tvorbu spermií.

Pokud máte podezření na neplodnost, klíčovým vyšetřením je spermiogram. Jde o kompletní laboratorní vyšetření ejakulátu (semene), kdy se zjistí přítomnost spermií a jejich kvalita. Právě výživový doplněk, jakým je Fertin může dopomoci ke zlepšení plodnosti a kvalitě spermií u muže.

Složení a účinné látky

Přírodní extrakty a látky, které obsahuje Fertin jsou určeny k tomu, aby podpořily libido muže. Podpoření plodnosti a zvýšení kvality spermií zajišťují aminokyseliny (L-karnitin, L-arginin) a extrakty z léčivých rostlin (šafrán setý, ženšen, kozinec blanitý – astragalus). Samozřejmě, pro organismus a kvalitní funkci pohlavního orgánu jsou nutné i vitaminy (vitamin E, zinek, sleze, koenzym Q10).

Fertin – složení přípravku na plodnost

 • L-arginin – aminokyselina, která je v těle důležitým prvkem při tvorbě oxidu dusnatého. Právě oxid dusnatý a jeho tvorba zabezpečuje erekci mužského penisu a jeho lepší prokrvení. Oxid dusnatý příznivě ovlivňuje zlepšení pohyblivosti spermií.
 • L-karnitin – tato aminokyselina se podílí na metabolickém zpracování tuků v těle a tvorbě energie. Opět jeho hladina ovlivňuje příznivě celkový počet spermií, jakož i jejich pohyblivost. Fertin ho obsahuje v podobě propionyl-L-karnitín, acetyl-Lkarnitín a samotná látka L-karnitín.
 • Ženšen – je známým zázrakem asijské lidové medicíny. Dnes už o jeho příznivých účincích ví celý svět. Už v tradiční čínské medicíně se mluvilo o jeho příznivém vlivu na potenci muže. Pomáhá také k lepšímu krevnímu oběhu, který je při pohlavním styku rovněž důležitý a stejně bojuje i proti únavě.
 • Šafrán setý – především se aplikuje v podobě čajů a známé jsou jeho účinky na psychický stav člověka (antidepresivní účinky). Pro muže je podstatné, že šafrán ovlivňuje zdraví spermií a jejich koncentraci v ejakulátu. A navíc, šafrán zvyšuje sexuální apetit.
 • Kozinec blanitý – nebo Astralagus je známou rostlinou především v asijské medicíně, podobně jako ženšen. Je silným antioxidantem a chrání organismus před škodlivými látkami. Zvyšuje pohyblivost spermií a přispívá k podpoře plodnosti u mužů.
 • Zinek – jde o pro tělo velmi důležitý minerál, který v případě problémů s neplodností přispívá ke zvýšení životaschopnosti spermií a k nárůstu jejich počtu v semeni. Přísun zinku v potravě je proto velmi důležitý. Příznivě ovlivňuje i na hladinu testosteronu a chrání buňky před záněty.
 • Vitamín E – vitamin rozpustný v tucích je velmi dobře známý pro zdraví naší pokožky, ale kromě toho je to významný antioxidant, který zlepšuje krevní oběh, podporuje lepší srážlivost krve, zvyšuje vitalitu a imunitu. Má významný vliv při erekci a potenci.
 • Koenzym Q10 – je také v tucích rozpustná látka, která v našem metabolismu zabezpečuje výrobu energie a jejich přenos do vnitřních orgánů našeho těla. Optimální hladina koenzymu Q10 vede k optimálnímu množství spermií v ejakulátu a také ke zlepšení jejich pohyblivosti.
 • Glutathion – látka, kterou Fertin obsahuje, je složena ze tří aminokyselin (cystein, glycin, glutamin). Rovněž je antioxidantem a je součástí prostředí buněčné cytoplazmy, což znamená, že všechny buňky v těle fungují díky této látce. Stejně tak od nich závisí i produkce mužských genitálních buněk – spermií.

Účinky přípravku Fertin

 • Podpora plodnosti.
 • Zvýšení kvality spermií (množství spermií, rychlost spermií).
 • Vitálnost a zvýšení libida.
 • Udržování optimální hladiny testosteronu.
 • Zlepšení krevního oběhu.

Hlavní výhody a nevýhody

Fertin je na trhu poměrně novinkou, která mužům přináší možnost, jak se zbavit problémů s neplodností. Obsahuje přírodní látky, které tělu nijak neškodí, příznivě ovlivňují hladinu testosteronu a zvyšují sexuální apetit.

Komplexní výživový doplněk Fertin na podporu plodnosti

Výhody

 • Příznivá cena
 • Ověřený výrobce
 • Přírodní složky
 • Žádné vedlejší účinky
 • Jednoduché užívání v podobě tablet
 • Aktivní látky, které příznivě ovlivňují kvalitu spermií

Nevýhody

 • Novinka na trhu (málo zkušeností)
 • Účinnost až po 3-4 měsících
 • Individuální účinnost

Dávkování

Doporučená dávka jsou dvě tablety denně. Dávkování si můžete rozdělit během dne. Jedna tableta ráno, druhá na oběd nebo večer. Případně můžete tobolky užít najednou. Ideální je však tablety užívat vždy v přibližně stanoveném intervalu. Nezapomeňte tobolky zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte maximální doporučenou dávku. První příznivé účinky se mohou dostavit po 3-4 měsících užívání.

Fertin recenze dávkování

Cena

Fertin je cenově velmi dostupným doplňkem výživy, který je určen pro muže, kteří mají problémy s neplodností, a tedy kvalitou spermií. Fertin pomáhá s podporou plodnosti u mužů. Přípravek koupíte bez lékařského předpisu ve vybraných lékárnách nebo v obchodech se zdravou výživou. Případně jej můžete zakoupit online.

Samotné balení obsahuje 60 tablet. Jedno balení vám tedy vystačí na jeden měsíc. Balení Fertial se 60 tabletami vás vyjde na přibližně 400 Kč. Jelikož doporučená doba užívání jsou tři až čtyři měsíce, za 3 balení Fertnu i se slevou zaplatíte přibližně 1 050 Kč.

Fertin cena

objednat s 30% slevou

Možné vedlejší účinky

Fertin je přípravkem, který se může pyšnit přírodním složením, a proto se nemusíte obávat žádných akutních vedlejších účinků. Pozor si dávejte pouze v případě, že jste na některou z látek alergičtí. V takovém případě se o vhodnosti užívání poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Tablety skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Určený je pro všechny muže, kteří jsou starší 18 let. Není vhodný pro ženy a děti.

Fertin – lék na plodnost

Závěr

Fertin má všechny predispozice a především obsahuje účinné látky, díky kterým reálně pomáhá ke zlepšení mužské plodnosti. Účinné látky jako aminokyseliny a vitamíny, které muž musí přijímat, jsou obohaceny o přírodní složky. Spojení těchto faktorů zabezpečuje vysokou koncentraci účinných látek, které samy o sobě mají příznivý vliv na potenci muže.

Kromě toho jde o doplněk, který má příznivou cenu a lze jej koupit bez lékařského předpisu. Vyzkoušením tohoto preparátu muž nic neztratí.

Alternativní produktyPublikováno dne: 02.11.2019
Hodnocení článku:
(89%)

Autor článku

Denis Ruščák

Věčný student! Vždyť přece o tom život je. Permanentní nabývání nových poznatků, informací a zkoušení všeho co je nového. Každý okamžik běžného...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!