Zerex Assassin - recenze, zkušenosti, cena. Pilulky na hubnutí

Touha po zdravější a štíhlejší postavě nás často vede k různým dietám, cvičebním plánům, ale i méně tradičním metodám. Vždyť nadváha a kila navíc trápí stále více lidí.

Zerex Assassin na hubnutí - recenze, zkušenosti, cena

Hubneme do plavek, do svatebních šatů, od nového roku i klasicky od zítra. Alfou a omegou redukce hmotnosti je menší příjem kalorií a více pohybu. Ale co když to přece nejde? Podpořit hubnutí lze i jinak – výživovými doplňky. Ty je třeba si pečlivě vybírat a ověřit si jejich složení, abychom si nevhodnou chemií zbytečně neublížili.

Preferujete přípravky s přírodním složením? Přečtěte si o doplňku Zerex Assassin.

Doplněk stravy na hubnutí Zerex Assassin si objednáte za nejlepší cenu ✅ z oficiálního eshopu izerex.cz!

Co je Zerex Assassin

Doplněk stravy Assassin od značky Zerex lze označit za přírodní přípravek, který díky svému složení účinně bojuje s nadbytečnými kilogramy. Pokud pravidelně cvičíte, stravujete se zdravě a střídmě, ale nadbytečných kil se ne a ne zbavit, svou snahu o redukci hmotnosti můžete podpořit přírodním produktem.

Zerex Assassin obsahuje výtažky z plodů jako jsou garcínie, pomerančovník, zelený čaj, zelená káva či pepř a minerál chrom, který je účinným spalovačem tuků. Tyto složky podporují hubnutí, metabolismus tuků a správné vstřebávání tuků, cukrů a bílkovin. Přípravek ve formě kapslí stačí užít v množství 1 kapsle dvakrát denně. 60 kusové balení vystačí na celý měsíc.

Účinky

 • pomáhá při redukci hmotnosti
 • přispívá k udržování zdravé hmotnosti
 • podporuje rychlejší spalování tuků
 • může utlumit častou chuť k jídlu
 • podporuje metabolismus makroživin
 • působí antioxidačně
 • prospívá trávení

Složení

Zerex Assassin obsahuje kombinaci velmi účinných přírodních látek, které podporují přirozený a zdravý úbytek hmotnosti.

 • Garcínie kambodžská je kulatý plod žluté barvy podobný dýni pocházející z Asie. Extrakty z tohoto plodu obsahují kyselinu hydroxycitronovou a používají se na podporu trávení, snižování cholesterolu, úpravu hladiny cukru v krvi, odvodnění nadbytečné vody z těla a snižování chuti k jídlu.
 • Pomerančovník hořký je známý z tradiční čínské medicíny jako Zhi Shi. Označuje se také jako spalovač tuků, a to díky látce synefrin, kterou obsahuje. Díky ní dokáže pomáhat při regulaci hmotnosti, podporuje trávicí systém, má termogenní účinek, dodává energii, pomáhá štěpit a odbourávat tuky a odvodnit zadržovanou vodu v těle. Účinek synefrinu se posílí v kombinaci s kofeinem, což tento doplněk stravy umožňuje, jelikož obsahuje zelenou kávu i čaj.
 • Chrom je esenciálním stopovým prvkem, který běžně přijímáme v potravě a je pro nás nezbytný. Používá se ke snižování hladiny cukru v krvi, snižování špatného cholesterolu v těle, podporuje hubnutí a regulaci hmotnosti, může snižovat chuť k jídlu a podporuje správný metabolismus a využití makroživin, tedy bílkovin, sacharidů a tuků.

Hlavními složkami přípravku jsou již zmíněné složky (garnice, pomerančovník a chrom), ale přípravek obsahuje i další podpůrné látky, které příznivě působí na regulaci hmotnosti.

 • Extrakt z listů zeleného čaje obsahuje především řadu antioxidantů potřebných pro ochranu našeho organismu před toxiny. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi a snižuje chuť k jídlu.
 • Extrakt ze zelené kávy je dalším silným antioxidantem, který odstraňuje toxiny, působí preventivně při rakovině, pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu, potlačuje pocity hladu, zlepšuje metabolismus a trávení.
 • Černý pepř podporuje hubnutí díky látce piperin, kterou obsahuje. Podílí se na zrychlení metabolismu, podporuje trávicí trakt, působí antioxidačně, urychluje spalování tuků a pomáhá zvýšit energetický výdej.

Cena

Přípravek Zerex Assassin lze zakoupit přímo na stránce značky iZerex.cz, případně u jiných distributorů a internetových obchodů. Jelikož se jedná o doplněk stravy, ne lék, je volně dostupný a není vázán na žádný předpis. Cena balení obsahujícího 60 kapslí je 750,50 Kč , přičemž jedno balení vystačí na 1 měsíc užívání.

Skúsenosti

Při hledání recenzí a zkušeností s tímto přípravkem lze narazit jen na ta hodnocení, která poskytuje výrobce přímo na své stránce. Z nich vyplývá, že s produktem jsou daní uživatelé spokojeni a při kombinaci výživového doplňku s pravidelným cvičením tento produkt opravdu zabírá. Uživatel Jiří uvedl úbytek hmotnosti 2 kila a další uživatel zase zpozoroval zlepšení trávení.

Recenzie a skúsenosti s užívaním Zerex Assassin

Vedlejší účinky a upozornění

Výrobce v popisu výživového doplňku na svém webu neuvádí žádné vedlejší účinky ani upozornění spojená s užíváním. Pozor by si měli dát ti, kteří v minulosti reagovali přecitlivěle na jakoukoli složku tohoto přípravku. Je však třeba dodat, že jde o přípravek na hubnutí obsahující chrom a takové přípravky jsou pro děti, těhotné a kojící ženy většinou nevhodné.

Závěrečné zhodnocení

Na trhu je k dostání množství přípravků na hubnutí. U vidiny rychlého a velkého úbytku hmotnosti však častokrát zapomínáme na své zdraví a nezamýšlíme se nad složením výživového doplňku či volně prodejného léku. Pro ty, kteří raději sahají po přípravcích s přírodním složením, je Zerex Assassin vhodným řešením. Látky, které obsahuje, se vhodně doplňují a pomáhají nakopnout metabolismus a zdravé hubnutí. Při výběru přípravku může být negativem to, že zatím nemá mnoho recenzí od uživatelů, jen ty nacházející se přímo na stránce výrobce, ale Zerex je ověřená značka známá svými dalšími výživovými doplňky.Publikováno dne: 06.06.2024
Hodnocení článku:
(87%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Bezezbytková dieta při Crohnovy nemoci i před kolonoskopiíBezezbytková dieta při Crohnovy nemoci i před kolonoskopií

Bezezbytková dieta se předepisuje zejména lidem se střevními onemocněními. Je to dieta, která má určité principy a potraviny, které se mohou a nemohou konzumovat. V článku se o ní...

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?