Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Doplněk stravy Erexan mnozí z vás už znají. Méně známé je, že od stejného výrobce je na trhu i jeho mladší bratr, a to Erexan Stabil, kterému věnujeme tuto recenzi.

Erexan stabil na dlouhodobou podporu erekce a libida (recenze)

Dozvíte se v ní vše důležité co potřebujete vědět před tím než si Eraxan Stabil zakoupíte, zda jste či nejste vhodným adeptem na jeho užívání a jak si prostřednictvím něho můžete zkvalitnit partnerský a soukromý život.

Erexan Stabil za nejlepší cenu koupíte na ✅ oficiálním webu distributora erexan.eu.

Výživový doplněk Erexan Stabil v podobě kapslí je přírodního složení, určený na dlouhodobou podporu erekce a libida. Doporučuje se pro starší pány, kteří mají stále častěji problém s erekcí, čehož důsledkem je i nižší sebevědomí a ztráta zájmu o sexuální život. Kromě toho má i mnoho jiných, zdraví prospěšných účinků, např. pomáhá vyrovnat se a překonat období andropauzy (mužské menopauzy), ale také zvýšit kvalitu a rychlost spermií a být zdravým a plodným mužem v každém věku.

Účinky

Doplněk stravy Erexan Stabil je na rozdíl od klasického Erexanu určený hlavně pro starší pány, kterým se zhoršuje sexuální život. Pod pojmem "zhoršuje" máme na mysli, laicky řečeno, "sexuální život už není to co kdysi". Je zaměřen hlavně na zvýšení hormonu testosteronu, který se stará a mnohé životní procesy v těle muže. Mezi jeho hlavní účinky jednoznačně patří:

 • podporuje kvalitní erekci – rychlejší nástup, delší a pevnější erekce,
 • zvyšuje libido, což vede k vyšší a častější sexuální aktivitě,
 • zvyšuje energii a vitalitu = aktivnější život a výkonnostnejší pohlavní styk,
 • podporuje plodnost – spermie jsou vitálnější, energetičtější, rychlejší a kvalitnější,
 • zvyšuje spermatogenezi – spermie se rychleji obnovují a množství spermií roste,
 • snadnější zvládání andropauzy – tělo stárne pomaleji, má znovu sílu, neztrácí se svalová hmota, tuk se neukládá v oblasti prsou, břicha a boků,
 • podporuje dobrou náladu a snadněji zvládání stresu,
 • zlepšuje kognitivní schopnosti a paměť.

Co obsahuje Erexan Stabil?

Erexan Stabil je směsí extraktů léčivých bylin, které jsou tradičně považovány za přírodní afrodiziaka, jejichž prostřednictvím se v mužském těle opět probudí hladina libida, někdejší síla a touha opět žít jako v mládí. Silné výtažky bylin jsou doplněny vitaminy a minerály podporující zdravou potenci muže.

Kompletní složení Erexanu Stabil

 • Kotvičník zemní 300 mg ( Tribulus terrestris) – bylina, která pochází z Číny a sem se dostal hlavně kvůli svým pozitivním účinkem na člověka. Nachází se v téměř každém výživovém doplňku pro muže na podporu správné funkci reprodukční soustavy a na vše, co se reprodukce a pohlavního života muže týká. Mohou za to látky, přesněji fytosteroly, které dokáží upravovat hladinu hormonů tak, aby tělo muže fungovalo správně. Dokonce, prokázal i pozitivní účinky na mužskou potenci a plodnost.
 • Řeřicha peruánská/Maca 220 mg (Lepidium meyenii) – rostlina, která je známá nejen mužům, ale i ženám. Díky její benefitům v oblasti plodnosti a reprodukce se používá k přípravě čajů, ale i mnohých jídel, tvarem a konzistencí připomíná naši ředkvičku. Maca reguluje správnou tvorbu hormonů pohlavní soustavy jak u muže, tak u ženy. Mužům zkvalitňuje erekci, zvyšuje tvorbu a kvalitu spermií, spermie jsou objemnější, rychlejší, zdravější. Tím, že u mužů zvyšuje testosteron, povzbuzuje i chuť a touhu na častý sexuální zážitek, čímž hledí ego muže.
 • Ženšen/Všehoj asijský 160 mg (Panax ginseng) – asijská rostlinka nebo další zázrak přírody, se kterým je možné dosáhnout pozoruhodné výsledky v mnoha oblastech. Nejlepší účinky prokázal v oblasti podpory mužské erekce. Navíc pomáhá obnovovat játra a tak zlepšovat její funkce, buňkám dodává energii, ovlivňuje centrální nervovou soustavu, snižuje důsledky stresu na lidský organismus, čistí cévy tím, že odbourává cholesterol, zlepšuje trávení a pod.
 • Schizandra čínská 60 mg (Schisandra chinensis) – obsahuje látky a množství vitamínů, o kterých víme, že jsou silným bojovníkem proti chřipce. Má na svědomí důkladné pročištění a rozšíření všech cév, i těch nejmenších, v penisu, čímž zabezpečuje rychlejší nástup pevné erekce. Je silným přírodním antidepresivem, tělo a mysl uvolňuje, ale zároveň, ve zvýšených dávkách je účinnější než kterákoli jiná káva.
 • Vitamin E 40 mg – nazývaný také "alfa-tokoferol" je silným antioxidantem. Tělo ho dennodenně využívá na správné vidění, myšlení a pro zdravou pokožku. Chrání buňky před volnými radikály z potravy, ze slunečního záření, takova a jinému škodlivému kouře. Odbouráváním negativních škodlivin z těla, čistí i cévy, čímž zajišťuje lepší prokrvení v oblasti pánve a mužských reprodukčních orgánech, což vede k lepší erekci.
 • Zinek 30 mg (Zincum) – nebo i vitamín plodnosti, zlepšuje erekci, stav pokožky a vlasů, urychluje hojení ran, podporuje imunitní systém, poskytuje obranu vůči stresovým faktorům, zvyšuje plodnost u obou partnerů.
 • Vitamin B3 16 mg (Niacin) – hraje mimořádnou úlohu zejména v oblasti psychiky. Podporuje celou nervovou soustavu, co se v oblasti erekce projevuje citlivějším nervovým zakončením v oblasti penisu. Tímto způsobem nastává rychlejší nástup erekce a vyšší touha sexuální aktivity.
 • Vitamin B6 8 mg (Pyridoxin) – pomáhá tvoření červených krvinek, snižuje vznik srdečních chorob protože pročišťuje cévy, zlepšuje kognitivní schopnosti a tím snižuje výskyt Alzheimerovy choroby, zlepšuje náladu. Tělo zbavuje nepříjemných pocitů ze stresu, což vede k uvolněnému pohlavnímu styku.
 • Vitamín B2 3 mg (Riboflavin) – má podobné účinky jako ostatní vitaminy z kategorie B. Co má navíc je, že podporuje zdravé vlasy a pokožku, pomáhá předcházet anémii a odstraňuje nesnesitelné bolesti hlavy a migrény. Tělo, a obzvlášť oblast reprodukce, důkladně prokrvuje.
 • Měď 2 mg (Cuprum) – je stopový prvek, který je potřebný pro tvorbu krevního barviva hemoglobinu, její nedostatek se odráží v růstových poruchách a v trávení, pečuje o pěknou pokožku. Denní příjem mědi se doporučuje na 2 mg, což prostřednictvím jedné dávky Erexanu Stabil, snadno splníte.
 • Vitamin B12 0,6 mg (Kyanokobalamin) – je nejžádanější vitamin z kategorie B12 protože pomáhá správně fungovat metabolismu. Tělu dodává energii, podporuje tvorbu enzymů potřebných na správné a důkladné strávení přijaté stravy. Kromě toho, je vhodný pro všechny věkové kategorie, zvláště pro starší, protože je výborným energetickým "budičem".

Erexan Stabil a vedlejší účinky

Při Erexane Stabil, který, podotýkáme, je čistě přírodní, se nemusíte obávat nežádoucích účinků. Užívání tohoto výživového doplňku je naprosto bezpečné, samozřejmě za předpokladu správného užívání a nepřekročení maximální denní dávky. Uživatelé nepociťovali žádné vážné negativní účinky.

Užívání a dávkování

Tabletky se užívají denně, dlouhodobě, v maximální dávce 2 za den, užijte jednu ráno a jednu večer, s dostatečným množstvím tekutin. Užívání není vázáno na příjem potravy. Je určen k dlouhodobému užívání bez vybudování návyku.

Cena a balení

Kapsle jsou umístěny v plastové nádobce s uzavíratelným víkem. Typickou barvou etikety pro Erexan Stabil je zelená. Jedno balení obsahuje 90 kusů a při optimálním užívání vydrží 45 dní. Cena jednoho balení se pohybuje kolem 1 080 Kč, ale při odběru více kusů můžete ušetřit.

 • 1x balení (na 45 dní) = 1 080 Kč,
 • 2x Erexan Stabil (na 90 dní) = 1 990 Kč
 • 3x Erexan Stabil (na 135 dní) = 2 700 Kč
 • 4x Erexan Stabil (na 180 dní) = 3 400 Kč

Zkušenosti

Erexan Stabil pomohl zvýšit počet spermií a množství ejakulátu mnohým mužům. Jeden pan díky němu dokázal oplodnit svou partnerku. Dočetli jsme se také, že po vysazení Erexanu Stabil, se kvalita spermií dostala znovu do stavu před užíváním.

Zkušenosti s Erexan Stabil

Samozřejmě, že jsme našli i negativní ohlasy. Týkaly se hlavně slabých nebo žádných změn, ale tito páni tvrdili, že Erexan Stabil užívali jen pár dní a protože nepociťovali změny okamžitě, přestali s užíváním. Erexan Stabil však potřebuje jistý čas nato, aby se projevil v celé své moci.

Časté otázky a odpovědi

Kolik stojí a kde koupit Erexan Stabil?

Jedno balení Erexanu Stabil stojí kolem 1 080 Kč, ale můžete si ho zakoupit i za výhodnější cenu, v případě odběru většího množství, ušetříte až desítky korun. Zakoupit si ho můžete v pohodlí vašeho domova, na internetové stránce prodejce.

Jak správně užívat Erexan Stabil?

Erexan se užívá dlouhodobě, denně 2 kapsle, které užívají jednu ráno a jednu večer. Neužívejte ho s alkoholickými nápoji protože účinek Erexanu se podstatně snižuje. Neužívejte ho ani, pokud užíváte nějaké léky na kardiovaskulární systém.

Mohou Erexan Stabil užívat všichni?

Ne, nemohou. Rizikovou skupinu tvoří i muži trpící srdečně-cévními problémy. Ti by měli užívání probrat se svým lékařem nebo užívání zcela vyhnout a vyhledat jiný alternativní způsob na podporu zdravého sexuálního života. Rovněž není určen pro ženy a osoby mladší 18 let.

Je Erexan Stabil lepší než Erexan Kontrol?

Těžko říci, který z výživových doplňků z řady Erexan je lepší. Spíše jde o to, že každý z nich se na něco více specifikuje. Klasický Erexan je zaměřen na okamžitou erekci, Erexan Kontrol pomáhá řešit problémy s předčasnou ejakulací a Erexan Stabil dlouhodobě podporuje hladinu testosteronu v každém věku.

Upozornění

Výrobek Erexan Stabil není určen jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Není určen pro ženy a osoby mladší 18 let a vyhýbat by se mu měli i muži, kteří trpí nebo kdysi trpěli problémy se srdcem. Maximální denní dávku 2 kapsle za den v žádném případě nepřekračujte a zapijte jakoukoli nealkoholickou tekutinou, nejlépe vodou. Neobsahuje žádná barviva a živočišné složky, tedy je vhodný i pro vegany a vegetariány.Publikováno dne: 22.05.2020
Hodnocení článku:
(93.8%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!

Fertin recenze – vitamíny na podporu plodnosti mužeFertin recenze – vitamíny na podporu plodnosti muže

Komplexní výživový doplněk Fertin může dopomoci párům, aby podpořil plodnost u mužů. Vhodný je pro každého muže, příznivé výsledky se mohou dostavit již po třech měsících užívání. V...