Zerex Klasik recenze, zkušenosti a diskuze

5 let na trhu a téměř 65 000 spokojených zákazníků. Zerex klasik je podle našeho názoru jedním z nejznámějších a nejpoužívanějších tabletek na zpevnění erekce. Sáhnou po něm všichni ti, kteří hledají jednoduchý způsob léčby erektilní dysfunkce.

Zerex klasik pro muže na zlepšení erekce

Zerex bychom mohli nazvat i Viagrou bez lékařského předpisu - jeho složení má významný vliv na kvalitu erekce. Rozdíl je však v rychlosti nástupu účinku.

Je oblíbený v každé věkové kategorii - užívají ho mladí muži s poruchou erekce a sníženým libidem, pánové ve středních letech, kteří si chtějí užít plnohodnotnou soulož po 50-tce, ale i senioři.

Zerex objednávejte pouze z ✅ oficiálního webu prodejce. Získáte záruku bezstarostného nákupu a originálního produktu.

6 důvodů proč volit právě Zerex klasik?

 1. výrazně zlepšuje kvalitu intimního života - zpevňuje erekci, zvyšuje libido, zlepšuje výkonnost a plodnost
 2. rychlý nástup účinku
 3. podporuje i psychické zdraví muže
 4. žádné vedlejší účinky - zapomeňte na bolest hlavy a žaludku
 5. certifikovaný výrobek - vyrobený v USA (výrobce iPharma®) - záruka kvalitního složení a kotrolovanej výroby každé jedné tablety
 6. je dostupný bez lékařského předpisu - vyhnete se yšetreniu erektilní dysfunkce u lékaře

Jak vám může Zerex pomoci?

Výživové doplňky na podporu erekce jsou 100% přírodní preparáty. Jde o kombinaci účinných bylin, aminokyselin a přírodní afrodiziaka, u nichž byl prokázán pozitivní vliv na zlepšení erekce a celkovou podporu potence (oddálení předčasné ejakulace, zvýšení libida, zlepšení kvality a pohyblivosti spermií, podpora plodnosti a zvýšení výkonnosti během soulože).

Zerex klasik pilulky na erekci

Užívání Zerex klasik je řešením pro každého moderního muže, který se nebojí přiznat, že má problém se ztopořením penisu. Právě tato fáze je tou nejhorší. Poté, co si člověk naplno uvědomí svůj problém, přichází fáze hledání řešení. A v tom vám rádi pomůžeme.

Složení Zerex klasik - přírodních erekčních tabletek

Tajemství celého úspěchu výživových doplňků tkví ve vhodné kombinaci přírodních látek a jejich pravidelném dodávání v dostatečném množství.

Při užívání Zerexu platí totéž, jako při užívání ostatních ověřených přírodních lécích na potenci (eJoy, Erexan nebo Vimax) - a sice užívání má význam pouze tehdy, pokud je dlouhodobé.

Účinné složky Zerexu jsou:

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) - 150 g této rostliny, která dokáže nastartovat produkci výnamného mužského hormonu testosteronu. Právě proto se kotvičník označuje i jako přírodní testosteron a přidává se do různých preparátů pro muže, kteří chtějí zvýšit sílu a zlepšit svůj výkon (intimní, ale i sportovní).

Kotvičník je zdravotně významná látka, která podporuje činnost srdce a cévního oběhu. A právě ten je zodpovědný za tvrdost erekce, která nebude bez dostatečného přítoku krve do penisu nikdy dostatečně pevná.

Zkušenosti s Zerexom jsou více než pozitivní - jeho účinky potvrdilo 80% mužů, kteří ho vyzkoušeli.

Maca - je silné afrodiziakum, které bývá označováno i jako poklad Inků nebo peruánská Viagra. 50 mg dávka v jedné tabletě Zerex klasik účinně nastartuje vaše libido a podpoří chuť na milování. Maca peruánská je rostlina, která se používá i na podporu plodnosti - funguje u mužů (zvyšuje objem ejakulátu), ale iu žen, kde se užívá i na podporu otěhotnění.

Z hlediska léčby erektilní dysfunkce je nutné zmínit i její pozitivní vliv na regulaci hormonální soustavy muže i ženy. Kromě toho se využívá i na odstraňování psychických faktorů problémů s erekcí - dokáže zmírňovat účinky stresu, snižovat duševní napětí a léčit deprese.

L-Arginin - je aminokyselina, kterou je třeba tělu dodávat externí formou. A to nejen tehdy, pokud se aktivně věnujete sportu. Velké opodstatnění má i při léčbě problémů s erekcí, zvyšování nedostatečné chuti na milování, podpoře tvorbě spermií a zlepšování plodnosti.

Tato významná aminokyselina dokáže prokrvit a rozšířit cévy, díky čemuž se zvyšuje přítok krve do penisu. Jde o jednoduchý proces zpevnění erekce, která pak vydrží dostatečně dlouhou dobu.

Zerex klasik jsou oblíbené pilulky na podporu potence.

L-Citrulin - velmi významná složka Zerexu, která znásobuje účinky L-Argininu. Kromě toho zajišťuje tvorbu energie, která zařídí, že v posteli podáte více solidní, kvalitnější a hlavně delší výkon, než na jaký jste zvyklý. Pravidelný příjem L-citrulinu zajistí ještě pevnější a silnější erekci, zároveň však i částečné zvětšení penisu.

L-Lyzin - nesmírně vzácná aminokyselina, při níž nedostatku nedokáže náš organismus zužitkovat ani další aminokyseliny (L-Arginin a L-Citrulin). V Zerexe jí najdete 50 mg.

Mezi její účinky, které přímo ovlivňují mužskou erekci, patří i schopnost tvořit kolagen (který obnovuje poškozené cévy) a tak jistě i zabraňování tvorby cévních usazenin. Pro dostatečně pevnou erekci je průchodnost cév mimořádně důležitá - pokud je průtok krve v cévách blokován, do penisu se nemůže dostat potřebné množství krve. Výsledkem je slabá erekce.

Teobromin - je přírodní stimulant, který dokáže povzbudit určitě oblasti centrální nervové soustavy - podobně jako známý kofein. Kromě toho posiluje srdce, zároveň rozšiřuje cévy a zlepšuje prokrvení tkání - takže podobně jako i ostatní složky Zerexu Klasik zajišťuje dostatečné množství krve pro topořivá tělíska penisu.

Účinná látka Obsah v 1 tabletě
Tribulus Terrestris 150 mg
Maca 50 mg
L-Arginin 50 mg
L-Citrulin 50 mg
L-Lyzin 50 mg
Teobromin 50 mg

Cena Zerexu

Jedno balení Zerex klasik:

 • cena: 720 Kč, po sleve: 684 Kč
 • 12 tablet (cena 1 tablety: 57 Kč)
 • dávka na 12 dní (při užívání 1 tbl./denne)

Zerex klasik nakupujte pouze od oficiálního distributora!

pro získání 5% slevy (ušetříte 36 Kč) použijte slevový kód DOG5

Chcete ušetřit více?

Objednejte si 3 balení Zerexu:

 • cena: 2 160 Kč, po sleve: 2 052 Kč
 • 36 tablet (cena 1 tablety: 57 Kč)
 • dávka na 36 dnů (při užívání 1 tbl./denne)
 • POŠTOVNÉ 100 Kč ZDARMA
 • + SLEVA 108 Kč
 • spolu ušetříte 208 Kč

pro získání 5% slevy (ušetříte 108 Kč) použijte slevový kód DOG5

Kde se dá koupit Zerex?

Na tuto otázku existuje jednoznačná odpověď: na webu jeho výrobce a distributora! Pouze tak si můžete být 100% jistý, že si kupujete certifikovaný originál a ne pouze náhradu, která se tabletám podobá zvenčí.

O prodeji Zerexu v lékárně jsme dosud nezaznamenali. Určitě se vyhněte i nákupu prostřednictvím známých portálů bazos.sk, bazar.sk apod - můžete koupit "kočku v pytli".

Zapamatujte si: Jedinou spolehlivou metodou nákupu tabletek na potenci pro muže je nákup od oficiálního distributora! V případě Viagry platí to samé - kupujte ji vždy pouze v lékárně!

Zerex Klasik složení a užívání

Dávkování a užívání Zerexu

Zerex se podle informací výrobce užívá vždy 1 hodinu před souloží. Pro dosažení všech deklarovaných účinků vám však doporučujeme upravit dávkování a užívat ještě 1 tabletu každé ráno (cca půl hodinu po snídani). Nikdy však nepřekračujte maximální denní dávku 2 tablety.

Jelikož se tématu studie účinků výživových doplňků na podporu erekce věnujeme roky, tak vám připomínáme, že Zerex bude fungovat pouze tehdy, pokud ho budete užívat každý den a dlouhodobě.

Doba nástupu účinku je individuální - u někoho učínkuje hned, u někoho to chvíli trvá. Rychlost nástupu účinku závisí na 3 faktorech:

 • věk
 • závažnost zdravotního stavu (diagnostikovány choroby)
 • psychický stav

Tabletu je nutné zapít dostatečným množstvím vody. Je to důležité iz hlediska zabránění dehydratace, která způsobuje bolesti hlavy, které pak bývají neprávem připisovány užívání erekčních tablet.

Recenze Zerex Klasik

Tento doplněk je určen mužům (nad 18 let). Užívat by ho neměli ani:

 • ženy a děti!
 • pánové, trpící nízkým krevním tlakem
 • muži, kteří nedávno prodělali cévní mozkovou příhodu nebo srdeční infarkt
 • pánové, kteří mají blíže nezjištěné problémy se srdcem

Zerex statisticky funguje u 80% mužů!

Chcete maximalizovat účinky Zerexu? Omezte kouření, příjem alkoholu a jezte zdravější jídla (méně mastných a smažených pokrmů, více zeleniny).

Zařaďte se mezi 8 z 10 mužů, kterým Zerex pomohl

Stále váháte nad tím, zda tyto erekční pilulky zkusit nebo ne? Šance je opravdu vysoká! Osobní zkušenosti s Zerexom kladně hodnotilo až 65 000 pánů.

Budeme rádi, pokud nám do fóra napíšete vaši vlastní recenzi o Zerexe - jak dlouho jste ho užívali, jaké měl na vás účinky a jestli jste mu zůstali věrní. Boj s erektilní dysfunkcí se dá vyhrát i pomocí přírodních preparátů.

Je jen na vás, jestli je vyzkoušíte nebo vyhledáte lékaře, který vám po vyšetření a nalezení příčiny problému s erekcí předepíše modrou pilulku Viagru (za předpokladu, že bude pro vás vhodná). Každopádně vám držíme palce a věříme, že se již brzy budete těšit z kvalitních milostných zážitků.

Redakční test Zerexu

Proč si vybrat právě Zerex klasik - pilulky na zpevnění erekce se 100% přírodním složením? Prvním důvodem je určitě jeho oblíbenost a vysoká účinnost, kterou potvrdilo 80% mužů, resp. 65 000 spokojených uživatelů. Věříme, že vám při rozhodování pomůže i naše recenze a osobní zkušenosti se Zerexom.

Metodika testování

Tak, jak jsme již zmínili v recenzí Vimax a eJoy, prvním krokem úspěšného testování výživových doplňků na podporu a zlepšení erekce je stanovení metodiky, kterou musí dodržovat všichni zúčastnění. Pouze tak budou mít získané výsledky i reálnou vypovídací hodnotu.

V našem případě jsme si stanovili následující pravidla:

 • DÁVKOVÁNÍ: 1 tableta každé ráno + 1 tableta 60min. před souloží
 • DOBA UŽÍVÁNÍ: 3 měsíce
 • JINÉ: omezení příjmu alkoholu a cigaret (povolený limit: 1x 0,5l pivo a 5 cigaret / den)

V souvislosti s užíváním Zerexu nás zajímalo zejména:

 • Celkové zlepšení erekce - došlo po dobu užívání k výraznějšímu zpevnění erekce? Pozorovali jste i ztluštění nebo zvětšení penisu?
 • Libido a výkonnost - má Zerex vliv na zvyšování libida? Dokáže prodloužit dobu trvání soulože a oddálit předčasnou ejakulaci? Zpozorovali jste během jeho užívání zvětšení objemu ejakulátu?
 • Rychlost nástupu účinku* - je deklarovaná doba (30 min.) Opravdu reálná? Nebo je kratší / delší?
 • Vedlejší účinky - výrobce tvrdí, že užívání Zerexu nevyvolává žádné nežádoucí účinky - je tomu skutečně tak?

* Pány jsme samozřejmě upozornili, že pilulky budou fungovat pouze tehdy, pokud je ohlašovalo stimulace a předehra!

Testování Zerexu - představení uživatelů

Našeho testování produktů na podporu kvality intimního života se vždy účastní 2 klienti. Reakce organismu na zvýšený příjem látek, které řeší nepříjemnou otázku "jak zlepšit erekci?", Jsou totiž výrazně individuálně - u některých pánů zaúčinkují rychleji, u někoho bohužel vůbec.

Zároveň je třeba dodat, že užívání jakýchkoliv erekčních tabletek musí být dlouhodobé (proto je naše doba testování vždy stanovena na 3 měsíce), jinak nebudou fungovat tak, jak si přejete. Jejich účinek se samozřejmě odvíjí i od fyzické a psychické kondice organismu a ovlivňují ho i léky, které užíváte.

Dosažené výsledky můžete ovlivnit i cvičením - známý je pozitivní účinek Kegelových cviků.
testovací subjekt 1testovací subjekt 2
jméno Peter Juraj
věk 50 58

zdravotní stav (diagnostikovány choroby)

vysoký krevní tlak

cukrovka
konzument alkoholu / kuřák

ano / ano

ano / ano

předchozí zkušenost s užíváním přípravků

na zlepšení erekce

ještě neužíval

Clavin

Jména obou pánů byly na jejich vyžádání změněny. Ostatní údaje (věk, zdravotní stav, konzumace alkoholu a cigaret a zkušenosti s užíváním jiných doplňků) jsou 100% reálné.

Zápisky z užívání Zerex klasik

Z našich zkušeností s testováním ostatních pilulek na erekci se nám osvědčilo pravidelné hodnocení výsledků. Pány jsme proto požádali aby nám vždy na konci měsíce shrnuli jejich pocity a osobní zkušenosti se Zerexom (podle výše popsaných otázek). Toto jsou dojmy po prvním měsíci užívání:

 • Petr, 50 let - Zerex znám již z internetových diskusí, kde ho někteří opěvují a jiní zatracují. Já osobně mám zatím jen minimálně výsledky - jde zejména o mírně zpevnění erekce. Tablety užívám i před souloží a jejich účinek přichází později, než bylo slíbeno (cca 50 min. Po užití). S manželkou jsme proto naplánovali začátek předehry na 60 minut po užití Zerexu a erekce byla již po 3 týdnech viditelně lepší.
  Libido a výkonnost se nezměnila, pro tento účel jsem nikdy nic nepotřeboval brát. A vedlejší účinky Zerexu? Zatím nepociťuji žádné.
 • Juraj, 58 let - z výsledků nejsem příliš nadšený. Jisté zlepšení tu je, ale je minimální a cena Zerexu mu neodpovídá.

Druhý měsíc testování shrnuli pánové takto:

 • Petr, 50 let - opět pozoruji lepší erekci. Penis je tvrdší na dotek a zdá se mi, že je i trochu hrubší. Doba nástupu účinku se u mě nezměnila, stále je to necelá hodina. A stejně pořád nemám žádné negativní nežádoucí účinky.
 • Juraj, 58 let - užívání Zerexu se začíná vyplácet, moje slabá erekce se zpevňuje a proto mu dám ještě šanci. Nevidím ale žádné zlepšení výkonnosti, jelikož mi erekce opadne vždy do 5. minut a žena je z toho velmi nešťastná. Tak, jako i já.
  K vedlejším účinkem - nevím, jestli je to účinek Zerexu, ale za poslední 2 měsíce mě asi 5x pořádně bolela hlava.

Konec 3. měsíce, ukončení zdravotní kúry se Zerexom a zároveň finále našeho testování:

 • Petr, 50 let - já mohu Zerex klasik pouze doporučit! Lepší erekce, lepší intimního zážitek a od toho se odvíjí i moje znovunalezení chuť na pravidelné milování. Více si důvěřuji. Někdo nazval Zerex placebem, já ho nazývám zachráncem mého pohlavního života. Vedlejší účinky jsem nezpozoroval vůbec žádné, negativem je jen cena Zerexu, kteří si asi nebudou moci dovolit všichni.
  Moje osobní zkušenost je více než pozitivní a doporučuji ho všem chlapům, kteří se rozhodnou nešetřit na své erekcí!
 • Juraj, 58 let - po 3 měsících užívání pozoruji pouze mírné zlepšení pevnosti erekce, ale i to je něco. Abych odpověděl i na další otázky - výkon je stejný, libido stejné (o soulož jsme se se ženou ale pokoušeli častěji, takže možná tam přece nějaké zlepšení bylo), objem ejakulátu stejný. Doba nástupu účinku byla u mě dost dlouhá - přes hodinu. A nakonec ještě ty nežádoucí účinky Zerexu - občasná bolest hlavy, nic jiného.
  Abych to shrnul, k Zerexu bych se už asi více nevrátil, zkusím něco jiného.

Naše postřehy z testování

Nás osobně výsledky testování překvapily - Zerex jsme považovali za velmi účinné pilulky na erekci. Proto jsme se zamysleli nad důvody, které mohly zapříčinit nedostatečné účinky u Juraje. Podle nás šlo zejména o 2 faktory:

 1. vyšší věk
 2. léčba cukrovky

Jak jsme již zmínili dříve, účinek Zerexu může být ovlivněn i léky na lékařský předpis, proto si myslíme, že právě druhý faktor mohl mít významnější vliv na kvalitu výsledků.

Užívání tablet se však druhému subjektu (Petrovi) osvědčilo, proto bychom Zerex rádi doporučili "zdravějším" pánem s poruchami erekce. Věříme, že jejich problém s erektilní dysfunkcí vyřeší.

Na závěr ještě malé shrnutí pozitiv a negativ:

 • Certifikovaný výrobek (vyrobený v USA)
 • Jeden z nejoblíbenějších a nejužívanějších volně prodejných doplňků na podporu erekce
 • Nemusíte absolvovat vyšetření erektilní dysfunkce u lékaře
 • Funguje u 80% mužů
 • Výborné složení, které skutečně funguje
 • Rychlé dodání v diskrétní obálce
 • Poštovné 110 Kč při nákupu 3 a více balení ZDARMA
 • Garance vrácení peněz (pouze nerozbalené balení)
 • Malé balení (pouze 12 pilulek) - dá se řešit objednáním více kusů najednou


Publikováno dne: 22.01.2019
Hodnocení článku:
(85.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!