Proerecta – recenze. Kdy nefunguje? Nabízí ho lékárna?

Problémy s erekcí má stále více mužů už od mládí. Příčinou mohou být psychické nebo fyzické problémy. Některé potíže s erekcí se dají vyřešit či zlepšit změnou životního stylu nebo doplňky výživy, které díky přírodnímu složení neškodí a je možné se k nim dostat i bez návštěvy lékaře.

Proerecta doplněk stravy na erekci

Z dostupných doplňků výživy, které by měly řešit problém s erekcí se v tomto článku budeme věnovat doplňku Proerecta.

Navštivte ✅ oficiální eshopve kterém zakoupíte Proerectu za nejvýhodnější cenu. Doprava v rámci služby Zásilkovna vrámci celé ČR stojí jen 49 Kč!

Na co je Proerecta určena?

Proerecta je výživový doplněk určený pro muže od 18 let, které trápí erektilní dysfunkce. Mezi problémy s erekcí patří nedostatečné prokrvení penisu, což má za následek slabou nebo žádnou erekci. Proerecta může pomoci i s předčasnou ejakulaci, s problémy s potencí jakož i se sexuálním nechutenstvím.

Účinky Proerecta

Složení výživového doplňku Proerecta zabezpečuje:

 • rychlé ztopoření - nastává již 60 minut po užití tablety,
 • tvrdou a pevnou erekci - díky správné průchodnosti cév a prokrvení v penisu,
 • vyšší sexuální výdrž - zabraňuje předčasné ejakulaci a zvyšuje sexuální energii,
 • stimulaci libida - zvyšuje chuť sexuálně žít,
 • uvolnění, odbourání stresu - díky jedinečnému složení účinných látek s použitím Kotvičníku zemního,
 • při pravidelném provádění sportu i zvýšení svalové hmoty.

Chcete ušetřit až 11% z hodnoty nákupu? Pak nezapomeňte využít náš slevový kupón ve znění: sleva11!

✅ AKTIVOVAT SLEVU NA WEBU

Vedlejší účinky

U mužů užívajících Proerecta, se neprojevily žádné vážné vedlejší účinky. Obecně však platí, že přípravkem na zlepšení erekce by se měli vyhýbat muži, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami. Paradoxem však je, že tito muži patří do skupiny, která trpí nedostatečnou erekcí. V prvotních fázích užívání se v některých případech objevují trávicí potíže, které pominou po tom, jak si organismus na přípravek zvykne. U mužů, kteří mají problémy s krevním tlakem, se mohou projevit bolesti hlavy. Tímto pánem se však nedoporučuje užívat přípravky na erekci.

Složení tabletek Proerecta

Složení Proerecty pro muže

Přípravek Proerecta je vyroben z přírodních složek rostlinných extraktů, které podporují zdravý sexuální život muže. Složení Proerecta tvoří:

 • extrakt Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) - největší zástupce v Proerecte, až 300 mg. Kromě toho, že přispívá k sexuální touze a udržuje hladinu testosteronu v normě, má také mnoho pozitivních účinků na celkové zdraví. Snižuje hladinu špatného cholesterolu, zvyšuje procento svalové hmoty, odbourává vnitřní napětí a stres, čímž potlačuje nespavost a depresi;
 • extrakt z kořene Maca (Lepidium meyenii - Řeřicha peruánská) - rostlina proslulá jako afrodisiakum v oblasti Peru, nazývaná i peruánská Viagra. Přípravek obsahuje 50 mg. Zvyšuje libido, stimuluje sexuální funkce, zlepšuje ztopoření penisu, příznivě ovlivňuje potenci. Tělu dodává energii a tak zlepšuje sexuální výdrž;
 • L-Arginin 250 mg - základní aminokyselina podporující tvorbu oxidu dusnatého, který uvolňuje svalstvo a cévy v penisu, tedy podporuje erekci a ztopoření;
 • L-Citrulin 235 mg - aminokyselina, která dodává tělu energii. Spolu s L-Argininem bojuje proti vyčerpanosti a únavě a zajišťuje kvalitnější a trvanlivý sex s podstatně viditelnější účinky;
 • extrakt z kořene ženšenu (Všehoj asijský) - svými 60 mg v přípravku Proerect přispívá k posílení libida a nervového systému, rozšiřuje cévy, i ty v penisu a zlepšuje erekci a potenci;
 • extrakt z kakaovníku - afrodisiakum známé iz čokolády, který hlavně kvůli látce "teobromin" zabezpečuje nejen prokrvení celého těla, ale i penisu;
 • vitamin E 15 mg - důležitý antioxidant rozpustný v tucích, který zpomaluje stárnutí, je důležitý pro zdravou pokožku, oči a vlasy. Zabraňuje tvorbě volných radikálů, které ovlivňují vznik nádorů. Běžně ho lze získat konzumací potravin jako jsou ořechy, mléčné a pšeničné výrobky, maso.

Jak dávkovat a užívat?

Pro dosažení požadovaného efektu se doporučuje užívat doplněk Proerecta dlouhodoběDenní dávka se pohybuje od 1 - 2 tablet, které se užívají v celosti s dostatečným množstvím vody a to přibližně 1 hodinu před pohlavním stykem. Vyšší dávku, 2 tablety, je určena hlavně pro muže, u kterých je problém s erekcí vážnější. Je to i maximální denní dávku, kterou byste neměli překračovat.

Otevřené balení Proerecta

Cena a balení

Tabletky Proerecta se nacházejí v malé plastové lahvičce s uzavíratelným víkem. Jedno balení stojí přibližně 599 Kč a obsahuje 12 ks tabletek. Při koupi více kusů můžete ušetřit nějaké peníze a získat dárek. Podívejme se přibližně kolik. 

1 balení 2 balení 3 balení 4 balení
Počet tabliet: 12 ks Počet tabliet: 12+12 = 24 ks Počet tabliet: 12+12+12 = 36 ks Počet tabliet: 12+12+12+12 = 48 ks
Cena 599 Kč Cena 999 Kč Cena 1 349 Kč Cena 1 599 Kč
Ušetríte 199 Kč Ušetríte 448 Kč Ušetríte 797 Kč

Samozřejmě, že ke koupi třeba připočítat i poštovní služby (od 49 Kč do 119 Kč v závislosti na zvoleném způsobu doručení).

Chcete ušetřit až 11% z hodnoty nákupu? Pak nezapomeňte využít náš slevový kupón ve znění: sleva11!

✅ AKTIVOVAT SLEVU NA WEBU

AKCE 3 za cenu 2

Pri objednávke Proerecta môžete využiť akciu. Pri kúpe 2 balení získate tretie zdarma. Tento balíček vás vyjde 999 Kč!

Akce Proerecta 2 + 1 zdarma

Zkušenosti pány s Proerecta

Názory mužů, kteří už vyzkoušeli Proerectu, jsou různé. Nejen muži, ale i jejich partnerky si výživový doplněk Proerecta nevědí vynachválit a svůj sexuální život si už bez něho nevědí ani přestavit. Na druhé straně jsou tu muži, kteří nemají dobré zkušenosti s produktem, protože nepocítili žádnou pozitivní změnu v sexuální oblasti. Většinou šlo u mužů, kteří doplněk užívali jen krátce. Těžko říci, zda absence účinku souvisí s časovou délkou užívání, ale zkušenosti těch, kterým Proerecta pomohla, říkají, že kýžený efekt dosáhly až po užití zhruba 12. tabletky.

Ze zkušenosti s tabletami Proerecta:

Skúsenosti s prípravkom Proerecta

Další recenze si můžete přečíst i na ✅ oficiálním webu prodejce.

Jak ho hodnotíme my?

Podle zkušeností, z nastudovaných materiálů, recenzí a fór si myslíme, že tak jak je to u všech doplňků, i tento může a nemusí fungovat. Je to individuální, ale větší část část ohlasů tvořily pozitivní recenze. Nicméně, my jsme porovnali výhody a nevýhody tabletek a dospěli jsme k závěru, že Proerecta je doplněk, který užívají nejen muži, které trápí sexuální problémy, ale i sportovci. Myslíme si také, že na rozdíl od jiných podobných produktů, je cenově nejvýhodnější.

Tabletky Proerecta - výhody a nevýhody

Při rozhodování, zda užívat Proerectu vám může pomoci naše přehledné hodnocení v bodech:

Plusy

 • Větší vzrušení,
 • pevnější erekce,
 • vyšší produkce svalové hmoty,
 • rychlé dodání,
 • dostupnost,
 • přijatelná cena,
 • přírodní produkt,
 • šikovné balení, které lze ukrýt i do kapsy kalhot,
 • bez lékařského předpisu,
 • bez vedlejších účinků.

Mínusy

 • Kýžený efekt se podle recenzí uživatelů dostavuje až po užití v průměru 12. tabletky, přičemž jedno balení obsahuje pouze 12 tablet. Znamená to, že na zjištění účinnosti jedno balení nestačí,
 • pravidelné užívání,
 • užití tabletky 60 minut před sexuálním stykem, což se často nedá odhadnout, kdy k sexuálnímu styku přijde.

Chcete ušetřit až 11% z hodnoty nákupu? Pak nezapomeňte využít náš slevový kupón ve znění: sleva11!

✅ AKTIVOVAT SLEVU NA WEBU

Nejčastější otázky před užíváním

 • Je možné vedle užívání Proerecta konzumovat alkohol?
 • Užívání alkoholu s jakýmikoli léky či výživovými doplňky se nedoporučuje. Je známo, že alkohol sice zvyšuje sexuální chuť, ale konec konců zabraňuje dobrému prokrvení penisu. 
 • Lze jej kombinovat s jinými léky?
 • Proerecta je jen výživový doplněk, proto jej lze kombinovat s jinými léky. Vše však závisí na druhu a typu léků, které užíváte, a také od důvodů, proč je užíváte. Proto pokud se dlouhodobě léčíte na nějakou chorobu, kombinaci léků raději prodiskutujte se svým lékařem.

2 balení Proerecta na podporu erekce u mužů

 • Účinkuje v každém věku?
 • Produkt Proerecta je určený pre všetkých mužov od 18 rokov. Avšak je vysoko pravdepodobné, že u muža vo veku 60 rokov bude pôsobiť inak ako u 20-ročného. Možné je aj to, že u mužov v rovnakom veku bude účinkovať odlišne. Dôležité je si uvedomiť aj fakt, že erektívna dysfunkcia sa starnutím prirodzene objavuje. Je to normálny starobný proces.
 • Kde se dá Proerecta koupit? Seženu ji v lékárně?
 • Doplněk si lze zatím zakoupit pouze prostřednictvím internetu. Je to i výhoda, protože zajišťuje diskrétnost a možnost dostat se k němu v pohodlí domova. 

další otázky a odpovědi

Alternativní produkty

Dalšími podobnými doplňky (cena, účinky) na zlepšení sexuálního života jsou:

Formy Proerecta

Doplněk stravy Proerecta disponuje pouze jednou formou a to kapslemi. Každé balení obsahuje 12 kusů. Tabletky mají oválný tvar, bílou barvu a větší rozměry.

Upozornění na závěr

Mějte na paměti, že Proerecta je jen výživový doplněk, proto ho nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (1 - 2 tablety). Aby nedošlo k předčasnému poškození přípravku, skladujte ho při teplotě maximálně 25 ° C v suchu a ve tmě, mimo dosah dětí. Tento doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Tabletky Proerecta neužívejte, pokud jim vypršela exspirační doba, pokud jste prodělali onemocnění jako je infarkt nebo mrtvice a ani v případě, pokud trpíte kardiovaskulárními problémy, onemocněním srdce či vysokým krevním tlakem.Publikováno dne: 24.08.2019
Hodnocení článku:
(87.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!