eJoy Long: složení, účinky, cena a zkušenosti

Máte problémy s předčasnou ejakulací a krátkou erekcí? Potřebujete se sexuální naladit a zvýšit si chuť na sex? Rádi byste sobě i své partnerce dopřáli pořádně dlouhý sexuální zážitek? Možná jste již slyšeli o alternativních přípravcích na zkvalitnění erekce. Jedním z nich je i eJoy Long.

ejoy long recenze, cena, zkušenosti

Chcete nakupovat za nejlepší ceny? eJoy Long objednávejte pouze z ✅  oficiálního eshopu!

Výrobci eJoy na základě dobrých zkušeností a ohlasů uživatelů vyvinuli novější, přírodní doplněk eJoy Long. Ten je určen pro muže, které trápí krátká erekce a předčasná ejakulace. Je to produkt, který ovlivňuje sexuální život tím, že zvyšuje libido a sexuální apetit, zajišťuje pevnější a delší erekci, oddaluje ejakulaci. Je to vše díky jedinečnému přírodnímu složení?

eJoy Long tablety recenze

Účinky eJoy Long

Klíčovým účinkem je zajištění dlouhé erekce a tím prodloužení pohlavního styku bez předčasné ejakulace. eJoy Long kromě toho:

 • zvyšuje sexuální touhu a vzrušení,
 • prodlužuje sexuální výdrž,
 • díky vitamínu D zbavuje tělo stresu a působí antidepresivně,
 • přispívá k intenzivnějšímu prožívání sexuálního prožitku,
 • zabezpečuje pevné ztopoření,
 • zvyšuje libido,
 • díky vitamínu E zabezpečuje zdravé vlasy, svěží pokožku a pomaleji stárnutí.

Účinky eJoy Long

Chcete ušetřit 75 Czk? Při objednávce použijte slevový kupón "ejoybonus"!

eJoy Long složení, dávkování, užívání

Přírodní složení eJoy Long

eJoy Long je navržen tak, aby složky v něm obsažené byly výhradně přírodní. Obsahuje rostlinné extrakty, výtažky, aminokyseliny, minerály, vitamíny a stopové prvky, tedy žádné syntetické látky. To umožňuje dostat se k němu bez lékařského předpisu.

 • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) - jedna z rostlin, které zvyšují hladinu testosteronu a působí jako přírodní afrodiziakum. Využívá se i v oblasti sportu protože se klasifikuje jako přírodní anabolikum (látky podporující tvorbu bílkovin). Mezi jeho pozitivní účinky na zdraví patří i snižování hladiny cholesterolu, ničí plísně, působí protivirově a antibakteriálně.
 • Extrakt z kořene Maca (Lepidium meyenii) - zelenina, která se chutí a vzhledem podobá známou ředkvičku. Od nepaměti se používá jako afrodiziakum na celém světě. Má pozitivní účinky na obě pohlaví. Dámy ho používají na správné fungování menstruačního cyklu a páni k léčbě prostaty. Podporuje produkci spermií, zvyšuje sexuální touhu, tělu dodává energii, chrání mozek před poškozením a posiluje kosti.
 • Extrakt z kořene ženšenu (Panax ginseng) - Všehoj asijský se obecně používá ke zvýšení životní síly, která se projevuje i v posteli při sexuálním styku. Je znám také jako elixír mládí a v Japonsku je velmi uznávaným lékem. Panax, což znamená všelék, podporuje libido, snižuje duševní stres, který je častou překážkou k naplnění sexuální pohody.
 • L-Arginin - aminokyselina, která zajišťuje správné prokrvení i těch nejmenších cév v penisu. Podporuje plodnost, vylučování růstového hormonu a pevnou erekci.
 • L-Citrulin - další aminokyselina, která ve spojitosti s L-Argininem zabraňuje únavě organismu, zajišťuje ještě lepší prokrvení a roztahování cév. eJoy Long obsahuje vyšší podíl této aminokyseliny než jiné konkurenční produkty.
 • Vitamín C - životně důležitý vitamín pro zdravý růst a vývoj, který tělo nedokáže produkovat. Proto je důležité přijímat ho ve formě tabletek nebo prostřednictvím potravy. Zabraňuje tvorbě nádorů a rakovinotvorných buněk, zlepšuje průchodnost cév, je potřebný pro zdravé vlasy, kůži a kosti.
 • Vitamín D - ačkoliv je vápník potřebný pro zdravé kosti, bez vitamínu D nenastává jeho vstřebávání. Člověk ho přirozeně získává ze slunečního světla a důležitou roli hraje i v psychické oblasti. Působí antidepresivně, snižuje nervozitu, zlepšuje tělesnou vitalitu. Tím, že zlepšuje psychický stav, zajišťuje i lepší a citlivější sex.

eJoy Long má jen jednu formu a to kapsle. Tobolky jsou bílé barvy, oválného tvaru, středních rozměrů. Starším bratrem eJoy Long je eJoy na zlepšení erekce, potence a prostaty.

Viz srovnání přípravků eJoy a eJoy Long, v tabulkách jsou uvedeny jednotlivé složky a jejich množství.

eJoy long a eJoy - srovnání složení

Porovnání účinků eJoy a eJoy Long

eJoy

Účinná látka Obsah v 1 kapsli Obsah v denní dávce (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 75 mg 150 mg
Serenoa plazivá 65 mg 130 mg
Maca 30 mg 60 mg
Chilli 2,5 mg 5 mg
L-Arginin 37,5 mg 75 mg
L-Citrulin
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

eJoy Long

Účinná látka Obsah v 1 kapsli Obsah v denní dávce (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 82,5 mg 165 mg
Ženšen 70 mg 140 mg
Maca 30 mg 60 mg
L-Citrulin 37,5 mg 75 mg
L-Arginin
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

ejoy Long tabletka - test a recenze

Jak dávkovat a užívat?

eJoy Long se doporučuje užívat 1 kapsli 2x denněJednu ráno a druhou večer nebo 30-60 minut před sexuálním stykem. Užívá se v celosti a s tekutinou. Užívání tobolek nezávisí od jídla, ale pro optimálnější výsledky je lepší užívat jejich po prvním jídle. Při dávce 4 tabletek, což je maximální denní dávka, se užívají 2 ráno a 2 večer.

Kolik stojí eJoy Long?

eJoy Long je balen v plastových bílých lahvičkách s modro-bílou etiketou a s praktickým uzavíratelným víkem. Jedno balení obsahuje 24 pilulek a stojí 709 Kč.

eJoy Long na předčasnou ejakulaci

Cena jedné denní dávky (2 tablety) je přibližně 60 Kč. Všimněte si, že při koupi 2 balení neušetříte nic, navíc zaplatíte o 1 Kč více. Ušetříte až při koupi min. 3 balení (118 Kč). Samozřejmě, že při objednávání třeba počítat také s cenou dopravy:

 • DPD kurýř: 119
 • Zásilkovna: 83 

objednat online

Chcete ušetřit 75 Czk? Při objednávce použijte slevový kupón "ejoybonus"!

Možnost SMS objednávky

Distributor eJoy Long nabízí zajímavou možnost objednání si produktu přes SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa, telefon, počet balení, doprava (kurýr nebo pošta). Pokud raději telefonujete jako píšete SMS-ky, můžete využít i telefonickou objednávku na čísle: +421 949 209 200.

Garance vrácení peněz

V případě, že si objednáte více balení eJoy Long a s účinky nebudete spokojeni, můžete využít možnost vrácení nepoužitých a neotevřených balení a přijít zpět k investovaným penězům.

Problémy s erekcí odstraní eJoy Long

Využijte akci a slevový kupón

Pomoci si můžete i slevovým kupónem. Uplatnění slevového kupónu je velmi jednoduché. V objednávce při vyplňování doručovacích údajů zatrhnete položku Máte kupón? Pro zadání kódu kliknete na modrý odkaz a do políčka napíšete: ejoybonus. S uplatněním kupónu získáte slevu v hodnotě 75 Kč.

Zkušenosti s užíváním eJoy Long

Názory a zkušenosti zákazníků jsou různé. Z různých fór a recenzí jsme však zpozorovali, že většina mužů (zhruba 80%) bylo spokojeno a svůj pohlavní styk si opravdu prodloužili. U některých se vliv prodloužené erekce objevil jen někdy. Mezi uživateli byli i muži, kterým se erekce prodloužila déle než by chtěli.

Negativní ohlasy se vztahují na neúčinnost eJoy LONG ve smyslu prodloužení erekce. Je zde také kategorie mužů, kteří sice nedosáhli delší erekci, ale výrazně se jim zvýšila chuť na sex.

Z recenzí na webu ejoy.sk:

Zkušenosti s eJoy Long

Nejčastěji kladené otázky a odpovědi

 • Jak dlouho a kdy nejlépe působí?
 • Doba účinku je individuální. Do velké míry závisí na vašeho počátečního stavu a skutečné příčiny krátké erekce. U někoho se může erekce užíváním eJoy Long prodloužit jen o 5 minut a u někoho možná i o hodinu. Nejlepší účinek je 30-60 minut po užití.
 • Kdy uvidím první výsledky?
 • Je to individuální a opět vše závisí na vašeho počátečního stavu. Optimálně by eJoy Long měl užívat alespoň 3 měsíce. Během této doby byste měli zaznamenat postupné zlepšení.
 • Mohu současně s pilulkami konzumovat alkohol?
 • Pití alkoholu s užíváním eJoy Long není zakázáno a nijak vážně neohrožuje vaše zdraví, vše však s mírou. Alkohol ve větším množství negativně ovlivňuje sexuální život, protože zabraňuje dostatečnému prokrvení cév v penisu a tak snižuje celkovou účinnost kvalitní erekce s pilulkami nebo bez nich. Proto raději eJoy Long nekombinujte s alkoholem.

Alkohol a pilulky na erekci eJoy - je to dobrá kombinace?

 • Možná eJoy Long užívat současně s jinými léky?
 • Ano možná, ale buďte opatrní. Závisí na tom, jaké další léky užíváte. Pokud užíváte léky na problémy se hněvem, s krevním tlakem, s játry, se žaludečními vředy, navrhujeme před užitím eJoy Long se raději poradit s lékařem. Pozor si dejte i při užívání léků, které obsahují oxid dusnatý.
 • Pokud si chci koupit eJoy Long musím navštívit lékaře?
 • Koupě tabletek není vázána na lékařský předpis, takže návštěva lékaře není nezbytná. Udělejte tak však v případě, že se dlouhodobě léčíte na nějakou vážnou nemoc a nejste si jisti zda můžete eJoy Long užívat. Lékaře navštivte i v případě, že se při užívání objevují negativní účinky, které mohou být vyvolány tabletkami.
 • Je to bezpečné?
 • Tabletky jsou testovány, splňují požadované normy a mají několik certifikátů a laboratorních testů (Certifikát Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky). Řiďte se pokyny na příbalovém letáku, nepřekračujte maximální denní dávku a nemusíte se obávat.
 • Pokud užiji 4 tabletky, oddálit tím svou ejakulaci?
 • Užívání 4 tablet je maximální denní dávka, která se nesmí překračovat. Předpokládá se, že 4 tabletky oddálí vaši ejakulaci. Nicméně, 4 tablety se doporučují užívat těm, kteří mají akutní problém s výdrží erekce. Nejlepším řešením je začít běžnou dávkou, 2 tablety denně a podle potřeby přejít na 4 tabletky.

Vedlejší účinky eJoy Long

Produkt eJoy Long výrobci navrhli tak, aby se při užívání co možná nejvíce předešlo nežádoucím účinkům. Vážné nežádoucí účinky nebyly zaznamenány, avšak v počátečních fázích užívání se mohou objevit problémy s trávením či případné bolesti hlavy. V průběhu užívání by si však váš organismus měl zvyknout a potíže by se měly postupně vytratit.

Upozornění při užívání

Přípravek eJoy Long by neměly užívat muži, kteří:

 • prodělali závažné onemocnění jako je mrtvice, infarkt,
 • mají kardiovaskulární problémy,
 • problémy se srdcem nebo krevním tlakem,
 • problémy s játry.

Maximální denní dávku 4 tablety raději nepřekračujte, protože může vyvolat vedlejší účinky. Nezapomínejte, že jde jen o doplněk výživy, takže jím nenahrazujte pestrou stravu. Kvůli bezpečnosti skladujte mimo dosah dětí na suchém a tmavém místě. Po uplynutí esxpiračnej doby už doplněk raději neužívejte a před užíváním si prostudujte příbalový leták.

eJoy Long by neměly užívat

 • osoby trpící kardiovaskulárními chorobami,
 • děti, těhotné a kojící ženy,
 • osoby mladší 18 let.

Závěrečné zhodnocení

eJoy Long je další podpůrný doplněk pro muže, složený z přírodních látek, bez chemikálií a syntetických látek. Všimněte si, že jeho složení obsahuje na rozdíl od eJoy extrakt z kořene ženšenu, který zlepšuje sexuální dráždění a prodlužuje erekci. Nejde o jednorázovou formu pilulek. Pro dosažení správného účinku je třeba jej užívat pravidelně a delší dobu, což může být pro mnohé nejen finanční nevýhodou, ale i časovou. Za negativum považujeme i způsob platby. Zaplatit lze jen ve formě dobírky v hotovosti nebo platební kartou. To však může být pro někoho i pozitivum.

Výhodou produktu je, že nedisponuje negativními účinky, je ho možné dostat bez lékařského předpisu. Je složen pouze z přírodních látek, takže představuje přirozenou cestu, jak si pomoci. Co je však nejdůležitější, nijak neohrožuje váš život. Pozitivum vidíme i v možnosti vrácení peněz.

Chcete ušetřit 75 Czk? Při objednávce použijte slevový kupón "ejoybonus"!

Alternativy

Přečtěte si i naše recenze dalších osvědčených produktů:Publikováno dne: 16.08.2019
Hodnocení článku:
(86%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!