GymBeam.cz recenze a zkušenosti. Výprodeje ano, slevové kódy ne

GymBeam znají téměř všichni fanoušci kulturistiky, fitness a zdravého životního stylu jako e-shop s výživovými doplňky, oblečením či pomůckami na cvičení. GymBeam ale zároveň nabízí i vlastní produkty z této oblasti.

Gymbeam.cz má výborné recenze a zkušenosti

V článku se podíváme na sortiment těchto produktů, na jejich kvalitu, ceny a zkušenosti uživatelů z recenzí.

Navštivte ✅ oficiální eshop a vyberte si některý z jeho 10 000+ produktů.

Značkové produkty za rozumné ceny

Samotný e-shop GymBeam vznikl v roce 2013 a jeho majitelé od počátku vsadili na pečlivý výběr produktů do své nabídky, při kterém spolupracují s vrcholovými sportovci a profesionály z oblasti výživy.

V roce 2014 kromě prodeje produktů jiných značek v e-shopu představili první produkt své stejnojmenné značky GymBeam. Od té doby portfolio rozšířili o desítky nových produktů - proteiny, spalovače tuků, aminokyseliny, vitamíny či minerály. V nabídce najdete i fitness jídlo, různé fitness tyčinky a pochutiny i tzv. superpotraviny nabité kvalitními živinami. Kromě toho najdete v produktovém portfoliu i "nejedlé" produkty jako šejkry, oblečení, ručníky, rukavice, opasky či další pomůcky na cvičení.

GymBeam si klade za cíl nabídnout alternativy vůči ostatním značkovým produktům za přijatelnou cenu, ovšem při zachování kvality.

Výhody eshopu gymbeam.cz

Co se týče kvality a bezpečnosti potravin, nemusíte mít žádné obavy. Produkty GymBeam nejsou vyráběny někde v garáži nebo ve skladu "na koleně", ale výroba probíhá u plně akreditovaných farmaceutických výrobců v Německu. Složení jednotlivých produktů je důkladně propracované tak, aby bylo účinné, ale zároveň zdravotně bezpečné. Kvalita produktů GymBeam je pravidelně testována státními kontrolními orgány.

Gymbeam produkty jsou levné. Výprodeje nahrazují slevové kódy

Co se týče ceny, produkty GymBeam jsou na tom většinou lépe oproti konkurenci. Výrobce je často podporuje různými akcemi, díky kterým můžete ušetřit nějaké ty koruny nebo získat dárek k nákupu zdarma.

Důkazem oblíbenosti těchto produktů je, že je nenajdete pouze v samotném e-shopu GymBeam, ale také v dalších cca 16 e-shopech s výživovými doplňky či zdravou výživou.

Gymbeam výživové doplňky mají kladné recenze

Zkušenosti uživatelů s produkty GymBeam

Uživatelé si pochvalují zejména cenu těchto produktů, která je zpravidla o něco nižší než u konkurenčních výživových doplňcích. Podle recenzí také produkty GymBeam v ničem nezaostávají za konkurencí z hlediska kvality a účinků.

Většina produktů GymBeam má pozitivní hodnocení, našel se ale také případ, kdy produkt obsahoval složku, na kterou byli někteří uživatelé přecitlivělí a způsobila jim alergickou reakci v podobě vyrážek.

Výživové doplňky GymBeam

Široký výběr produktů za jedinečné akční ceny najdete přímo na stránce ✅ eshopu.

Při proteinech GymBeam mívají někteří uživatelé problém s některými příchutěmi - to je však obecně problém proteinů, protože protein jako takový je bez chuti a výsledná příchuť je vždy kompromisem mezi chuťovým zážitkem a použitými aromatickými látkami (s nimiž to není dobré přehánět).

Naopak, uživatelé si velmi chválí chuť několika fitness potravin, jako např. arašídové máslo s kokosem, bezkalorický čokoládový sirup či proteinový puding.

Z recenzí produktů GymBeam:

Recenze produktů od GymBeam

Top produkty značky GymBeam

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 14.12.2019
Hodnocení článku:
(90.6%)

Autor článku

Michal Toma

Jsem technik tělem i duší. Odmalička mě bavilo rozebírat a skládat různé přístroje a zjišťovat, jak fungují. Podobně dokážu rozebrat na součástky i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Konopný protein i na hubnutí. Nejlepší má Kompava nebo GymBeam?Konopný protein i na hubnutí. Nejlepší má Kompava nebo GymBeam?

BIO, vegetariánský a veganský konopný protein je skvělým zdrojem rostlinných bílkovin. Nemluvě o příznivých účincích konopných semínek. O konopném proteinu se v článku dozvíte vše...

Legální náhrady steroidů – anabolizéry na přírodní bázi bez negativních androgenních účinkůLegální náhrady steroidů – anabolizéry na přírodní bázi bez negativních androgenních účinků

Existují i bezpečnější a zdravější cesty k velkým svalům jako steroidy – jednou z nich je např. nahrazení těchto látek tzv. anabolizéry na přírodní bázi.

Nejlepší předtréninkové stimulantyNejlepší předtréninkové stimulanty

Předtréninkové doplňky slouží na podporu sportovců při jejich výkonech. Oblíbené jsou zejména u kulturistů, fitness a silových sportovců, kterým pomáhají zvýšit podán výkon, vytrvalost a...