Naši redaktori

Denis Ruščák

Věčný student! Vždyť přece o tom život je. Permanentní nabývání nových poznatků, informací a zkoušení všeho co je nového. Každý okamžik běžného dne, špatný či dobrý, vám do života může přinést něco nového a udělat den výjimečným. Neustále na sobě pracovat a posouvat se vpřed je mým životním mottem a motivací. To platí i při psaní. Psaní je mým hobby, do kterého dávám kousek sebe. Psaní na různá témata od zajímavostí, faktů, trendů, marketingových textů, SEO článků až po zpravodajství. Kouzlo slova a písma je neomezené a kromě emoce nabízí i bezmezné znalosti. Každým článkem proto snažím obohatit jak sebe, tak i samotného čtenáře, kterému nabízím jedinečný a osobitý obsah.

Jakub Konrád

Psaní se věnuji už pár let. Dává mi možnost vzdělávat se v oblastech, o které bych se pravděpodobně ani nezajímal. Kromě toho miluji turistiku, cestování a sportování. Neznám nic lepšího než provětrat si hlavu na čerstvém vzduchu.

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí nějak vypadat. A také o tom, že forma je důležitá přinejmenším stejně jako obsah. Jako vášnivá čtenářka zase dokážu hodně číst nejen v řádcích, ale i mezi nimi. A to, co se tak dozvím, jsem schopná tlumočit jiným. Jak velká pedantka si dávám záležet na detailech, takže spodní uvozovky prostě nemohou být tvořeny dvěma čárkami. Zbožňuji svého psa, detektivky a pravidelně sportuji.

Jaro Uram

K psaní článků jsem se dostal už na gymnáziu a za těch pár let se z toho vyvinulo skvělé hobby a mám v plánu ho naplno rozvíjet i nadále. Na psaní mě nejvíce baví to, že každá téma lze zpracovat různými způsoby a to dává prostor mé, někdy až příliš velké, kreativitě. Co se týče mého života, tak studuji na vysoké škole v Trnavě, kde bydlím na koleji a proto jsem si vskutku oblíbil večerní společenský život s kamarády. Pokud momentálně nepíšu nebo se nezabaví, tak si s radostí sednu k televizoru a podívám si dobrý fotbal.

Kaja Mihalovičová

V oblasti PR a reklamy působím už deset let. Začínala jsem ve vlastním grafickém studiu, kde jsem měla na starosti marketing, textování webů a různých propagačních materiálů. První články jsem začala psát v roce 2010, kdy jsem vystřídala pozice jako mluvčí, PR manažerka nebo marketingová manažerka. V současnosti pracuji jako freelancer pro reklamní agenturu, kde mám na starosti PR a socialmedia management. Velmi ráda píšu texty na různou téma. Když je téma pro mě nová, tak se těším, protože se naučím něco nového. Do článků se snažím vždy vložit přidanou hodnotu a zadostiučiněním je pro mne spokojený klient. Ve volném čase chodím ráda po kopcích, setkávám se s kamarády a čtu. Mám ráda těstoviny, víno, kávu a popcorn :-)

Lucia Kunkelová

Už od malička se zajímám o účinky různých bylinek a přírodních preparátů na náš organismus. Místo klasické léčby vždy nejdříve sáhnu po té přírodní. Již několik let testuji zahraniční či domácí značky přírodní kosmetiky a léčivých olejů, proto se ráda podělím o své zkušenosti a poznatky.

Michal Toma

Jsem technik tělem i duší. Odmalička mě bavilo rozebírat a skládat různé přístroje a zjišťovat, jak fungují. Podobně dokážu rozebrat na součástky i informace a vyrobit z nich ucelený text, který vám pomůže zorientovat se v naoko složitém světě techniky, či v jiných oblastech života. Ve volném čase píšu blog o pivu, který je malým oknem do světa stovek chutí, vůní a zážitků, jaké nám pivo nabízí.

Nina Vráblová

Interiérový design, beletrie, zdravý životní styl a elektronická hudba jsou mojí srdeční záležitostí. Společně mě dovedli k psaní, i když na první pohled navzájem nesouvisí. Psaní článků se postupně zařadilo k tomu, co mě baví a vystihuje. V mých zálibách najde místo také sledování psycho thrillerů, stejně jako nutnost opět vlastnit další pár bot. Jen zřídka byste mě viděli neusmál, ale když jsem hladová, není nervóznější člověk jako já ... kromě chlapy :-)

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i účinnou prevenci. Čtěte a budete mít výborný přehled!