Znecitlivující gely na předčasnou ejakulaci

Předčasná ejakulace je věc, která trápí víc mužů, než byste si mohli myslet. Není se za co stydět, ale je třeba to řešit. Metod, jak to řešit, je více. My si dnes povíme o gelech, které se nanáší na penis a zabrání tak předčasné ejakulaci.

Znecitlivující gel na předčasnou ejakulaci

Podívejme se na druhy a konkrétní značky, povíme si výhody a nevýhody a vyjmenujeme i možné alternativy.

Oblíbené produkty na znecitlivění penisu

Jak gely fungují

Princip je velmi jednoduchý. Gel se nanese na mužský pohlavní orgán těsně před pohlavním stykem. Vlivem účinným látek obsažených v přípravku dojde k lokální anestezii – znecitlivění. Znecitlivění není samozřejmě úplné. Gel je třeba nanést hlavně na místa, která jsou největším zdrojem stimulace při pohlavním styku – tedy na žalud a spodní část penisu v oblasti uzdičky.

Výhody znecitlivějících přípravků

Největší výhodou je hlavně lehká aplikace. Pokud se jedná o sprej, pak stačí nastříkat. V případě, že jde o gel, stačí orgán potřít. Další výhodou je možnost zakoupení tohoto přípravku i bez lékařského předpisu.

Stačí navštívit lékarnu anebo si konkrétní výrobek objednat přes internet. Každý určitě ocení i rychlý nástup účinku. To znamená, že není nutná dlouhodobá léčba, účinky se dostavují okamžitě.

Má to ale i své nevýhody

Nic není dokonalé a výjimkou nejsou ani gely a spreje na znecitlivění a předčasnou ejakulaci. První nevýhodou je nutnost používat přípravek neustále. Aplikací se totiž neléčí problém s rychlým vyvrcholením. Pokud gel či sprej nepoužijete, zůstáváte v situaci jako předtím. To je asi největší rozdíl mezi znecitlivujícími přípravky a tabletkami na předčasnou ejakulaci jako je například Vimax. Vimax léčí problém s ejakulací dlouhodobě, ale nástup efektu není okamžitý a přípravek se musí užívat asi 3-4 měsíce.

Používání znecitlivujících gelů v posteli

Druhou nevýhodou gelů je možnost přenosu znecitlivující látky do pochvy ženy. To bude mít za následek stejný efekt znecitlivění jako u muže a zážitek ženy z pohlavního styku se zhorší. Řešením je tak aplikace přípravku v dostatečném časovém předstihu, aby se stihl pořádně vstřebat a nemohlo tak dojít k přenosu látek do partnerky.

Kde můžete nakupovat

Zde je uvedený seznam přípravků, které můžete objednávat přes internet. Seznam asi není úplně kompletní, ale obsahuje ty nejhlavnější přípravky. Pokud víte o jiném přípravku, dejte mi prosím vědět a já ho do článku určitě doplním. Toto není reklama a pořadí výrobků je náhodné.

69lab Delayer – jde o přírodní přípravek, které účinně zpozdní ejakulaci. Aplikuje se 15 minut před pohlavním stykem. Balení obsahuje 30 ml roztoku s účinnou látkou. Cena je 660 Kč. Přípravek je možné zakoupit na adrese 69lab.cz

Lad Performance mastička – přípravek z bylinných výtažků. Je možné ho používat dlouhodobě. Mastička se nanese, nechá 5 minut působit a potom se umyje. Toto řešení je trochu nepraktické. Objem balení je 3 ml (10 krát méně než u předcházejících balení). Cena je asi 500 Kč.

Lovely Lovers DELAY spray – Intimní sprej prodlužující délku styku. Obsahuje množství účinných látek jako například guarana, japonské ginko, menthol, pepermintový olej nebo třeba kofein. Stačí aplikovat 5 minut před pohlavním stykem, protože po dvou minutách je už kompletně vstřebaný v pokožce. Objem balení je 50 ml a prodejní cena je 650 Kč.

Oblíbené produkty na znecitlivění penisu

Shrnutí na závěr

Tak si tedy ve zkratce zopakujeme, co jsme se dozvěděli. Co jsou hlavní výhody a nevýhody gelů a sprejů, které jsou určené na znecitlivění mužských pohlavních orgánů a zabránění předčasné ejakulaci.

  • Snadná aplikace
  • Okamžitý účinek
  • Nákup bez lékařského předpisu
  • Dostupné i přes internet
  • Neléčí, je potřeba užívat pořád
  • Možnost přenosu znecitlivující látky i na partnerku

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!