Barnys Triple Blend Extra silný - recenze na doplněk výživy na klouby

Klouby potřebují komplexní výživu bez zbytečných syntetických látek. Lidský organismus, zejména postupem věku a při zátěžových činnostech, totiž nedokáže vytvářet její požadované množství. I když jde o individuální záležitost a u každého jedince se problémy s pohybovým aparátem projevují jinak, tematika výživových doplňků má v tomto směru pevné místo. Jsou účinky Barny's Triple Blend Extra silný ověřené? Jaké zkušenosti převažují?

Barnys Triple Blend Extra Silný

Jde o vyhledávaný doplněk výživy na klouby, který byl vytvořen ve spolupráci se sesterskou společností Alavis, která je známá výrobou veterinárních přípravků (např. na klouby a chrupavky koní). Přes upozornění tyto produkty užívali i lidé, a tak přišla firma Barny's s "humánní verzí", která má podobné složení, avšak cílovou skupinou jsou lidé.

V ✅ online lékárně Dr. Max získáte k nákupu Barny's® TRIPLE blend extra silný automaticky dopravu zdarma!

Účinky

 • přispívá k celkovému zlepšení pohybového aparátu;
 • chrání klouby i tkáně při namáhavých aktivitách (ať už sportovních nebo pracovních);
 • zpevňuje vazy a šlachy, působí regeneračně na svaly;
 • podílí se na lepší zdravotní kondici, zvyšuje fyzickou výkonnost;
 • omezuje bolest kloubů, šlach, svalových křečí;
 • zpomaluje další poškozování kloubů, čímž prodlužuje aktivní věk.

Každá šarže je testována na složení a obsah účinné látky ve specializované laboratoři Univerzity Unimore v Itálii. Až následně je produkt vydán do prodeje. Slibuje tak kvalitu a využitelnost jednotlivých složek.

Složení Barny´s Triple Blend Extra silný

Jde o živočišný a vitamínový výživový doplněk v práškové formě, který obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek zabezpečujících přirozenou funkci kloubů a normální tvorbu kolagenu. Není doplněn barvivy ani konzervačními látkami, ale obohacen o značkové kolageny (žádné levné náhrady).

Obsah jednotlivých látek v denní dávce (tj ½ odměrky = 2,25 g):

 • MSM (methyl sulfonyl-methan) 979 mg - jde o organickou sloučeninu síry, která se používá díky protizánětlivým účinkem na onemocnění kloubů (např. při osteoartróze, revmatoidní artritidě). Podporuje funkčnost kloubní chrupavky, chrání chrupavkové buňky před poškozením volných peroxidových radikálů ("antioxidant").
 • Glukosamin sulfát 782,5 mg - látka, která se přirozeně vytváří v organismu a koncentruje v kloubní chrupavce. Vytváří řetězce a molekulární struktury, jejichž funkce spočívá v udržení vody v kloubním prostoru. Předchází tedy vysoušení chrupavek, má regenerační účinky, chrání klouby a šlachy před úrazem, zmírňuje záněty v nich.
 • Chondroitin sulfát 326 mg - je součástí struktur mezibuněčné hmoty chrupavky. Ta slouží jako pojivovou tkáň v našem těle, pokrývá konce kostí a tvoří kloubní výstelku. Tento polysacharid má silný záporný náboj, čímž pomáhá osmoticky zadržovat vodu, a tak dodává chrupavce pružnost. Při dlouhodobém užívání má příznivé účinky na bolesti kloubů.
 • Kolagen typu II 11,25 mg (z rejnoka ostnatej v kvalitě zn. Cartidyss®) - nachází se v chrupavkách, kde slouží jako "pletivové stěna", na níž se správně rozmisťují a zachycují chrupavkové buňky (chondrocyty).

kolagenový prášek

 • Kolagen typu I 7,5 mg (z treskovitých ryb v kvalitě zn. Collyss®) - nejrozšířenější z kolagenů, nachází se např. ve šlachách, kostech, kůži, zubech. Jeho úbytek se projeví stárnutím pohybového aparátu, zhoršením stavu pleti a zubů.
 • Vitamin C 9,65 mg - kyselina L-askorbová má pro lidský organismus mnohé benefity. Kromě jiných přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, imunitního systému, energetickému metabolismu, chrání buňky před oxidačním stresem, snižuje pocity vyčerpání a únavy, podílí se na normální tvorbě kolagenu, zvyšuje vstřebávání železa a pod.

Doplňující informace: Do výživového doplňku Barny's Triple Blín Extra silný je přidáván přírodní jablečný pektin. Jeho barva je proměnlivá z bílé až na světlehnědou. To znamená, že zbarvení prášku se může produkt od produktu lišit, avšak tato změna barvy nezasahuje do kvality či kvantity aktivních látek v přípravku.

Dávkování

Denní dávka je ½ odměrky smíšená v minimálně 100 ml vody, a to 1x denně. Protože někomu může vadit specifická chuť, do vytvořené směsi je možné přidat citrónovou šťávu nebo džus. Důležité je také zapití dalším dostatečným množstvím vody. Užívat Barny's Triple Blín Extra silný se dá i s jídlem, například jako součást ochuceného jogurtu.

Bolest kolena - problém s klouby

Doplňující informace: Při hledání informací a recenzí o daném výživovém doplňku se můžete setkat s tvrzením, že doporučená denní dávka je jedna celá odměrka. Tento údaj je platný, avšak v legislativě České republiky. U nás je schválena "poloviční hodnota", která se nesmí při užívání překročit.

Pro koho je, resp. není vhodný?

 • Pro ženy a muže, kteří se aktivně věnují sportu.
 • Pro kulturisty a vzpěrače.
 • Pro těžce pracující osoby.
 • Pro lidi, kteří nadměrně zatěžují pohybový aparát.
 • Pro lidi trpící bolestmi kloubů.
 • Pro starší generaci jako prevence před nedostatkem kloubní výživy.
 • Pro děti do 18 let.
 • Pro těhotné ženy.
 • Pro kojící ženy.
 • Pro osoby s alergií na rybí produkty.

Cena kolagénu

Kolik stojí Barny's Triple Blend Extra silný? Cena začíná na hranici cca 1 100 Kč a končí na 1 400 Kč za 700 g. I když na první pohled se tento výživový doplněk může jevit jako poměrně drahá záležitost, opak je pravdou. Jde totiž o ekonomické balení, protože i při každodenním užívání vám vydrží téměř rok (konkrétně 10 měsíců). Průměrná cena produktu na měsíc tak v přepočtu vychází přibližně 150 Kč.

Zkušenosti s užíváním a recenze

Na výživový doplněk Barny's Triple Blend Extra silný najdete jen málo hodnocení, které by vyznívala negativně. V době psaní článku dosahují na portálu heuréka vysokou procentuální spokojenost, 92%. Mínusy, které zákazníci uvedli, se navzájem ztotožňovali a týkaly se chuti. Účinky jsou tedy podle drtivé většiny viditelné a citelné, ale chuť produktu je pro mnohé nepříjemná.

Recenze mají v podstatě stejné znění iv jiných e-shopech a diskusních fórech. Názory se mírně liší v cenové tématice. Celkově však vycházejí ve prospěch doplňku stravy, protože jedno balení při doporučeném užívání vydrží cca 10 měsíců (v ČR 5 měsíců, kvůli rozdílnému dávkování). Připojujeme výběr hodnocení, jejichž přepisy jsou citací, bez ohledu na pravopisné a gramatické chyby:

"Užívám asi měsíc, já i otec, kterému jsem ho koupila. Otec tvrdí, že mu pomaličku ustupují dlouholeté bolesti kolene a mně pomohl na vrzající rameno. V pohodě jsem umyla okna a druhý den jsem měla ruku funkční, rameno v pohodě. Občas ještě vrzgoce, ale nebolí. Připojuji se k ostatním, pro mě mimořádně nechutný. Otec ho pije v pohodě, ale za mě fuj. Pomohla jsem si šťávami. Vytisknu si trochu šťávy z nějakého citrusu, aby vznikla řídká kašička a šoupnu to do sebe. "(Ověřený zákazník, heureka.sk)

"Po týdnu mě přestalo bolet koleno a je to dosud při užívání přípravku. Dokonce jsem v říjnu zaběhla polmaratón. Díky "(maja, heureka.sk)

"... objednával jsem ho v době, kdy jsem dlouhodobě trpěl bolestí lokte. Už po pár týdnech užívání se bolest stala mnohem snesitelnější až téměř ustoupila úplně. Podotýkám, že zcela záměrně jsem ruku nijak nešetřil. "(Zákazník, prezdravie.sk)

"Přestože se jedná o krátkou dobu užívání Barny's, první známky zlepšení jsou znát." (Zákazník, prezdravie.sk)

"Barny's je nejlepší značka na klouby. Zkoušel jsem 3 produkty a kazdy mi pomohl. Toto je uplna pecka. Kombinuji to is Barny's Celadrin forte kapsle. Davam si jen jednu denně rano spolu s Triple Blend asi 5 měsíc. Celadrin mi pocitivo promazávat klb a odstraňuje bolest. Mozes bez problémů sportovat. Vyhnul jsem se dokonce operaci kolene. Spolecnym užíváním se oba produkty podporují. Doporučuji vyzkoušet. Mně to bylo poradene od ortopeda. "(Zákazník, pilulka.sk)

"Po operace menisku jsem potřeboval kvalitní kloubní výživu, protože mě občas koleno bolelo. S účinky jsem spokojen, koleno je už lepší. Nějakou dobu jsem bojoval s tím, abych to udržel v žaludku ... "(Stanislav Brauner, aktin.cz)

Z recenzí produktu:

Recenze Barnys Triple Blend Extra silný 700 g heureka.cz

Recenze Barnys Triple Blend Extra silný 700 g heureka.cz

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 29.07.2019
Hodnocení článku:
(89.2%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový design, beletrie, zdravý životní styl a elektronická hudba jsou mojí srdeční záležitostí. Společně mě dovedli k psaní, i když na první...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Osteoporóza – prevence a léčba. Rady, jak zvýšit hustotu kostí a doplnit vápníkOsteoporóza – prevence a léčba. Rady, jak zvýšit hustotu kostí a doplnit vápník

Když slyšíte slovo osteoporóza, pravděpodobně si ihned představíte zlomeninu kosti vlivem jejího řídnutí. Prozradíme vám, jak toto onemocnění vzniká, jaké jsou jeho symptomy, co vás...

Barnys Inovo 5 recenze. Nežádoucí účinky prozradí příbalový letákBarnys Inovo 5 recenze. Nežádoucí účinky prozradí příbalový leták

I vás bolí klouby či šlachy? Přípravek Barny's Inovo 5 by vám mohl pomoci. V recenzi vám prozradíme, s čím vám Inovo 5 pomůže, kdo ho může užívat, jaké jsou jeho výhody i nevýhody.

Milgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpisMilgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpis

Na rozdíl od látek jako ibuprofen či paracetamol totiž nepotlačuje bolest, ale léčí přímo její příčinu. V našem článku si o účincích Milgamma N přečtete vše podstatné!