Probio-fix – recenze na probiotický výživový doplněk

Probiotické bakterie, tedy bakterie mléčného kvašení mají příznivé účinky na lidské zdraví. Přípravek Probio-Fix obsahuje 4 miliardy životaschopných bakterií v 1 kapsli, v denní dávce tak získáte až 12 miliard těchto dobrých bakterií. Díky polysacharidové matrici, v níž jsou uloženy, se bezpečně dostanou až do střevního traktu.

Probiotika Probio-fix recenze

Probiotika se v lidském těle nacházejí přirozeně a mají vliv na zdraví, tyto živé organismy obnovují a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, která bývá často narušena působením cizích látek v těle či špatnými stravovacími návyky. Pokud jsou prospěšné bakterie potlačeny a začnou převládat ty škodlivé, je potřebná na obnovu mikroflóry nová dávka bakterií. Jaké probiotické kmeny se v Probio-fixe nacházejí, kdo ho může užívat či to, jaké jsou s ním zkušenosti, se dozvíte v článku.

Různé formy probiotik Probio-fix jsou vám k dispozici v online lékárně pilulka.cz.

Účinky Probio-fixu

Probiotické bakterie udržují rovnováhu střevní mikroflóry, redukují hnilobné bakterie ve střevech, mají schopnost regulovat hladinu cholesterolu a ovlivňovat imunitu, také pomáhají při vstřebávání minerálů, zlepšují tělesnou odolnost a funkci střev, produkují vitaminy skupiny B.

Probio-Fix – výživový doplněk s obsahem bakterií mléčného kvašení má pozitivní vliv na celkové zdraví člověka prostřednictvím obnovy, resp. udržování příznivé střevní mikroflóry. Skladbu střevní mikroflóry pomáhá preventivně udržovat a obnovovat, např. po antibiotické léčbě.

Probio-fix složení

Přípravek Probio-fix obsahuje kombinaci 2 kmenů bakterií mléčného kvašení – laktobacily a bifidobakterie. Lyofilizované kultury Lactobacillus acidophilus LA-5 a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12 se v 1 kapsli nacházejí v počtu 4 miliardy.

Kromě toho obsahuje přídavné látky dextrózu, stearan hořečnatý, oxid titaničitý, želatinu, a kultivační médium, které je výtažkem z kvasnic, sušeného odstředěného mléka, askorbátu sodného, ​​inositolu, alginanu sodného a glutamátu sodného.

Probiotika Lactobacillus acidophilus LA-5 a Bifidobacterium animalis se obvykle užívají spolu, protože jejich kombinace příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru a na metabolismus.

Nejlepší probiotika? Zkuste Probio-fix

Bifidobacterium animalis podporuje trávení (zejména u kojenců), pomáhá snižovat riziko vzniku podrážděného žaludku i redukovat výskyt respiračních onemocnění, posílit imunitní odpověď, může zlepšit kvalitu pleti a u novorozenců redukovat pláč a podrážděnost.

Spolu s probiotickým kmenem LA-5 mohou podpořit kolonizaci zdraví prospěšných bakterií ve střevech po antibiotické léčbě a snížit trvání žaludečního podráždění.

Probiotické bakterie snižují pH střev, a jelikož kyselejší prostředí zabraňuje množení mnohých choroboplodných zárodků, ovlivňují tak zdraví střev.

Probio-fix – pro koho je určen, užívání a cena

Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 3 let, kteří potřebují podpořit růst a urychlení obnovy střevní mikroflóry.

Denně se doporučuje užívat 1 až 3 kapsle, díky čemuž můžete do těla přijmout až 12 miliard životaschopných bakterií. Obvyklá dávka je 1 kapsle, 2-3 jsou vhodné při akutních stavech. Tobolky se užívají vcelku nezávisle na jídle, je třeba je zapít dostatečným množstvím vody. Pokud je užíváte při antibiotické léčbě, měli byste dodržovat alespoň dvouhodinový odstup od užití antibiotik.

Dobré a špatné bakterie ve střevech

Probio-fix si můžete zakoupit v základním 30-kapsulovém balení nebo ve větším se 60 tobolkami. Malé balení je k dispozici od přibližně 170 Kč výše a velké balení je v prodeji za 230 Kč a výše.

Vybíráme z katalogu

Plusy a mínusy

Přijaté bakterie jsou vloženy do speciální kapsle, která zajišťuje jejich bezpečný přechod trávicím traktem, což znamená, že je zaručena jejich životaschopnost až do příchodu na požadované místo. Probiotika příznivě ovlivňují střevní mikroflóru, tím pádem na celkové zdraví člověka.

Užívání Probio-fix u dětí i v těhotenství

Výhodou je také to, že v souvislosti s užíváním přípravku nebyly zatím zjištěny žádné vedlejší účinky. Může jej tedy užívat opravdu každý kromě dětí do 3 let a osob, které jsou alergické na některou ze složek přípravku. Těhotné a kojící ženy by se o jeho užívání měli poradit se svým lékařem.

Zkušenosti s Probio-fixem

V případě, že vás Probio-fix zaujal a považujete ho za možné řešení svých střevních problémů, potěší vás, že zkušenosti s ním jsou opravdu dobré. Na portálu heureka.cz si uživatelé přípravek pochvalují a jsou s jeho účinky spokojeni. Jak uvedli, zlepšuje trávení, podporuje imunitu, jde o super probiotika, které zredukují zdravotní problémy.

Z recenzí produktu:

Probio-fix recenze na Heurece

Rada na závěr

Pokud si nejste jisti, zda vaše problémy pramení z nerovnováhy ve střevní mikroflóře, měli byste si zodpovědět několik otázek. Trpíte stresem, různými infekcemi, užíváte antibiotika, cytostatika či imunosupresiva, vaše strava sestává především z potravin, které se v těle poměrně dlouho rozkládají a vytvářejí hnilobné bakterie (maso, vejce, uzeniny nebo vnitřnosti), přijímáte mnoho sladkostí, alkoholu a držíte jednostranně zaměřené diety? Měli byste určitě Probio-fix vyzkoušet. Je přirozeně důležité, především upravit stravu a životní styl, ne všechno se však dá ovlivnit.

Probiotika na udržení střevní mikroflóry

Probio-fix může sloužit i jako prevence pokud jste již střevní problémy měli. Jelikož třeba zdravé bakterie do těla stále dodávat, může být právě Probio-fix jednou z možností.

Probio-fix pro děti, těhotné a dospělé

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 05.06.2019
Hodnocení článku:
(93.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenze: Diaben Advance – pomáhá opravdu diabetikům?Recenze: Diaben Advance – pomáhá opravdu diabetikům?

Hladina cukru v krvi dokáže někdy překvapit. Kromě úpravy stravování je vhodné užívat doplňky stravy ke snížení cukru v krvi. Jedním z nich je také Diaben Advance, který vám dnes...

Černé uhlí jako lék na hubnutí i proti průjmuČerné uhlí jako lék na hubnutí i proti průjmu

Pravidelné nafukování, pocit plnosti či průjmy trápí až třetinu populace. Pomyslnou pomocnou ruku vám při takových problémech podá tzv. aktivní uhlí. Prozradíme vám, ve kterých situacích...

Střevní chřipka často i v těhotenství. Projevy, příčiny, léčbaStřevní chřipka často i v těhotenství. Projevy, příčiny, léčba

Trápí vás průjem, zvracení nebo zvýšená teplota či dokonce zimnice? To vše jsou příznaky střevní chřipky. Připravili jsme si pro vás komplexní informace o střevních virózách.