Obnova a doplnění testosteronu u mužů

Chcete být silný alfa samec, který není prorostlý tukem, ale překypuje silou, charismatem a sebevědomím? K tomu potřebujete dostatek testosteronu.

Produkce testosteronu se výrazně snižuje už po třicítce.

V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30 roku se začíná jeho hladina pomalu snižovat až o 1 % až 2 % ročně. V roce 2007 jedna studie zjistila, že nízká hladina testosteronu zvyšuje riziko úmrtí z důvodu srdeční poruchy, rakoviny a i dalších jiných příčin.

A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekce, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivace a zlepšení nálady. 

3 tipy jak přirozeně zvýšit testosteron

Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit produkci testosteronu, je dodat tělu nezbytné vitamíny a minerály, které podporují jeho tvorbu.

Právě z toho důvodů byl vyvinut u nás v české republice jedinečný produkt PRIMULUS obsahující kombinaci vitamínů (D3, C, B6), minerálů (zinek, hořčík, selen) a extraktů z bylin (kotvičník zemní, pískavice řecké seno), který má díky unikátní kombinaci uvedených látek prokazatelný vliv na zvýšení Vašeho testosteronu.

PRIMULUS je určen pro muže nad 30 let, které trápí příznaky andropauzy:

  • únava
  • podrážděnost
  • málo energie
  • ztráta libida

Tento produkt je vyráběn v české republice, je laboratorní testován a užívá ho už i více než 1800 českých mužů.

Pokud chcete zvýšit hladinu testosteronu v krvi, tak sáhněte po výživovém doplňku pro moderního muže - Primulus.

Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší ráno okolo 8 hodiny. S přibývajícím časem během dne postupně klesá a večer je většinou nižší než ráno.

V noci pracuje Váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den.

A pokud spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15%.

Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.

Upravte svůj jídelníček a začněte sportovat

Nejlepší druh pohybové aktivity pro zvýšení testosteronu je zvedání těžkých vah v posilovněrychlé běhy na krátkou vzdálenost a dlouhá chůze (min. 10 000 kroků za den).

Cvičení v posilovně - jednoduchá metoda zvýšení testosteronu

Co se týče stravy, pro optimální podporu testosteronu je potřeba se zaměřit na zdravé tuky - avokádo, vejce, olivový a kokosový olej, dále pak sacharidy ze škrobovité a kořenové zeleniny – brambory, batáty, řepa, mrkev atd. a kvalitní zdroj přírodních bílkovin, nejlépe z masa.

Pokud není Vaše strava optimální, sáhněte po doplňku stravy PRIMULUS pro doplnění nezbytných minerálů a vitamínů, které nakopnou produkci Vašeho testosteronu.

Proč si vybrat právě Primulus?

Jedná se o pečlivě vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylin v jedinečném doplňku stravy vyvinutém speciálně pro muže.

Primulus je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Všechny obsažené složky mají dle několika výzkumů pozitivní a hlavně prokazatelný vliv (nejen) na hladinu testosteronu u mužů. Podporuje vitalitu, energii a také imunitu každého muže. Primulus je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován.

Složení produktu je unikátní a nemá u nás konkurenci. V současné době poznalo sílu přírodního složení produktu Primulus více než 1866 spokojených zákazníků.


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!