Lovely Lovers Delay spray - recenze na sprej na oddálení ejakulace

Trápí vás problémy s předčasnou ejakulací? Řešení je jednodušší a dostupnější, než si myslíte. 

Znecitlivující sprej Delay od Lovely Lovers

A má i konkrétní jméno - znecitlivující sprej na oddálení ejakulace Delay spray od oblíbené značky Lovely Lovers.

Účinky spreje ocení každý muž

Delay spray je výrobek, který v sobě spojuje hned několik pozitivních účinků, které zlepší celkovou kvalitu intimního života muže:

 • znecitlivění - již malé množství spreje se postará o dostatečné znecitlivění intenzity rozkoše, výsledkem čehož je oddálení předčasné ejakulace
 • podpora erekce - složení spreje se postará o silnější a kvalitnější erekci
 • prodloužení trvání soulože - znecitlivění přímo souvisí i s prodloužením doby trvání milování
 • opakovaný pohlavní styk - složení Delay spraye se postará o rychlejší regeneraci, díky čemuž můžete znovu souložit již krátce po první ejakulaci
 • příliv energie - nemáte dostatek sil? Sáhněte po tomto osvědčeném spreji a vydržíte mnohem více než dříve

Pro koho je znecitlivující sprej vhodný?

Výrobky, které oddálí výron semene jsou logicky určeny pánům, kteří chtějí zkvalitnit svůj výkon v posteli. Obecně je tedy vhodný pro každého dospělého chlapa.

Abychom však byli i konkrétnější, ocení ho zejména 2 skupiny:

 • pánové, kteří ejakulují príiš brzy - dostavuje se váš orgasmus již po 4 -5. minutách? Máte pocit, že své vyvrcholení nevíte vůbec kontrolovat? Sprej vám pomůže přežít dlouhodobější a kvalitnější milování.
 • pánové, kteří si rádi vychutnávají déle soulože - přiznejte se, kdo z nás odmítne lákavou nabídku na dlouhé milování? Pokud byste si ho rádi dopřáli, ale bojíte se, že nevydržíte více než 10 minut, pak si určitě pomozte tímto sprejem. Budete příjemně překvapen!

Jak se sprej na oddálení ejakulace používá?

Delay Spray od Lovely lovers je výrobek na vodní bázi, který nevyvolává podráždění pokožky. Toto odvážné tvrzení bylo potvrzeno dermatologickými testy.

Před prvním použitím vám však doporučujeme otestovat jej na vnitřní straně předloktí. Množství z nás totiž neví o alergiích, kterými trpíme. Pokud po nastříkání přípravku na předloktí zpozorujete jakýkoli neobvyklý jev (vyrážka, podráždění, červené fleky), tak přípravek nepoužívejte. Můžete být alergický na některou z jeho složek!

Použití spreje je díky jeho kapalné formě absolutně jednoduché:

 • sprej pořádně protřepejte
 • penis před aplikací oddalující spreje mírně promasírujte
 • použijte 3 střiky - dávku aplikujte po celé délce penisu
 • přípravek jemně vetřete do pokožky
 • počkejte pár minut a ujistěte se, že sprej zcela vsákl do pokožky (zabráníte tím znecitlivění partnerky)

Přípravek na oddálení předčasné ejakulace lze používat bez i s kondomem či s jinými erotickými doplňky.

Případné zbytky přípravku nezanechávají skvrny na spodním prádle, což oceníte vy, ale i vaše partnerka.

Cena znecitlivující spreje Delay

Cena tohoto výrobku je podle našeho názoru více než pozitivní. 50 ml balení koupíte od 399 Kč. Na první pohled se to může zdát hodně, třeba si však uvědomit, že na jedno použití utratíte pouze minimální množství spreje - přibližně 1 ml, který vás vyjde na 8 Kč. Méně než 1 espresso!

Při pravidelném používání vám tato užitečná intimní pomůcka vydrží celé týdny. 

Složení intimního spreje od Lovely Lovers

Aktivní složky tohoto výrobku, jehož efekt je doslova okamžitý, jsou přírodní složky 100% kvality.

 • Japonské ginkgo - zlepšuje přítok krve do penisu, čímž zlepšuje erekci. Kromě toho má znecitlivující účinky. Ginkgo se také postará o zkrácení doby regenerace, který je potřebný mezi ejakulací a "druhým kolem".
 • Guarana - dodává potřebnou energii a tím zajišťuje zvyšování výkonu v posteli. Má povzbuzující účinky a stimuluje chlapa k lepší a kvalitnější souloži.
 • Kofein - další stimulant, který dokáže nakopnout náš organismus a odstranit únavu. Je výborný během náročné fyzické aktivity, jakou je i intenzivní milování. Kofein zároveň podporuje pánskou erekci a to zejména tím, že zlepšuje přítok krve do topořivých tělísek v penisu.
 • Mentol + peprmintový olej + výtažek z máty peprné - trojice látek, která dodává pocit svěžesti a chladu, je důležitou součástí spreje na oddálení předčasné ejakulace. Každá látka má totiž znecitlivující účinky, které snižují intenzitu prožívání sexuálních podnětů.

Alternativní řešení problému s předčasnou ejakulací

Nevyhovuje vám sprejová forma výrobku? Bojíte se, že se dostatečně nevsákne nebo že se během aplikace zbytečně velké množství ztratí ve vzduchu?

Pak sáhněte po alternativě - znecitlivující gelu na penis od stejného výrobce. Jeho účinky jsou podobné jako účinky spreje, gel je však zároveň i lubrikantem, který vám ještě více zpříjemní pocity milování.

Lovely Lovers Delay Gel na znecitlivění penisuPublikováno dne: 22.03.2019
Hodnocení článku:
(92%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!