E-rex24 gel – recenze a zkušenosti s produktem na lepší erekci

E-rex24 intimní gel je vysoce kvalitní lubrikant. Obsahuje však aktivní látky, které jsou schopny stimulovat a prokrvovat pohlavní orgány. Výsledkem je kvalitnější a pevnější erekce u muže a lepší sexuální zážitek dámy.

Gel Erex24 na zlepšení erekce

V našem článku vám prozradíme vše o složení, ceně a použití gelu. Připravujeme redakční testování, které ověří jeho účinky. Čtěte dále.

Tento intimní gel si můžete objednat ✅ z oficiálního eshopu erex24.cz.

Složení gelu E-rex24

Gel je na vodní bázi obsahuje přírodní náhradu za silikon – Vegelight®. Jde o přírodní biologicky odbouratelné kokosové alkany, které nezanechávají mastný film. Používání gelu zvyšuje smyslovou reaktivitu kůže, hydratuje a zvláčňuje (díky složce Biosacharid gum 1).

Ve složení gelu také najdete extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng). Ženšen se nazývá také všelék – je totiž opravdu velmi univerzálním lékem na podporu zdraví lidského organismu. Několik průzkumy ukázaly působení na oběhový systém, nervovou soustavu a funkce rozmnožovací soustavy.

Dalšími důležitými komponentami výrobku jsou ginkgo biloba, muira puama, tribulus terrestris. Tyto látky jsou důležitými složkami každého kvalitního doplňku na zlepšení erekce.

Použití: konečky prstů naneste přiměřené množství gelu na intimní místa a místa, kde požadujete lubrikaci.

Složení (INCI): voda, kokosové alkany, propylenglykol, peg-7 glyceryl Koko, Biosacharid gum-1, hydroxypropyl guar, sorbitol, sukcinoglykan, kaprylové triglyceridy, extrakt z kořene panax ginseng, ethoxidiglykol, extrakt z lístků ginkgo biloba, extrakt z kůry Ptychopetalum olacoides, extrakt z lístků hamamelis virginiana, extrakt z plodů tribulus terrestris, diazolidinyl močovina, EDTA - sodná sůl.

Jaká je cena?

Cena jedné 50 ml tuby je 590 Kč. Jde o dostatečně velké balení, které při pravidelném používání vystačí na pár týdnů. Konzistence gelu je totiž dostatečně hustá, proto ho nepotřebujete příliš mnoho.

Kromě základního balení (50 ml) máme k dispozici i akciové balíčky.

Redakční testování

Intimní gel E-rex24 právě testujeme! Nenechte si proto ujít výsledky a kompletní recenzi se všemi pozorováními, kterou zveřejníme už zanedlouho!

Pokud máte s gelem E-rex24 vlastní zkušenost, nenechte si ujít příležitost a podělte se o své postřehy. Naše diskusní fórum je vám k dispozici.

Fotogalerie

E-rex 24 gél

E-rex 24 gél na erekci

Erex24 gel na zlepšení erekce recenze

Zkušenosti s Erex24 gelem na zlepšení erekce

E-rex24 gel zkušenostiPublikováno dne: 11.06.2019
Hodnocení článku:
(88.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!