Condrosulf 400 mg volně prodejný – recenze a zkušenosti s přípravkem

Tento přípravek je určen pro dlouhodobou léčbu degenerativní choroby kloubů – osteoartrózy. V tomto článku se podrobně podíváme na tento lék a řekneme si o něm něco víc. Pokud máte problém z nějakou z forem osteoartrózy, zbystřete pozornost.

Condrosulf 400 mg k léčbě osteoartrózy

Condrosulf 400 mg je lék, který se používá k dlouhodobé léčbě osteoartrózy (OA), zejména typů jako OA stehenní-kolenní, OA stehenních-lýtková, artróza kyčelního kloubu, arteóza kolena a artróza prstních kloubů. Vyrábí se ve dvou formách, na výběr máte rozpustné sáček nebo tablety. Bez lékařského předpisu však koupíte pouze tablety.

Kupte si Condrosulf 400 mg 180 tobolek v ✅ online lékárně Pilulka.cz a automaticky získáte dopravu zdarma na celou objednávku!

Pro koho je přípravek určen?

Tento lék je vhodný pro muže i ženy, kteří mají problémy s osteoartrózou. Přípravek není vhodný pro děti do 15 let. Klinické studie se dělaly jen s teenagery převyšujícími tuto věkovou hranici. Podle zkušeností uživatelů lze předpokládat, že přípravek je skutečně účinný a poskytuje většině pacientů úlevu od nepříjemných příznaků osteoartrózy.

Condrosulf recenze a zkušenosti

Účinky přípravku Condrosulf 400 mg

  • Zvyšuje elasticitu chrupavky a její tlumící efekt,
  • tlumí aktivu enzymů, které poškozují chrupavčité tkáně,
  • vyvíjí protizánětlivý efekt,
  • podporuje tvorbu základní chrupavčité hmoty,
  • zajišťuje chybějící množství chondroitinsulfátu v kloubech,
  • zvyšuje pohyblivost kloubů,
  • zlepšuje pohyb,
  • stabilizuje nežádoucí artrózu.

Složení

✅ Condrosulf 400 tablety – jedna tableta obsahuje 400 mg sodné soli chondroitinsulfátu. Přidané látky: magnesium.

Condrosulf 800 granulát – jeden sáček obsahuje 800 mg sodné soli chondroitinsulfátu. Přidané látky: kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sorbitol, pomerančovou příchuť, oranžovou žluť (E110).

Condrosulf recenze a zkušenosti

Cena a dostupnost

Přípravek můžete zakoupit v některých kamenných lékárnách a na internetových stránkách online lékáren. Cena Condrosulf 400 v tabletách se pohybuje od 290 do 490 Kč. Balení obsahuje 60 tablet, což pokryje dávkování na 1 měsíc. Cena Condrosulf 800 v granulované formě je okolo 380 Kč, avšak tato forma léku je vázána na lékařský předpis.

Dávkování

  • Granulát – užívá se jedna kapsa za den. Obsah sáčku vysypte do sklenice a zalijte vodou. Nechte ho rozpustit a následně vypijte.
  • Condrosulf 400 tablety – doporučená denní dávka jsou 2 tablety denně, pokud jinak neurčí lékař. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody.

Condrosulf pro těhotné a kojící ženy

Zatím není známo, zda má užívání přípravku nějaký dopad na plod. Rovněž není známo, zda má lék vliv na mateřské mléko.

Tento lék by měl být podáván pouze takovým těhotným a kojícím ženám, které ho nutně potřebují, avšak musí být pod lékařským dozorem.

Condrosulf 400

Jaké jsou vedlejší účinky?

Přípravek může mít různé vedlejší účinky. Mezi nejčastější patří žaludeční a střevní potíže, zvracení a zácpa. Pokud se u vás projeví nějaká alergická reakce nebo jste přecitlivělí na některou z látek, lék nepoužívejte. Jestliže užíváte jiné léky, konzultuje to se svým lékařem nebo lékárníkem! Přípravek skladujte na tmavém a suchém místě mimo dosah dětí.

Dodržujte doporučené dávkování, zvyšování dávky se neprokázalo jako významně účinnější a efektivnější. Navíc, pokud by jste se rozhodli vzít větší než výrobcem doporučenou dávku, zvyšujete tím exponenciálně možný výskyt vedlejších nežádoucích účinků. Před použitím přípravku si tedy pozorně přečtěte příbalový leták.

Condrosulf složení a užívání

Zkušenosti a recenze od uživatelů

Na internetových fórech jsme našli několik ohlasy na daný lék. Co se týče účinnosti tohoto preparátu, někteří ho chválí, jiným nezabral. Mnozí lidé si stěžovali na vedlejší účinky, zejména na bolesti žaludku a otoky. Proto je asi nutné, abyste lék vyzkoušeli sami na sobě. V komplexním pojetí bychom mohli říci, že na tento lék byly pozitivní ohlasy, co se týče účinnosti i ceny. Výsledky se dostavily zhruba po dvouměsíčním užívání léku.

Recenze a zkušenosti s Condrosulf 400 na Heurece

Kupte si Condrosulf 400 mg 180 tobolek v ✅ online lékárně Pilulka.cz a automaticky získáte dopravu zdarma na celou objednávku!

Možné alternativy

Condrosulf na kosti a klouby z lékárny

Co nám nabízí příroda na bolavé klouby?

Z přírodních zdrojů zkuste sáhnout po ✅ Vincentke, její pití napomáhá celému pohybovému aparátu, regeneruje klouby po operacích, při artróze a jiných potížích.

✅ Jedlový olej může pomoci při bolesti kloubů. Stačí olejem natřít bolestivá místa a nechat to na přírodu.

Lopuchy. Recept starých matek na bolesti kloubů zastupuje lopuch. Přikládejte na noc na bolestivé místo lopuch. Do rána zčerná, na další noci opakovaně lopuch přikládejte na místa, dokud lopuch ráno nebude zelený.

Lopuchový listy k léčbě bolestí kloubů

Bolesti kloubů byste neměli přehlížet. Zbytečně vás omezují a není to příjemné. Proto navštivte lékaře, který zjistí příčinu a doporučí vám léčbu vhodnou pro vás. Rozhodně, je třeba upravit životosprávu a dbát na přísun potřebných látek pro naše klouby. Co se týče přípravku Condrosulf 400, jsou na něj dobré i méně dobré ohlasy, avšak za vyzkoušení stojí.Publikováno dne: 20.04.2019
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Osteoporóza – prevence a léčba. Rady, jak zvýšit hustotu kostí a doplnit vápníkOsteoporóza – prevence a léčba. Rady, jak zvýšit hustotu kostí a doplnit vápník

Když slyšíte slovo osteoporóza, pravděpodobně si ihned představíte zlomeninu kosti vlivem jejího řídnutí. Prozradíme vám, jak toto onemocnění vzniká, jaké jsou jeho symptomy, co vás...

Barnys Inovo 5 recenze. Nežádoucí účinky prozradí příbalový letákBarnys Inovo 5 recenze. Nežádoucí účinky prozradí příbalový leták

I vás bolí klouby či šlachy? Přípravek Barny's Inovo 5 by vám mohl pomoci. V recenzi vám prozradíme, s čím vám Inovo 5 pomůže, kdo ho může užívat, jaké jsou jeho výhody i nevýhody.

Milgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpisMilgamma N recenze – složení, užívání, zkušenosti a cena. Injekce pouze na předpis

Na rozdíl od látek jako ibuprofen či paracetamol totiž nepotlačuje bolest, ale léčí přímo její příčinu. V našem článku si o účincích Milgamma N přečtete vše podstatné!