Climax Control na předčasnou ejakulaci - recenze

Předčasná ejakulace není problém starších mužů! Jde o nepříjemnost, která statisticky postihuje až 33% pánů ve věku 18 - 25 let a 20% mužů ve věku 25 - 45 let.

Climax Control proti předčasné ejakulaci

Příčiny časné ejakulace mohou být různé - fyzické, psychické, u mladších ročníků (zejména panice) i nedostatek zkušeností s milováním.

Pokud hledáte účinné a rychlé řešení, tak byste měli zvážit i produkt Climax Control. Ten je totiž, jak již napovídá jeho název (z ang. Climax = vyvrcholení, control = kontrola / omezení) přímo určený k potlačení rychlé ejakulace.

Neoznačujeme ho slovem lék, protože jím není. Je to výživový doplněk, který nikdy nebude účinkovat okamžitě. Během jeho užívání proto musíte být velmi trpělivý.

Léčba výživovými doplňky je vhodná zejména tehdy, pokud se u vás problém s ejakulací vyskytl teprve nedávno. Je to nejjednodušší první krok, výsledky jsou však individuální - někomu Climax Control pomůže, jinému ne.

Na našem webu vám nebudeme lhát a potvrzovat účinky, které doplněk nemá. Podle našeho názoru se vyplatí vyzkoušet doplněk - ušetří vám to nemalé peníze na léky na lékařský předpis, ale zároveň i (psychicky) náročnou návštěvu a vyšetření u lékaře.

Složení Climax Control

Složení doplňku stravy obsahuje pouze přírodní složky. Žádná chemie a žádné zakázané podpůrné látky (sildenafil, vardenafil, tadalafil a pod.), Které nemají co hledat v kvalitních výživových doplňcích. A i proto existuje velký předpoklad, že vám jeho užívání nebude způsobovat jakékoliv nežádoucí účinky (výjimečně se může objevit bolest hlavy či zažívací potíže, což je při užívání výživových doplňků absolutně běžné a přirozené).

Aktivní složky Climax Control se využívají i v ostatních konkurenčních doplňcích na podporu erekce, prodlužování výdrže při souloži, léčbě předčasné ejakulace a dalších intimního problémů.

V tomto produktu je však najdete mnohem více extraktů z účinných bylin, což je pouze dalším předpokladem toho, že vám Climax Control opravdu pomůže:

 • L-Arginin - vzácná aminokyselina s výjimečným účinkem na pánskou potenci! Zlepšuje kvalitu erekce, podporuje plodnost a dokonce růst svalů!
 • L-Karnitin - zabezpečuje dostatečný přísun energie a je důležitý i při regeneraci svalů. Kromě toho zabraňuje zužování cév (což je mimořádně důležité i pro zpevňování erekce) a zlepšuje výkonnost.
 • L-Lyzin - je nezbytný pro tvorbu L-karnitinu a zpracování dalších aminokyselin (i L-Argininu). Kromě toho přispívá k tvorbě ostatních potřebných hormonů, podporuje růst svalstva a zlepšuje celkovou imunitu.
 • Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - chcete nastartovat produkci testosteronu? Přijímejte kotvičník zemní! Tribulus je zázrak, který se využívá při zpevňování erekce, zároveň zvyšuje libido, zlepšuje výkon během soulože - oddaluje ejakulaci.
 • Dýně obyčejná (Cucurbita pepo) - přijímání dýňových semínek je starým babským receptem na léčbu prostaty. Kromě toho dokáží také zlepšovat výkon muže v ložnici a úspěšně pomáhají v boji proti brzkému výronu semene.
 • Smilax lékařský (Smilax sarsaparilla) - další složka, která podporuje produkci testosteronu a zvyšuje jeho hladinu v krvi. Pomáhá oddalovat předčasnou ejakulaci, výrazně zlepšuje celkový výkon během milování, zpevňuje erekci a zároveň zvyšuje libido. Smilax je totiž méně známé, ale účinné afrodisiakum.

Climax Control na oddálení časné ejakulace

 • Lékořice (Glycyrrhuza glabra) - přírodní afrodiziakum, jehož účinky znali již staří Egypťané, kde se s oblibou konzumovali bonbony, které pomohly zvýšit libido či plodnost. Je prokázáno, že už i samotná vůně lékořice zlepšuje prokrvení penisu, čímž zajišťuje pevnější a dlhotrvácnejšiu erekci. Od ní se pak odvíjí i samotný výkon chlapa a oddálení ejakulace.
 • Brusinky (Vaccinium macrocarpon) - se častokrát užívá při problémech s vylučovací soustavou či zánětech močových cest a měchýře. V mužském světě se užívá zejména pro blahodárný vliv na potenci, což využívali i Indiáni. Poslední výzkumy napovídají i tomu, že aktivní látky obsažené v brusinkách pomáhají iv léčbě onemocnění srdce a cévní soustavy (tato onemocnění jsou jedním z nejběžnějších příčin erektilní dysfunkce).
 • Griffonia (Griffonia simplicifolia) - extrakt ze semen této "rostliny štěstí" je jedním z mála přírodních zdrojů 5-HTP, látky, která se v našem mozku přeměňuje na hormon štěstí - serotonin! Griffonia je proto ideální rostlinou v boji proti psychickým příčinám erektilní dysfunkce (stres, deprese, nervozita, úzkost, nespavost apod.).
 • Zinek - minimální nedostatek zinku dokáže způsobit vážnější problémy v intimní sféře života. Zinek je nezbytný při tvorbě testosteronu, ale i pro zdraví spermií. Podporuje plodnost, je prevencí zvětšování prostaty a zároveň řídí celý proces ejakulace. Jeho nedostatek se projevuje nejen předčasnou ejakulací. Může totiž přerůst až do cukrovky, která je opět jednou z TOP příčin problémů s erekcí.
 • Kyselina listová - má pozitivní účinky v boji proti ucpávání cév. Průchodnost cév je mimořádně důležitým faktorem silné erekce, která vydrží dostatečně dlouho na to, aby muž podal solidní výkon, který naplno uspokojí jeho partnerku.
 • Pyridoxin - vitamin B6 je známý zejména pro svou schopnost léčit onemocnění, které způsobuje vyšší věk. Léčí slabou erekci pánů ve věku, mladší ho ocení zejména jako látku, která léčí neplodnost.
 • Acai - extrakt z plodů palmy acai je kromě desítek pozitivních účinků na organismus výborným zdrojem energie, kterou v posteli potřebuje každý muž. Dostatek energie zároveň výrazně zlepšuje výkonnost v ložnici.

Dávkování a užívání tablet

Výrobce na svém ✅ oficiálním webu doporučuje dodržovat následující dávkování Climax Control a způsob jeho užívání:

 • 1 tableta 2x denne
 • užívat před jídlem
 • zapít dostatečným množstvím vody

Užívání doplňku musí být dlouhodobé a pravidelné, jinak se výsledky pravděpodobně nedostaví (resp. Se dostaví, ale ne v požadované intenzitě). Výrobce proto doporučuje ozdravnou kúru v minimální délce 3 měsíce.

Přestože výrobce tvrdí, že konzumace alkoholu nebude mít jakýkoliv negativní vliv na účinky Climax Control, jedna z příčin poruch erekce je i nadměrná konzumace alkoholických nápojů. Z našich zkušeností vám proto doporučujeme vyvarovat se pití alkoholu během užívání tohoto produktu.

Složení Climax Control je dostatečným předpokladem toho, že vám pomůže vyřešit nepříjemný problém s předčasnou ejakulací.

Přináší Climax Control reálné účinky?

Složení tohoto doplňku je dostatečně silné na to, aby vám pomohlo vyřešit náročnou otázku "jak oddálit předčasnou ejakulaci"? Cena 3 měsíční kúry není příliš vysoká.

Podle našeho názoru se do něj vyplatí investovat, ale samozřejmě pouze tehdy, pokud to s jeho užíváním myslíte vážně. Pokud nepatříte mezi trpělivé lidi, tak vám pravděpodobně nepomůže. Pokud si však dáte pozor a tabletku užijete skutečně každý jeden den, tak existuje opravdu velká šance, že svůj problém s prečasným výronem semene skutečně vyřešíte!

Kvalitní alternativyPublikováno dne: 23.03.2019
Hodnocení článku:
(90.2%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!