Clavin – zkušenosti, recenze a užívání

Na našem trhu existuje mnoho přípravků k léčbě problémů s erekcí. Některé fungují lépe, některé hůře. Dnes se podíváme na přípravek Clavin. Podíváme se na reálné zkušenosti s tímto výrobkem.

Výživový doplněk Clavin na zlepšení erekce

Dozvíte se, jestli se koupit vyplatí, anebo ne. Nebudou chybět ani tipy na vhodné alternativy.

Různé alternativy Clavin

Co slibuje Clavin a jeho složení

Clavin slibuje expresní zkvalitnění erekce. Efekt by se měl dostavit skoro okamžitě po užití přípravku. Zabezpečit by to měli účinné látky:

  • Tribulus Terrestris
  • L-arginin
  • L-cutrili
  • Šafrán
  • Selén
  • Zinek

Tribulus Terrestris je přírodní testosteron (stimulant testosteronu), jehož účinky jsou dobře známé.

Cena a varianty

Momentálně jsou na trhu 2 verze produktu Clavin – Clavin Original a Clavin Platinum. Verze Platinum navazuje na produkty Ultra a Strong, které už nejsou v prodeji. Platinum by měl zabezpečit pohotovostní režim pro podporu erekce až na 12 hodin.

Cena na internetu je momentálně 500 Kč za 8 tablet Clavin Original a necelých 700 Kč za 8 tobolek Clavin Platinum. U větších balení to vychází samozřejmě o něco levněji. Cena v lékárnách se ale může lišit.

Užívání je trochu nepraktické

Výrobce v příbalovém letáku doporučuje užívat 4 kapsle najednou, nejlepší 1-4 hodiny před pohlavním stykem. Kapsle je potřeba zapit dostatečným množstvím vody. Nemůžou se kousat, drtit nebo rozpouštět. Balení 8 tablet vám tedy vydrží jenom na 2 použití.

Dávkování a užívání Clavinu je nepraktické

V případě produktu Platinum vás tedy jedna dávka vyjde skoro na 500 kč. To je stejná cena jako za jednu tabletu Viagry, u níž je fungování vědecky dokázané. Nedokážu si představit, že by měl člověk tento přípravek užívat dlouhodobě. Z hlediska financí by to bylo velmi náročné.

Zkušenosti jsou i negativní

Jestliže si projdete diskuze a fóra, setkáme se spíše s negativními recenzemi na tento přípravek. Po užití se podle dotyčných nedostavily žádné účinky. Je samozřejmě možné, že tento druh výrobku neúčinkuje každému, ale v případě Clavinu je negativních reakcí až příliš mnoho.

Naše rada na závěr

Podívejme se na to z odborného hlediska. Jestliže máte problém s erekcí, doporučujeme navštívit odborníka – urologa. Ten vám pravděpodobně pomůže vyřešit váš problém se slabší erekcí trvale. V případě, že vám předepíše léky máte jistotu, že dostanete přípravek, který opravdu funguje. Například Viagru anebo Cialis.

Pokud ale z nějakého důvodu nechcete doktora navštívit, měli byste řešit problém komplexněji. Například přípravkem Zerex, který má dlouhodobé účinky. Jeho cena je přitom mnohem, mnohem nižší.

Prostor pro vaše názory

Teď je tu opět prostor pro vaše názory a recenze k výrobkům Clavin. Máte s ním vlastní zkušenosti? Chcete se na něco zeptat? Tady máte možnost, použijte prosím komentáře pod článkem. Pokud se vám moje recenze líbila, nezapomeňte na LIKE a přidat hodnocení hvězdičkou.

Různé alternativy Clavin


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Erexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenostiErexan Stabil: recenze, účinky, cena, balení, zkušenosti

Novinka Erexan Stabil je určena na dlouhodobou podporu erekce a libida. V naší recenzí se dozvíte vše podstatné o užívání, účincích i složení tohoto přírodního doplňku.

Preventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukemPreventivní samovyšetření prostaty? Zkušenosti radí lékaře s ultrazvukem

Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...

Jelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenostiJelqing – cvičení na zvětšení penisu. Postup, výsledky i zkušenosti

Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!