GymBeam Protein Porridge 1000 g banana
GymBeam Protein Porridge 1000 g banana

Složení, užívání, účinky

Protein Porridge je chutná proteinová ovesná kaše s vysokým obsahem bílkovin, která vás překvapí rychlou a jednoduchou přípravou Protein Porridge je proteinová ovesná kaše, která vás překvapí svou chutí a složením. Obsahuje až 25 gramů bílkovin v jedné porci, které podpoří růst a udržení svalové hmoty. Kromě toho je bohatá i na aminokyseliny, které přispívají k syntéze bílkovin, ale nabízí také nezbytné vitamíny a minerální látky. Proteinová kaše Protein Porridge vás výborně zasytí a zajistí vám i kvalitní nutriční podporu během celého dne.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Protein Porridge 1000 g banana myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 229,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Protein Porridge 1000 g banana

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Protein Porridge 1000 g banana spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy