CFM Instant Whey 80 1000 g banán
CFM Instant Whey 80 1000 g banán

Složení, užívání, účinky

Professional WPC 80 je od března 2014 v novém balení, s novým a ještě lepším složením a také s novým názvem! V čem je nový CFM Instant Whey 80 ještě lepší než jeho už tak velmi oblíbený předchůdce? Má mnohem lepší krémovitost a lahodnou konzistenci, je dostupný v sedmi nových naprosto excelentních a vylepšených příchutích na samé hranici možného u tohoto typu CFM proteinu. U ovocných příchutí jsou navíc obsaženy rozemleté kousíčky 100% ovoce. To vše se sedmi trávicími enzymy, se sladidlem z rostliny stévie, bez jakýchkoliv chemických barviv a se zárukou, že proteinovou složku tvoří ze 100% nejkvalitnější CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát z Evropské unie. Výsledný produkt je plně instantní (= snadno rozpustný), zcela bezprašný, špičkově stravitelný a využitelný. Navíc v nové praktické dóze a novém obalu!

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o CFM Instant Whey 80 1000 g banán myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 519,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka CFM Instant Whey 80 1000 g banán

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s CFM Instant Whey 80 1000 g banán spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy