Španělské mušky a jejich účinky. S alkoholem jejich nekombinujte

Španělské mušky jsou přímo legendárním afrodiziakem, které lidé znají již stovky let. Víte ale, v čem spočívá jejich účinek, kde je sehnat a jak se správně používají a dávkují?

Španělské mušky - kapky

Všechny tyto informace o španělských mušky vám poskytne následující recenze.

Oblíbené Španělské mušky

Originál pochází z puchýřníka

Toto afrodiziakum se v minulosti získávalo z brouka, známého také jako Puchýřník lékařský (odtud název španělská muška). Hlavní účinnou látkou je v tomto případě kantaridin, což je vlastně jed. Puchýřník žije i na našem území, a pokud se ho dotknete, na pokožce se vám začnou tvořit puchýře. V případě, že si pak přetřete oči, riskujete dokonce oslepnutí.

Španělská muška Puchýřník lékařský

Kantaridin dokáže bez problémů člověka i zabít a stačí ho na to pouze 30 mg, proto bylo kdysi dávkování španělských mušek problematické. Kromě toho na něj neexistuje protijed. V minulosti se používal k léčbě zavodnění břišní dutiny a také jako účinný jed. V Číně je dodnes oblíbeným lékem k léčbě vředů či vztekliny. Kromě puchýřník disponuje takovou jedovaté výbavou i brouk s názvem majka fialová.

Dnešní afrodiziaka prodávané pod názvem Španělské mušky nemusí nutně obsahovat kantaridin. Ve většině případů je tato látka nahrazována jinými látkami s afrodiziakálním účinkem, přičemž řípravek jen těží z popularity španělských mušek. Pokud i přípravek obsahuje kantaridin, jde často o uměle vyrobenou formu, ne tu získanou z těl brouků.

Účinky jsou silné - pozor na předávkování

Kantaridin dráždí močovou trubici i měchýř, a také výrazně prokrvuje pohlavní orgány. Způsobuje příjemný příliv tepla na správných místech a dělá jejich velmi citlivými na dotek. Španělské mušky fungují stejně u žen i u mužů.

Afrodiziaka označené jako španělské mušky mohou mít formu kapek, tablet či kapslí. Dávkování je při každém přípravku individuálně, protože jednotlivé výrobky mohou obsahovat i další účinné látky. Jelikož španělské mušky mají velmi silné účinky, obvykle stačí pár kapek, resp. jedna tableta nebo kapsle v dostatečném předstihu (zpravidla hodinu) před milostným aktem.

Silné afrodiziakum na milování jsou Španělské mušky

Španělské mušky mají silné účinky, proto byste nikdy neměli překračovat doporučené dávkování. Pokud vám přípravek nezabere, neužívejte znovu další dávku ale raději počkejte do dalšího dne.

Vyhnete se tak možným komplikacím z předávkování, mezi které patří bolestivá erekce, pálení v močové trubici či dokonce infekce močových cest. Ty se mohou projevit i jako vedlejší účinky, proto začněte s dávkováním opatrně - účinek může být u každého různé silný.

K milování občas patří i nějaká ta kapka alkoholu. Španělské mušky s alkoholem jsou kombinací, která nezpůsobuje problémy. Nezapomínejte ale, že velké množství požitého alkoholu a erekce nejdou v mnoha případech dohromady.

V lékárně jejich nehledejte

Lékárna zpravidla není místo, kde Španělské mušky zakoupíte. Dostupné jsou spíše v kamenných či internetových sex shopech nebo v e-shopech s výživovými doplňky. Jejich cena začíná někde na 100 Kč za malou 15 ml lahvičku. Často bývají dostupné i ochucené varianty s chutěmi po ovoci.

Oblíbené Španělské mušky

Pokud se k španělským mouše nedostanete, můžete sáhnout po jejich alternativách v podobě afrodiziak s výtažky z Kotvičníku zemního (lat. Tribulus terrestris), který podporuje tvorbu testosteronu. Další účinnou látkou je kořen Maca, který zlepšuje plodnost a stimuluje tvorbu testosteronu, popřípadě L-arginin, což je esenciální aminokyselina podporující krevní oběh, stimulující hypofýzu a zlepšující plodnost i kvalitu spermií.

Španělské mušky a zkušenosti uživatelů

Španělské mušky jsou tématem pro nejedno diskusní fórum o sexu. Většina uživatelů originálních španělských mušek si pochvaluje jejich dráždivý účinek, který nastupuje do pár desítek minut od jejich užití. Některým ale způsobil pouze otoky bez pocitu vzrušení a někteří si stěžovali, že na nich neúčinkovala vůbec.

Závěrečné zhodnocení

Originální španělské mušky jsou skutečně účinným přípravkem pro kvalitnější sex. Největším problémem je u nich dostupnost, protože jde o poměrně vzácné afrodisiakum. Pokud se vám je podaří sehnat, za žádnou cenu nepřekračujte originální dávkování doporučené výrobcem. Pro ty méně šťastných nabízejí e-shopy množství dalších afrodiziak s jinými účinnými látkami, ale často podobně silným účinkem.


Autor článku

Michal Toma

Jsem technik tělem i duší. Odmalička mě bavilo rozebírat a skládat různé přístroje a zjišťovat, jak fungují. Podobně dokážu rozebrat na součástky i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...