Wellneo Iza Effect proti plísni nohou a nehtů – recenze a zkušenosti

Mykóza nohou a nehtů je nepříjemné bakteriální onemocnění, se kterým se ale setkává množství lidí, dětí i dospělých. Živnou půdou pro plíseň je vlhkost a teplo, například v propocené obuvi.

Wellnea Iza Effect = prevence proti plísni nohou a mykóze nehtů

Pokožka svědí a pálí, mohou se objevit puchýřky a při nedôkladnom léčení se může mykóza opakovaně vracet. Babské rady doporučují česnek, ocet či bílý jogurt. Chcete se však mykózy zbavit nadobro? Vsaďte na ověřené přípravky. Množství uživatelů má pozitivní zkušenosti s užíváním přípravku Iza Effect.

Využijte časově omezenou akci a získejte ✅ 1+1 lahvičku Wellnea Iza Effect.

Co je Iza Effect

Iza Effect je účinný přípravek proti plísni nohou a nehtů, kteří působí antibakteriálně, zbavuje nohy a nehty mykózy, ale zároveň působí preventivně. Produkt má dokázanou 99,99 % účinnost proti bakteriím a virům. Má rychlý nástup účinku, který lze pozorovat již při aplikaci – přípravek při kontaktu s mikroorganismy a bakteriemi pění.

Iza Effect je dermatologicky testován, není parfémovaný a je vhodný i pro děti. Pomocí přípravku lze nejen léčit zasažené místo, ale i dezinfikovat předměty, které přišly do kontaktu s postiženým místem, tedy ponožky, obuv a povrchy. V případě Iza Effektem nejde o chemii zatěžující životní prostředí. Peroxid vodíku, který obsahuje, je pro životní prostředí nezatěžující, protože se snadno rozkládá na vodu a kyslík.

Účinky

  • Přípravek účinkuje proti nehtové mykóze
  • Bojuje s bakteriální infekcí
  • Ničí bakterie a viry
  • Předchází opětovnému vzniku plísní na nohách
  • Má rychlý nástup účinku
  • Dezinfikuje obuv, ponožky a povrchy

Složení

Přípravek proti plísním Iza Effect obsahuje pouze jednu účinnou látku – peroxid vodíku. Tuto sloučeninu vodíku a kyslíku známe spíše z kadeřnických salonů, kde se využívá při barvení vlasů. Peroxid vodíku má však široké využití. Využívá se při bělení zubů, v dezinfekčních prostředcích, bělidlech, čisticích přípravcích a podobně.

Tato látka působí dezinfekčně a antibakteriálně, využívá se také k léčbě akné a dalších kožních problémů, jako jsou mozoly, otlaky či kuří oka. Na plísňová onemocnění působí tak, že zabíjí mikroorganismy vázáním volných radikálů kyslíku a enzymy škodlivých buněčných membrán.

Účinky Wellneo Iza Effect proti nehtové mykóze

Vedlejší účinky a upozornění

Iza Efect neuvádí žádné vedlejší účinky. Jde o dermatologicky testovaný přípravek, který je účinný při různých hodnotách pH a teplotách. Přípravek je navíc biologicky odbouratelný a nepoškozuje životní prostředí.

Cena

Přípravek je možné zakoupit v internetových obchodech. Balení obsahuje 100 ml přípravku Iza Effect s rozprašovačem a 100 ml přípravku bez rozprašovače. Běžná cena přípravku je 799 Kč, v akcii je to 499 Kč.

Zkušenosti

Většina uživatelů má s přípravkem proti plísním Iza Effect pozitivní zkušenosti. Produkt splnil očekávání a dostavil se očekávaný účinek. Našli se uživatelé, kteří nebyli spokojeni s tím, že přípravek po použití nepění. Prodejce však uvádí, že výrobek pěnit nemusí a nesnižuje to jeho účinnost. Další uživatelka si pochvalovala, že i když produkt používá jen několik dní, první výsledky se již začaly objevovat.

No našli se i méně spokojeni uživatelé. Jedna z nich uvedla, že produktem nedosáhla požadovaný výsledek a získala jen vysušenou pokožku na nohách. Kromě užívání produktu při problému s plísněmi se našla i uživatelka, která ho používá preventivně i proti zápachu. S účinkem Iza Effectu byla spokojená. Podobné zkušenosti má další uživatel, který produkt používá také jako dezinfekci pro svou obuv.

Časté otázky

Jaké je složení Wellnea Iza Effect?

Složení obsahuje pouze jednu účinnou látku – peroxid vodíku.

Jaké jsou zkušenosti s používáním Wellnea Iza Effect?

Zkušenosti, které si lze vyhledat a přečíst na internetu potvrzují, že jde o účinný přípravek proti plísním.

Jaké vedlejší účinky způsobuje tento sprej?

Žádné. Přípravek byl dermatologicky testován a je účinný při různých hodnotách pH a teplotách.

Závěrečná zhodnocení

Ize Effect je účinným řešením pro všechny, trpící problémy s mykózou nohou a nehtů. Přípravek obsahuje pouze jednu účinnou látku – peroxid vodíku, který nezpůsobuje nežádoucí účinky a je pro životní prostředí nezatěžující. Množství uživatelů má s tímto přípravkem pozitivní zkušenosti. Působí i preventivně proti vzniku plísní a lze jím dezinfikovat boty i povrchy.

Využijte časově omezenou akci a získejte ✅ 1+1 lahvičku Wellnea Iza Effect.

AlternativyPublikováno dne: 07.05.2020
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Epsomská sůl (hořká sůl) – použití na akné, vlasy i hubnutíEpsomská sůl (hořká sůl) – použití na akné, vlasy i hubnutí

Nejčastěji se používá jako příměs do koupele a také proto ji lze znáte jako "sůl do koupele". Její účinky jsou však mnohem bohatší. Přečtěte si náš článek o epsomskej soli a dozvíte se...

GigaLash – zkušenosti a recenze na sérum na růst řasGigaLash – zkušenosti a recenze na sérum na růst řas

GigaLash slibuje o 70% více objemu, o 90% větší délku, dokonce i tmavší zbarvení. První výsledky by přitom měly být viditelné již po prvním týdnu používání. Do jaké míry jsou tato...

Co proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárůmCo proti komárům venku? Nejúčinnější jsou repelenty proti komárům

I když se vyskytují převážně v okolí vodních toků a jezer, nevyhnete se jim ani v jiných oblastech. Jak se před nimi chránit? Které produkty a přírodní recepty fungují?