Gynex energy – bylinný přípravek vám pomůže s gynekologickými problémy

Bylinný regenerační přípravek Gynex Energy se využívá především ve spojení s gynekologickými problémy. Tento vysoce koncentrovaný přípravek obsahuje bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Bylinný regenerační přípravek Gynex Energy

Jaké je složení přípravku, na co všechno se dá použít a jaké jsou s ním zkušenosti? Čtěte dál.

Bylinný regenerační přípravek Gynex Energy si můžete zakoupit například ✅ v online lékárně Dr. Max.

Účinky Gynexu

Bylinný koncentrát Gynex má s ohledem na uvedené složení široké využití. Má silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky, upravuje činnost hormonálního systému, použije se v případě gynekologických potíží a dalších poruch souvisejících se žlázami s vnitřní sekrecí. Vyrovnává výkyvy organismu na psychické a hormonální úrovni, u mužů i žen.

K účinkům Gynexu se řadí:

 • detoxikace těla, má antioxidační a regenerační účinky,
 • harmonizuje hormonální systém, a tím upravuje např. činnost štítné žlázy,
 • pomáhá předcházet infekcím, srdečním onemocněním a osteoporóze,
 • zlepšuje funkci a zajišťuje ochranu kůže a všech sliznic, které vystýlají povrch vnitřních orgánů (plíce, žaludek, střeva...) a celkově posiluje imunitu,
 • má velmi dobrý vliv na podporu plodnosti obou pohlaví,
 • příznivě působí při gynekologických problémech (gynekologických zánětech, kvasinkových infekcích),
 • zmírňuje menstruační křeče,
 • pomáhá při menopauze,
 • má pozitivní vliv v případě vaječníkových cyst a onemocnění prsů, preventivně působí proti rakovině prsu a dělohy,
 • preventivně zabraňuje rozvoji osteoporózy,
 • zabraňuje vypadávání vlasů,
 • zlepšuje zdravotní stav diabetiků,
 • preventivně působí proti rakovině,
 • pomáhá při psychických potížích a zlepšuje pozitivní myšlení,
 • pozitivně ovlivňuje problematickou pleť,
 • u dětí zmírňuje dysfázii – poruchu řeči.

Gynex Energy – složení

Hlavní složkou regeneračního přípravku jsou bylinné extrakty (až 15), následují éterické oleje (mátový, žebříčkový či anýzový) a bioinformační složky z nerostů (např. malachit, granát a fluorit).

 • Akát bílý zvyšuje tvorbu přírodních enzymů, zlepšuje trávení bez zvyšování chuti k jídlu. Je účinným spasmolytika, zabírá při křečích žaludku a hladkého svalstva střev, má výrazné močopudné vlastnosti.
 • Mochna husí se vynačuje vysokým obsahem lithia. Nápomocný je při bolestivé menstruaci, pomáhá uvolňovat křeče při kolikách, má žlučopudný, protizánětlivý a svíravý účinek.
 • Všelék hojivý zlepšuje krevní oběh a zvyšuje odolnost proti stresu, užívá se při menstruačních potížích, při nádorech dělohy, chorobách jater a ledvin, sleziny, močových cest, nervové soustavy. Tato bylinka povzbuzuje celý zažívací trakt.
 • Jestřabina lékařská je velmi vhodná při zánětech močových cest a horečnatých onemocněních spojených s vyrážkami. Snižuje hladinu krevního cukru a zvyšuje tvorbu mléka.
 • Kakost smrdutý obsahující rádium se užívá při mužské a ženské neplodnosti, při urologických problémech, zánětech nervů, ekzémech a při vnitřním krvácení.
 • Při zánětech a křečích pomáhá i Svízel pravý. Rovněž příznivě ovlivňuje lymfatický systém a činnost štítné žlázy, sleziny, jater a ledvin.
 • Fenykl obecný obsahuje látky podobné ženským hormonům, zlepšuje tvorbu mléka, ale také trávení. Kromě toho usnadňuje vykašlávání, tlumí křeče, nadýmání.
 • Měsíček lékařský je známý tím, že zastavuje růst bakterií. Velmi účinný je při gynekologických onemocněních, při zánětech, nemocech slinivky, jater, při bušení srdce, astmatu.
 • Kontryhel žlutozelený je dobrým pomocníkem při všech ženských chorobách, střevních katarech, při cukrovce, vodnatelnosti, jaterních a ledvinových chorobách, ale i při žaludečních vředech.
 • Brusinka obyčejná má antibakteriální a dezinfekční účinky, vhodná je při cukrovce, zánětech, střevních kolikách.
 • Krvavec lékařský působí proti prvokům a celkově posiluje organismus. Známé jsou jeho antiseptické, protiprůjmové, adstringentní účinky. Zastavuje krvácení různého původu, má velmi dobré protizánětlivé a antibakteriální účinky.
 • Jetel luční obsahuje látky podobné ženským hormonům (fytoestrogeny), které působí preventivně proti rakovině ženských orgánů, a flavonoidy, které působí proti volným radikálům. Užívá se například při bolestivé menstruaci, při zánětech vaječníků či při chudokrevnosti a ekzémech.
 • Hluchavka bílá usnadňuje odkašlávání, podporuje látkovou výměnu, má zklidňující účinky. Pomáhá při nepravidelné menstruaci, při výtocích, vředech, křečových žilách, při otocích a zánětech.
 • Chaluha bublinatá s obsahem přírodního jódu a velkého množství minerálů působí antirevmaticky. Užívá se při snížené činnosti štítné žlázy a obezitě, snižuje riziko výskytu nádorů prsu a dělohy.
 • Lékořice s obsahem látek podobných nadledvinovým hormonům kortikoidního typu se užívá při kašli, zánětech, revmatismu, při močových kamenech, žaludečních vředech a jako spasmolytikum.

Pro koho je vhodný, dávkování a cena

Bylinný přípravek mohou užívat dospělí a děti starší 3 let. Dospělí mohou užívat 2 – 7 kapek 1- až 3-krát denně. Děti nad 12 let užívají 7 kapek za den a děti nad 3 roky 2 kapky za den.

Žena v klimakteriu

Lahvičku třeba před použitím důkladně protřepat (dle výrobce až 21-krát), aby se informační složky zdynamizovali a účinnost přípravku se zvýšila. Doporučuje se užívat přípravek půl hodiny před nebo po jídle. Kapky se mohou užívat přímo, případně ředěné vodou. Ak chcete přípravek použít na podporu detoxikace, zýšte příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání si třeba vždy dát 1-týdenní přestávku.

Kapky se dají koupit pouze v 30 ml balení. Jejich cena se pohybuje od 355 Kč výše.

Nežádoucí účinky

Složení Gynexu má přírodní charakter, žádné vedlejší ani nežádoucí účinky nebyly zaznamenány. Zbystřit pozornost by však měli lidé alergičtí na některou ze složek, pozor si třeba dát i na specifika jeho užívání.

Při akutních stavech zvolte vyšší dávky, pokud dojde ke zhoršení stavu, je třeba dávkování snížit a k původnímu se vrátit až když zhoršení pomine. Při chronických onemocněních je vhodné užívat minimální dávky Gynexu. Nesmí se užívat během těhotenství a kojení. Pro diabetiky je přípravek vhodný.

Zkušenosti a recenze s užíváním

Ohlasy na Gynex jsou většinou pozitivní, ženám se zamlouvá zejména kvůli jeho příznivým účinkem při hormonální nerovnováze a úpravě menstruačního cyklu. Spokojené byly s jeho přírodním složením, bylinkovou chutí i rychlými účinky. Nezdálo se jim však, že přípravek vydrží při vyšších dávkách pouze krátce, což se pak odráží na ceně.

Z recenzí produktu:

Gynex Energy recenze z Heureky

Rada na závěr

Díky rostlinnému složení jde o přípravek pro tělo přirozený, který se vyznačuje širokým způsobem využití. Na kapky není potřebný předpis a neobjevily se ani žádné vedlejší účinky. V případě, že potřebujete pomoc při problémech s menstruací nebo během menopauzy, je vhodné Gynex vyzkoušet. Co se ostatních účinků týká, jde o individuální záležitost.

Nezapomínejte však na to, že při pretrvávajúcih problémech byste se neměli spoléhat pouze na pomoc z lékárny, ale raději se rovnou poradit se svým lékařem.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 06.06.2019
Hodnocení článku:
(86.6%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Léky, tabletky a byliny pro zvýšení estrogenu. Test odhalí nedostatekLéky, tabletky a byliny pro zvýšení estrogenu. Test odhalí nedostatek

Růst prsou, ochlupení, menstruační cyklus, početí, sexuální touha a sexuální život, to jsou tělesné a duševní změny v životě ženy, za které může estrogen. Víte, proč je důležité mít...

Na premenstruační syndrom (deprese, bušení srdce) bylinky i vitamínyNa premenstruační syndrom (deprese, bušení srdce) bylinky i vitamíny

Emoční, psychologické a fyzické napětí se může u žen objevit každý měsíc. Způsobuje ho tzv. premenstruační syndrom, který je jakousi předzvěstí blížící se menstruace. Co je důvodem jeho...

Aniball balónek má výborné recenze. Kolik cm dokáže žena dosáhnout?Aniball balónek má výborné recenze. Kolik cm dokáže žena dosáhnout?

Aniball je zdravotním "nástrojem", který slouží k procvičování střídavého napínání a uvolňování hráze, na stimulaci poševního svalstva. Pomocí něj je možné podstatně zlepšit průběh...