Bellasin – recenze výživového doplňku. Příbalový leták prozradí nežádoucí účinky

Potřebujete eliminovat nepříjemné projevy klimakteria? Změny v biologických procesech probíhajících v ženském těle mohou vyvolávat návaly horka, poruchy spánku, snížení koncentrace, náladovost či únavu. Metabolismus se zpomaluje, což má za následek zadržování vody a často i zvýšení tělesné hmotnosti. Doplněk výživy Salutem Pharma Bellasin 40+ slibuje jejich potlačení. Nejde jen o plané sliby?

Bellasin 40+ recenze

Výživový doplněk speciálně vyvinutý pro ženy po čtyřicítce. Tak zní základní charakteristika Bellasinu 40+ výrobcem. Přípravek má prý dámám poskytnout pohodlný průběh menopauzy, zmírnit její nežádoucí příznaky a tím pozitivně ovlivnit toto pro mnohé ženy stresující období života.

Bellasin si objednejte z ✅ online lékárny DocSimon.cz!

Složení

1 kapsle Salutem Pharma Bellasin 40+ obsahuje:

 • LipoTherm komplex = extrakt ze zeleného čaje (obsahuje 45% EGCG), L-karnitin tartrát, Guarana extrakt (obsahuje 20% kofeinu), extrakt z zázvoru lékařského (obsahuje 5% gingerol) – jde o kombinaci složek, které podporují koncentraci, dobrý duševní stav a výkon, "kontrolují" tělesnou hmotnost, správné trávení.
 • CardioVit = extrakt z olivových listů (obsahuje 20% oleuropeínu), extrakt z rozchodnice růžové – uvedené látky působí na organismus protistresově, přispívají k obranyschopnosti organismu.
 • EstroTim komplex = extrakt z jetele červené (obsahuje 8% izoflavonů), extrakt ze sóji (obsahuje 40% izoflavonů), extrakt ze lnu setého – jde o látky podporující menopauzální komfort.
 • Osteoplex = vápník (80 mg), vitamin D3 (50 IU) – napomáhají udržovat kosti zdravé a pevné.

Upozornění: Při užívání se mohou objevit doprovodné příznaky jako častější močení (zelený čaj je močopudný), zvýšení tlaku (rozchodnice růžová).

Bellasin velká recenze

Účinky

 • Urychluje metabolismus a spalování tuků (užívání tablet sice nevyvolá proces hubnutí, avšak díky optimalizaci metabolismu zajistí, aby nedošlo k tloustnutí),
 • vrací hladinu hormonů do rovnováhy,
 • napomáhá k vitalitě, fyzické i psychické pohodě,
 • napomáhá k omezení pocitu hladu a návalů chutí,
 • podílí se na pohodlném průběhu menopauzy.

Pocení jako příznak menopauzy

Užívání a dávkování

Podle doporučení výrobce je maximální denní dávka stanovena na 1 kapsli 2x denně. Ideální je užít ji ráno a na oběd současně s jídlem, zapít dostatečným množstvím vody. Alternativou je otevření tobolky a vmíchání jejího obsahu do jídla. Aby byl účinek optimální iz dlouhodobého hlediska, doporučuje se užívat alespoň 2 - 3 měsíce.

Doplňující informace: Bellasin Balance 40+ neužívejte před spaním! Podíl kofeinu v přípravku by mohl způsobit nespavost.

Pro koho je, resp. není vhodný

 • Je vhodný pro ženy po 40-tce.
 • Je vhodný pro ženy, které pociťují návaly horka, změny nálad, poruchy spánku či únavu.
 • Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.
 • Nedoporučuje se ženám, které mají hypertenzi (vysoký krevní tlak).
 • Ženy, které trpí kardiovaskulárními onemocněními by se o užívání měli poradit se svým lékařem.
 • Nedoporučuje se ženám s inkontinencí moči.
 • Není vhodný pro muže.
 • Není vhodný pro děti.

Cena

V balení Bellasin Balance 40+ se nachází 120 tablet, což je dávka určena na 2 měsíce. Cena se pohybuje v rozmezí 630 až 900 Kč. Jelikož na dosažení optimálních účinků je ideálně využívat 2 balení, investice bude dvojnásobná. Je třeba počítat s tím, že v kategorii produktů se stejnou cílovou skupinou se nacházejí cenově lákavější produkty, které vám představíme v závěru našeho článku.

Užívání výživových doplňků během menopauzy

Recenze a zkušenosti

Na portálu Heureka jsou v době psaní recenze zkušenosti převážně pozitivně. V eshopech a internetových lékárnách říkají uživatelé ve prospěch i neprospěch doplňku stravy.

Hodnocení v diskusních fórech jsou spíše negativního charakteru, i když nechybí ani komentáře uvádějící plusy přípravku. Poměr "za versus proti" je tedy celkově vyvážený. Důvodem může být skutečnost, že v rámci diskuse mohlo dojít i k záměně produktů, kvůli neuvedení celého názvu doplňku výživy. Bellasin Effect je totiž odlišný produkt, jehož prodej byl oficiálně ukončen.

Z recenzí produktu:

Bellasin Balance 40+ recenze na Heurece

Závěrečné hodnocení

Doplněk stravy Bellasin Balance 40+ je často prezentován jako přípravek na hubnutí, což však není pravdivá informace. Uvedený produkt sice podporuje metabolismus ve smyslu urychlení spalování tuků, nicméně je třeba si uvědomit, že mu pouze navrací optimální fungování, protože to po 40-tce klesá. Jde o individuální záležitost, a tak některé ženy mohou zhubnout, jiné si udrží svou původní hmotnost.

Bellasin Balance 40+ je určen především ke zmírnění příznaků menopauzy. To znamená, že může být nápomocný jako dodavatel energie, nástroj na korigování změny nálad, tlumič tepla či zvýšeného pocení apod. Jelikož zkušenosti s užíváním jsou víceméně vyvážené, vnucuje se otázka, zda raději nesáhnout po konkurenci v dané kategorii výživových doplňků.

Alternativy výživového doplňku

S přibývajícím věkem ženské tělo produkuje méně hormonů estrogenu a progesteronu. Pokles jejich hladiny způsobuje již zmíněné nepříjemné příznaky. Kromě Bellasinu Balance 40+ proti nim bojují i ​​další výživové doplňky, jako např. Menoxin od Advance, Valosun Minapent, Favea Femiflavon forte, Noventis Izoflavony Duo, Femarelle 50+ a i.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 21.09.2019
Hodnocení článku:
(88.8%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový design, beletrie, zdravý životní styl a elektronická hudba jsou mojí srdeční záležitostí. Společně mě dovedli k psaní, i když na první...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Ekologické alternativy k menstruačním pomůckámEkologické alternativy k menstruačním pomůckám

Dnešní doba přeje ekologickým alternativám běžných pomůcek, které denně využíváme. K dispozici jsou i moderní menstruační pomůcky, o kterých vám dnes povíme více.

Léky, tabletky a byliny pro zvýšení estrogenu. Test odhalí nedostatekLéky, tabletky a byliny pro zvýšení estrogenu. Test odhalí nedostatek

Růst prsou, ochlupení, menstruační cyklus, početí, sexuální touha a sexuální život, to jsou tělesné a duševní změny v životě ženy, za které může estrogen. Víte, proč je důležité mít...

Na premenstruační syndrom (deprese, bušení srdce) bylinky i vitamínyNa premenstruační syndrom (deprese, bušení srdce) bylinky i vitamíny

Emoční, psychologické a fyzické napětí se může u žen objevit každý měsíc. Způsobuje ho tzv. premenstruační syndrom, který je jakousi předzvěstí blížící se menstruace. Co je důvodem jeho...