Weider, Premium Whey, 2300 g, Skořice
Weider, Premium Whey, 2300 g, Skořice
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
1 799,00 Kč

Složení, užívání, účinky

PREMIUM WHEY: doplněk stravy. Obsahuje syrovátkovou bílkovinu s vysokou biologickou hodnotou, zpracovanou metodou mikrofiltrace syrovátkového koncentrátu. Určeno sportovcům a fyzicky aktivním lidem. Dobře rozpustný a vstřebatelný proteinový prášek (syrovátková bílkovina) s vysokým podílem větvených aminokyselin BCAA. Se sníženým obsahem cukru a tuků. Obsahuje vitamín B6, vápník, L-glutamin a sladidla. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Weider, Premium Whey, 2300 g, Skořice myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 799,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Weider, Premium Whey, 2300 g, Skořice

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Weider, Premium Whey, 2300 g, Skořice spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy