Ovocan KIT (5 čípků + 10 kapslí)
Ovocan KIT (5 čípků + 10 kapslí)

Složení, užívání, účinky

Terapeutický KIT Ovocan je indikován k prevenci a zároveň napomáhá při léčbě nekomplikované i komplikované kvasinkové infekce pochvy a vulvy (Candida vulvovaginitis), anaerobních i anaerobních zánětů pochvy a vulvy (vulvovaginitis) i bakteriální vaginózy v akutní i chronické formě. Patologie v této oblasti se vyznačují změnou mikrobiální vaginální flóry s rozvojem infekcí a pomnožením patogenních mikroorganismů (Candida albicans,Candida non albicans, anaerobní i aerobní mikroorganismy), zvýšením pH i snížením prospěšné střevní mikroflóry v oblasti pochvy (laktobacily),což souvisí se specifickými změnami na sliznicích v dané oblasti.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Ovocan KIT (5 čípků + 10 kapslí) myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 368,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Ovocan KIT (5 čípků + 10 kapslí)

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Ovocan KIT (5 čípků + 10 kapslí) spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

Gynmax cps. 90

Gynmax cps. 90
599,00 Kč

Candivac cps.30

Candivac cps.30
282,00 Kč