Lapacho 90cps
Lapacho 90cps
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
245,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Lapacho, nebo také Pau d'Arco je bylina vyskytující se v oblastech deštných pralesů Amazónie a v Jižní a Latinské Americe. Kůra stromu byla domorodými kmeny Latinské Ameriky používána po staletí na široké spektrum zdravotních problémů, a také dnes je ceněna pro její silnou odolnost vůči škodlivým látkám. Lapacho je běžně užívána podpůrně u příznaků alergií, problémy s játry, candidy a kvasinkových infekcí.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Lapacho 90cps myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 245,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Lapacho 90cps

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Lapacho 90cps spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

ProVens tbl.30

ProVens tbl.30
296,00 Kč