Složení, užívání, účinky

Bezkalorický sirup Pancake Syrup je mimořádně chutný sirup bez zbytečných kalorií, cukru, tuku, lepku a laktózy - pokud chcete jíst sladké, nemusíte zhřešit Bezkalorický sirup Pancake Syrup je mimořádně chutný a sladký sirup, kterým ochutíte své palačinky, lívance, nebo jakýkoli jiný dezert. Protože neobsahuje žádné kalorie, ani cukr a tuk, pomůže vám snížit množství přijatých kalorií. A to dokonce bez toho, abyste museli obětovat chuť vašich oblíbených jídel. Ať si už hlídáte příjem kalorií, jste na dietě, v přípravě na soutěž, nebo se prostě snažíte žít zdravěji, Pancake Syrup je ta správná volba. Dodá vašemu dezertu sladkost a vy se vůbec nemusíte cítit provinile. Navíc neobsahuje lepek a ani laktózu!

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Pancake Syrup 320 ml pancake myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 89,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Pancake Syrup 320 ml pancake

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Pancake Syrup 320 ml pancake spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

HEALTH BALANCE

HEALTH BALANCE
479,00 Kč