Složení, užívání, účinky

Koenzym Q10 posiluje srdce, zvyšuje sportovní výkon, podporuje hojení, regeneraci, eliminuje únavu a vyčerpanost Koenzym Q10 je pseudovitamín (látka podobná vitamínům), který se nachází v každé buňce lidského těla, zejména v aktivních a zatěžovaných buňkách srdečního svalu, mozku a játrech. Hraje důležitou roli při produkci energie a v ochraně buněk před poškozením a předčasným stárnutím. Jeho účelem v produkci energie na buněčné úrovni je získat energii za pomoci kyslíku (ve formě ATP) pro organismus. Díky tomu dodá energii a zvyšuje i aerobní sportovní výkon. Přispívá ke správné činnosti srdce, posiluje ho, stejně tak i imunitní systém. Je silným antioxidantem a jeho přítomnost v těle člověka je nezbytná.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Coenzyme Q10 60 kaps myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 169,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Coenzyme Q10 60 kaps

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Coenzyme Q10 60 kaps spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

HMB 220cps

HMB 220cps
529,00 Kč

HEALTH BALANCE

HEALTH BALANCE
479,00 Kč