GymBeam Hydro Whey DH 32 vanilla - 1000 g
GymBeam Hydro Whey DH 32 vanilla - 1000 g

Složení, užívání, účinky

Hydro Whey DH 32 - hydrolyzovaný (předtrávený) syrovátkový protein se 76%-ním podílem bílkovin s velmi jednoduchou a rychlou stravitelností Hydro Whey DH 32 je hydrolyzovaný syrovátkový protein se 76%-ním podílem bílkovin, avšak se zanedbatelným obsahem sacharidů a tuků. Jeho hlavní složkou je rychle vstřebatelný a stravitelný syrovátkový hydrolyzát a syrovátkové peptidy s vysokou biologickou hodnotou a excelentním aminokyselinovým profilem. Hydrolyzovaný syrovátkový protein se považuje za nejčistší zdroj bílkovin, navíc Hydro Whey má až 32%-ní stupeň hydrolýzy. Hydrolýza pomocí enzymů štěpí bílkovinné řetězce na kratší peptidy, což zajišťuje rychlejší trávení a vstřebávání bílkovin.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Hydro Whey DH 32 vanilla - 1000 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 599,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Hydro Whey DH 32 vanilla - 1000 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Hydro Whey DH 32 vanilla - 1000 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy