GymBeam RunCollg Collagen peach - 500 g
GymBeam RunCollg Collagen peach - 500 g

Složení, užívání, účinky

RunCollg® Collagen - hydrolyzovaný kolagen obohacený o vitamín C pro zlepšení pohyblivosti kloubů, zmírnění jejich bolestí, ale a zlepšení kvality pokožky a vlasů RunCollg® Collagen je hydrolyzovaný kolagen obohacený o vitamín C (kyselina L-askorbová). Kolagen je komplex bílkovin, a zároveň základní stavební jednotkou v našem těle - tvoří pojivové tkáně pohybového aparátu a představuje 30% všech bílkovin v těle. Netvoří pouze strukturu kostí a kloubů, ale také vazů, šlach, chrupavek a kůže. Vyživuje proto klouby, zlepšuje pohyblivost a brání stárnutí kloubních struktur a tkání.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam RunCollg Collagen peach - 500 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 359,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam RunCollg Collagen peach - 500 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam RunCollg Collagen peach - 500 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

HMB 120cps

HMB 120cps
373,00 Kč