Gold Whey, syrovátkový protein, Weider, 500 g, Jahoda
Gold Whey, syrovátkový protein, Weider, 500 g, Jahoda

Složení, užívání, účinky

Gold Whey, Weider, to je nízké procento cukrů, nízké procento tuků a veliká nálož kvalitních bílkovin. Užití je vhodné ve fázi budování svalové hmoty a zejména pak v definiční fázi. Obsahuje všechny klíčové prvky syrovátkové bílkoviny, bioaktivní alpha a beta-lactoglobuliny, immunoglobuliny a glykomakropeptidy. Vysoké procento BCAAvám dodá energii jak před tréninkem, tak ochrání vaší svalovou hmotu během náročných sportovních aktivit a podpoří nárůst svalové hmoty po tréninku ve fázi regenerace.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Gold Whey, syrovátkový protein, Weider, 500 g, Jahoda myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 449,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Gold Whey, syrovátkový protein, Weider, 500 g, Jahoda

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Gold Whey, syrovátkový protein, Weider, 500 g, Jahoda spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy