Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g
Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka499,00 KčDo obchodu pilulka
prozdravi499,00 KčDo obchodu prozdravi

Složení, užívání, účinky

Energy Raw Ambrosia Pieces představuje přírodní výtažek z úlového pylu perga známým pod názvem ambrosia, který prošel biologickou fermentací působením specifických enzymů a bakterií. Díky tomu se jedná o jedinečný produkt apiterapie neboli léčby pomocí včel a včelích produktů. Energy Raw Ambrosia Pieces je zdrojem jedinečných a organismu velice prospěšných látek, jako jsou například rostlinné bílkoviny, enzymy či velké množství minerálů a vitamínů.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 499,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Energy Raw Ambrosia Pieces 100 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy