Contractubex drm.gel 1x20g
Contractubex drm.gel 1x20g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
299,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Contractubex® je účinný volně prodejný lék na všechny typy jizev. Aktivně podporuje proces hojení kůže, pozitivně ovlivňuje vytváření jizev a snižuje další tvorbu jizev.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Contractubex drm.gel 1x20g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 299,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Contractubex drm.gel 1x20g

Seznam článků

Žaludeční vředy – jaké léky pomáhají?

Žaludeční vředy – jaké léky pomáhají?

Trávicí potíže, křeče či bolesti břicha jsou jen některé z příznaků nebezpečného onemocnění, kterým jsou žaludeční (peptické) vředy. Je třeba si všímat varovné příznaky, vyhýbat se některým jídlům a nebrat svůj zdravotní stav na lehkou váhu.

Datum: 02.06.2019

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Contractubex drm.gel 1x20g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy