Složení, užívání, účinky

Bepanthen® Krém je určen k léčbě drobných spálenin způsobených sluncem, radioterapií i běžných popálenin nižšího stupně. Na povrchu kůže vytváří film, dexpanthenol snadno proniká do kůže a v buňkách se mění na vitamín B5, který je pro organismus nepostradatelný k tvorbě a regeneraci kůže a sliznic. Vzhledem ke složení jej lze používat i k denní péči o pokožku kojenců.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Bepanthen crm.1x30g 5% myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 125,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Bepanthen crm.1x30g 5%

Seznam článků

Žaludeční vředy – jaké léky pomáhají?

Žaludeční vředy – jaké léky pomáhají?

Trávicí potíže, křeče či bolesti břicha jsou jen některé z příznaků nebezpečného onemocnění, kterým jsou žaludeční (peptické) vředy. Je třeba si všímat varovné příznaky, vyhýbat se některým jídlům a nebrat svůj zdravotní stav na lehkou váhu.

Datum: 02.06.2019

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Bepanthen crm.1x30g 5% spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy