Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 500 g
Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 500 g

Složení, užívání, účinky

BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a zvyšuje pozitivní dusíkovou bilanci organismu. Navíc zvyšují vylučování růstového hormonu.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 500 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 479,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 500 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 500 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy