Amix 100% Predator protein jablko & skořice 1000g
Amix 100% Predator protein jablko & skořice 1000g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
666,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Protein cca 65%. Vyrobeno ze špičkového za studena mikrofiltrovaného a instantního syrovátkového proteinu s přídavkem hovězích aminokyselin. Špičková kvalita je podpořena trávicími enzymy a moderním sladidlem Splenda. Výsledkem je famózní chuť a kvalita. Příchuť: jablko & skořice.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Amix 100% Predator protein jablko & skořice 1000g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 666,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Amix 100% Predator protein jablko & skořice 1000g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Amix 100% Predator protein jablko & skořice 1000g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy