Prodietix – recenze a vaše zkušenosti. Jídelníček je chutný

Tzv. krabičkové diety se staly populárními zejména pro svou jednoduchost. Jde o programy s předem připraveným dietním plánem a předpřipravenými potravinami, které si můžete objednat přes internet.

Prodietix recenze

Jedním z takových řešení je i francouzská proteinová dieta Prodietix, která staví na principu populární ketogenickej diety. V článku jsme se podívali, nakolik je tato dieta funkční, jaké jsou její přínosy a zda stojí za ty utracené peníze.

Kompletní balíčky pro dámy i pány

Princip proteinové diety

Dietní program Prodietix si bere základ z osvědčených ketogenických diet. Tyto fungují tak, že při nich omezíte konzumaci všech sacharidů (tedy např. i pečiva, brambor, rýže, luštěnin apod.) Téměř na nulu – obvyklé maximum je 20 – 50 g denně, což však přijmete v podobě skrytých cukrů z různých potravin.

Takto snížený sacharidový příjem má za následek, že se vaše tělo přepne po vyčerpání všech zásob cukrů v podobě glykogenu v játrech a ve svalech do režimu zvaného ketóza. V tomto stavu si metabolismus nevytváří energii ze sacharidů než obvykle, ale přijímá ji z ketonů, které si vytváří štěpením tuků.

Taková dieta je tedy mimořádně účinná, protože cílí přímo na tukové buňky. Průkopníkem této diety je dr. Atkins, proto se v různých obměnách vyskytuje pod názvy Atkinsova, ketogenická, keto dieta apod.

Upozornění: Diety s nízkým obsahem sacharidů jsou velmi nebezpečné pro cukrovkáře. Hrozí jim totiž ketoacidóza, což je život ohrožující stav. Pokud máte cukrovku a chcete zhubnout, konzultujte změny v jídelníčku s vaším diabetologem.

Nevýhodou těchto diet je, že jde o skutečně radikální změnu v jídelníčku, přičemž je nutné vyvarovat se i skrytých cukrů v různých potravinách. Pro lidi, kteří nejsou zvyklí počítat nutriční hodnoty, může být jejich sledování příliš stresující a zdlouhavé.

Tuto nevýhodu vyvracejí právě diety jako Prodietix, které vám poskytnou předpřipravené jídla spolu s dietním plánem a instrukcemi, ve kterých se dozvíte, které potraviny a v jakých množstvích můžete jíst.

Co budete jíst

Dietní plány programu Prodietix jsou rozděleny na 4 úrovně podle toho, kolik chcete zhubnout. Každá úroveň se skládá ze 3 fází, přičemž v první úrovni trvá každá fáze 1 týden, v druhé 2 týdny, ve třetí 3 týdny a ve čtvrté 4 týdny.

Prodietix dieta pro ženy nebo muže

Na stránce Prodietix najdete i speciální kalkulačku, kde zadáte několik údajů o sobě a stránka vám následně vybere dietní plán vhodný pro vás. Pokud požadujete individuální přístup, odborníci Prodietix vám mohou sestavit plán ušitý na míru přesně pro vás.

Fáze diety Prodietix:

1. Redukce váhy – V této fázi nastává pro tělo největší šok kvůli omezení sacharidů, čehož důsledkem je po několika dnech stav ketózy a nastartování spalování tuků. Budete jíst 5 předpřipravených Prodietix jídel denně, které můžete doplnit povolenými druhy zeleniny. Jelikož glukóza je pro mozek hlavním palivem, můžete se první týden cítit unavení a bez energie, také můžete trpět poruchami soustředění.

Tip: V pozdějších fázích diety budete mít velmi málo energie, proto byste měli okamžitě začít se sportovní aktivitou – ať už se silovým nebo aerobním cvičením (běh, plavání, cyklistika, chůze). Pomůžete si tak udržet svalovou hmotu a urychlíte nástup ketózy spálením glykogenových zásob ve svalech a v játrech.

2. Stabilizace – V této fázi nahradíte jedno z 5 Prodietix jídel vaším vlastním. Pro tyto jídla jsou předepsány základy v podobě např. masa, ryb či jater. Ty lze doplnit i některými druhy zeleniny navíc oproti zelenině v 1. fázi. Spalování tuků pokračuje tak, jak v 1. fázi s tím rozdílem, že budete mít pravděpodobně málo energie na nějaké intenzivnější sportovní aktivity.

Keto dieta

3. Fixace – Poměr sacharidů se v této fázi zvyšuje, přičemž denní jídelníček tvoří 3 Prodietix jídla a 2 vaše vlastní. Pro tyto vlastní jídla jsou již povoleny i suroviny jako tvaroh, tofu a pod. a také sacharidové přílohy v malých množstvích (celozrnná rýže, luštěniny apod.). Kromě toho si jídelníček můžete zpestřit i 100 g vybraných druhů ovoce. Cílem této fáze je pozvolný návrat k normální (no zdravé a vyvážené) stravě bez jo-jo efektu. Kvůli vyššímu příjmu sacharidů se již vaše tělo nebude nacházet v režimu ketózy a spalování tuků bude pokračovat v menší míře.

Vhodné Prodietix recepty, povolenou zeleninu a druhy potravin najdete na stránce prodietix.cz.

Prodietix: povolená zelenina v jednotlivých fázích

Během 1. fáze diety budou základ vašeho jídelníčku tvořit bílkovinné jídla "v prášku", ale kromě nich byste za den měli sníst 600 g – 1 kg povolené zeleniny. V dalších fázích vám na jídelníček přibudou i 1 až 2 normální pokrmy, ale konzumace zeleniny je nutná i nadále. Dejte si však velký pozor na to, abyste jedli jen tu zeleninu, která je při jednotlivých fázích diety povolená, protože i ona obsahuje sacharidy.

 • Povolená zelenina v 1. fázi: květák, cukety, ředkvička, mangold, špenát (všechny druhy salátu a listové zeleniny), fazolové lusky, zelí a čínské zelí, kapusta, okurky, brokolice, řapíkatý celer, bulvový celer, chřest, lilek, artyčoky, patizony, čekanka, tuřín, fenykl (povoleny jsou i čerstvé houby, všechny bylinky a sušený česnek i cibule).
 • Povolená zelenina ve 2. fázi: všechny dosud zmíněné druhy + max. 1 ks za den  kedluben, pórek, paprika, rajče, max. ¼ za den – dýně, max. ½ avokádo.
 • Povolená zelenina ve 3. fázi: všechny dosud zmíněné druhy + max. 1 ks červená řepa, max. 3 polévkové lžíce – kukuřice, mrkev, petržel, hrášek.

Co je nutné dodržovat při Prodietix dietě

 • Pitný režim: Voda je důležitá pro metabolické procesy v těle a navíc dokáže částečně zamaskovat hlad. Dopřejte si jí proto tak 2 – 3 l denně, v létě i více.
 • Pravidelně jezte: Pravidelné jedení je důležité pro udržení aktivity metabolismu, zvláště při takových nízkokalorických dietách.
 • Dejte si pozor na skryté sacharidy: Jsou např. v mléčných produktech, v zelenině jako mrkev, hrášek, kukuřice, ale také v luštěninách. V úvahu vůbec nepřipadá rýže, brambory, jakékoliv pečivo, cukr, med či slazené nápoje.
 • Nekonzumujte alkohol: Alkohol se v těle přeměňuje na glukózu a narušuje stav ketózy. Kromě toho představuje zbytečný energetický příjem. 2 dcl suchého vína jsou však povoleny od 2. fáze diety.
 • Dopřejte si pohyb: Pravděpodobně nebudete mít energie nazbyt pro intenzivní sportování, jízda na kole či procházka se však také počítají. Pohyb urychlí váš metabolismus zpomalený dietou a odbourá stres způsobený omezením jídel, na které jste zvyklí.
 • Občas si zkontrolujte stav ketózy: Pomohou vám s tím indikační papírky na ketony v moči. Koupíte je přímo v e-shopu Prodietix pod názvem Ketophan, případně v lékárně pod názvy Diaphan, Hexaphan nebo Heptaphan. Ketózy si kontrolujte nejlépe ráno, když je moč hustý.

Prodietix recepty na normální jídla: co můžete jíst od 2. fáze

Není možné jmenovat každý jeden recept na normální jídla v jednotlivých fázích diety, ale důležitější je i tak to, s jakými surovinami můžete pracovat v 2. a 3. fázi diety.

Povolené jídla během Prodietix diety

Během 2. fáze si můžete jednou za den připravit pokrmy s jednou z těchto surovin, doplněné o povolenou zeleninu:

 • 150 g kuřecího nebo krůtího masa bez kůže
 • 100 g libové zvěřiny, telecího a libového hovězího masa, hovězí nebo kuřecí játra, platýse, olihní, krabího masa
 • 150 g pstruha, candáta, cejna, platýse, mořského čerta nebo tresky
 • 120 g mořského vlka, pangasia a krevet
 • 200 g slávek
 • 2 vejce

Během 3. fáze si můžete "normálně" jídla připravovat dvakrát denně. Tedy, můžete konzumovat zeleninu a dvě z povolených surovin, ke kterým přibudou tyto:

 • 150 g cottage cheese, nízkotučného tvarohu, lososa, tuňáka a kapra
 • 120 g "šmakoun“ – tepelně upravený vaječný bílek, který slouží jako náhrada masa
 • 100 g bílého tofu
 • 2 polévkové lžíce luštěnin, brambor nebo celozrnné rýže
 • 3 polévkové lžíce zeleniny – kukuřice, hrášek, petržel, mrkev

Kromě 2 normálních jídel si ve 3. fázi můžete denně dopřát: 1 PL nepražených semínek a ořechů (např. slunečnicová, chia, sezamová, dýňová, ořechy vlašské, lískové, kešu) nebo 100 gramů čerstvého či sušeného ovoce.

Prodietix jídelníček: co dodržovat při jeho sestavování

Hotová jídla v prášku si připravíte přesně podle návodu, na tom není žádná věda. Mnoho chyb však můžete udělat při přípravě "normálních" jídel a také při konzumaci zeleniny. Častým problémem je hlavně to, že se lidé snaží své jídla zatraktivnit, přičemž použijí "zakázané" suroviny. Popisovat každý jeden možný recept by bylo nadlouho, proto si vysvětlíme základní principy, které byste měli dodržovat při přípravě vašich normálních pokrmů.

 • Naučte se více solit, používejte klidně i dvojnásobné množství soli, na jaké jste byli zvyklí. Vhodnější alternativou ke klasické kuchyňské soli je sůl himalájská nebo mořská. Obě obsahují vyšší množství jódu, himalájská i minerální látky.
 • Do pokrmů se snažte vždy přidávat kvalitní, za studena lisovaný olivový, řepkový, lněný či sezamový olej (povoleny jsou všechny rostlinné oleje). Za den nepřekročte dávku 2 polévkové lžíce.
 • Od 1. až po poslední fázi diety můžete za den zkonzumovat cca 1 polévkovou lžíci čerstvě odšťavnené citrónové šťávy. Tu si přidávejte hlavně do salátů.
 • Povolená je i 1 lžíce dijonské hořčice a sójové omáčky.
 • Ocet je k dochucování jídel povolený v jakémkoliv množství, a to kromě octa jablečného a balzamikového.
 • Pokud jste milovníky kmínu, můžete si ji dopřát až od druhé fáze, a to maximálně polovinu čajové lžičku denně.
 • Pokud si nevíte váš život představit bez šálku kávy, nemějte strach, během diety není zakázána. Denně však nepijte více než 2 šálky (instantní i "normální"). Cukr a mléko samozřejmě nejsou vhodné. Můžete je však nahradit rostlinným nápojem ALPRO mandlové a sójové (neslazené) a stévií (popřípadě umělými sladidly).

4. pomyslná fáze Prodietix

Po skončení tří fází bílkovinné diety byste si to určitě neměli namířit rovnou do fast foodu. Abyste skutečně vyhnuli jojo efektu a nemuseli s dietou začínat znovu, je třeba absolvovat ještě 4. fázi, která je nazývána také jako pomyslná. Můžete k ní přistupovat jako ke dlouhodobému způsobu stravování, pokud se však chcete vrátit k naprosto normálnímu jídelníčku, tuto fázi dodržujte alespoň po dobu 1 měsíce.

K Prodietix dietě dostanete i šejkr na přípravu takových nápojů

Při 4. fázi dodržujte tato pravidla:

 • Vaše stravování by mělo i nadále zůstat vyvážené.
 • Snažte se přijímat větší množství bílkovin a menší příjem tuků a sacharidů.
 • Denně jezte velké množství zeleniny.
 • Za den snězte 5 hlavních jídel, včetně jednoho Prodietix pokrmu.
 • Dodržujte pitný režim.
 • Nezapomeňte na kvalitní za studena lisované oleje a dostatečné solení jídel.

Prodietix výsledky při redukci váhy + další zdravotní benefity

První výsledky Prodietix na sobě budete moci pozorovat již v průběhu 1. fáze, která je zaměřena přednostně na redukci váhy. Pokud budete všechno dodržovat tak, jak máte, a pokud se bílkovinná dieta ukáže jako ta práva pro vás, na konci 1. fáze byste měli být lehčí o 50 – 70 % váhy, kterou chcete "shodit" celkově.

Jednou z podstatných výhod bílkovinné diety je spalování tuků, při kterém však nedochází k úbytku svalové hmoty. Dalším benefitem je prevence nechvalně známého jojo efektu. Abyste mu skutečně vyhnuli, nestačí stoprocentně dodržovat jen 2. a 3. fázi, ale nezapomenout ani na pomyslnou 4. fázi, která by se dala popsat jako pozvolný návrat k, takříkajíc, normálnější stravě.

Prodietix bílkovinná dieta má kromě redukce váhy i jiné zdravotní přínosy, mezi které patří:

 • Detoxikace organismu
 • Snížení cholesterolu
 • Snížení vysokého krevního tlaku, resp. dosažení jeho správné hladiny
 • Prevence před kardiovaskulárními chorobami
 • Regulace cukru v krvi a prevence před vznikem diabetu II. typu
 • Zlepšení nálady, zvýšení životní energie

Zdravotní komplikace během Prodietix – co je způsobuje a jak je řešit

Málo energie, to je pouze první zdravotní problém, se kterým se můžete setkat zejména v začátcích bílkovinné diety. Mezi další poměrně časté komplikace patří:

 • Celková únava, vyčerpanost, pocit slabosti
 • Bolesti hlavy až silné migrény, lehké závratě
 • Svalové křeče
 • Trávicí potíže, zejména průjmy
 • Poruchy spánku
 • Kožní problémy (vyrážky, slabý ekzém atd.)

I když to zní docela děsivě, v drtivé většině případů ve skutečnosti nejde o žádné vážné zdravotní komplikace. Prvním důvodem, proč můžete pociťovat některé z nepříjemných stavů, je detoxikace vašeho organismu. Pokud byste váš jídelníček změnili jakkoli a k ​​lepšímu, existuje vysoká pravděpodobnost, že budete také zažívat některé se zmíněných stavů.

Druhou častou příčinou je nedostatek minerálů, vitamínů a solí v kombinaci s mírnou dehydratací organismu. Jídla Prodietix sice obsahují všechny vitamíny a stopové prvky, ale i přesto vám mohou při razantní změně jídelníčku chybět. Řešení je jednoduché. Už v rámci prevence se naučte své jídla solit o něco více, než jste byli zvyklí. Tělu byste měli dodávat hlavně hořčík, a to v podobě výživových doplňků. Na dodání vitamínů je vhodný například výživový doplněk multivitamin GS Extra Strong (při vitamínech i minerálech "v tabletách" si dejte pozor na výrobky s obsahem cukru). Nezapomínejte ani na kvalitní pitný režim, při kterém byste měli obyčejnou vodu nahradit minerálkami.

Jídlo, které vám nesedne, můžete vyměnit

Průjem může být způsoben také alergií na některé složky v proteinových jídlech. Proto pozorujte, kdy je na tom vaše trávení nejhůř, a dané pokrmy případně vyměňte. Pokud by se vaše zdravotní problémy nezmierňovali ani po několika dnech, určitě lékaře nebo výživového poradce.

Dietu je vhodné přerušit, když:

 • zmíněné zdravotní problémy nepominou ani po několika dnech,
 • se váš zdravotní stav v průběhu 1. fáze rapidně zhorší,
 • zjistíte, že jste ve druhém stavu (těhotné a kojící ženy s dietou nesmějí ani začínat),
 • onemocníte (nachlazení, viróza, chřipka atd.),
 • se u vás objeví jiné zdravotní problémy (vysoký cholesterol nebo krevní tlak, problémy se štítnou žlázou atd.).

Jak dlouho můžete držet Prodietix dietu a co dělat při jejím přerušení

Pokud byste po skončení poslední fáze diety neměli pocit, že je vaše váha taková, jakou jste si ji představovali, můžete ji o nějaký čas protáhnout. Například při nejdelším, 12-týdenním programu si můžete čas prodloužit o dalších 6 týdnů. Po této době si musíte dát pauzu, a to minimálně v trvání poloviny celkového času držení diety. V tomto případě by tedy pauza trvala 9 týdnů. Pokud byste si chtěli prodloužit jen jednotlivé fáze diety, první můžete natáhnout maximálně o 5 týdnů, 2. a 3. o 10. V každém případě není na škodu, pokud se předem poradíte s výživovým poradcem nebo lékařem.

Velmi častým problémem je přerušení diety, ať už z důvodu nedisciplinovanosti nebo zdravotních problémů. Ať už se v době přerušení nacházíte v jakékoliv fázi, při návratu k tomuto jídelníčku je nutné se vrátit k fázi první, a to minimálně na 3 dny, abyste ve svém těle obnovily stav ketózy. Následně můžete pokračovat tou fází, ve které jste dietu přerušili.

Prodietix a sport

Během Prodietix diety nemusíte vysloveně spalovat kalorie prostřednictvím pohybové aktivity. Bílkovinná dieta je nepochybně velmi specifická, nicméně některé zákonitosti při ní platí také. Jednou z nich je například to, že hubnutí bez pohybu nebude nikdy efektivní tak jako s ním. Proto je určitě lepší se hýbat. Jelikož zejména v začátcích diety vaše tělo dostane zabrat víc než dost, není dobré začínat s pohybem, na který jste nebyli zvyklí.

Jinak řečeno, pokud jste pravidelně sportovali před dietou, nic neměňte a pokračujte ve vašich klasických pohybových aktivitách. Pokud byla cesta z obývacího pokoje do kuchyně a zpět před dietou vaším největším vrcholovým výkonem, s pohybem nezačínejte ve stejné době, kdy upravíte svůj jídelníček. Počkejte až do 2. fáze a se sportem začněte pozvolna. V 1. fázi mohou představovat problém i náročné aerobní cvičení, a to i v případě, že jste se jim dosud věnovali. Proto je provádějte s mírou.

Pro koho je Prodietix dieta vhodná a pro koho ne

Prodietix dietu mohou držet muži i ženy nad 18 let věku. Pokud máte nad 65 let, konzultujte dietu předem s lékařem.

Kromě již zmíněných diabetiků není vhodná tato dieta pro lidi s nemocemi ledvin a jater, onemocněními jako dna, ateroskleróza, fenylketonurie, onemocněním srdce, krevní srážlivosti, žlučníkovými kameny a poruchami příjmu potravy.

Pokud trpíte potravinovou alergií nebo intolerancí, přečtěte si složení jednotlivých jídel na web stránce Prodietix, abyste se ujistili, že v nich nejsou vaše alergeny.

Vedlejšími účinky diety Prodietix jsou, stejně jako u jiných ketogenických dietách, únava, malátnost, nedostatek energie na pohybové aktivity, nervozita či poruchy soustředění. Tyto se však nemusí projevit u každého člověka.

Výhody, nevýhody, cena a alternativy

Výhody diety Prodietix

 • bez starostí, porce jídel jsou předem připraveny
 • v případě požadavku vám zpracují jídelníček na míru
 • velké možnosti úpravy jídelníčku ve 3. fázi

Nevýhody diety Prodietix

 • neoperují s konkrétními nutričními hodnotami, takže srovnání je těžší
 • vysoká cena, podobně jako u jiných krabičkových dietách
 • málo energie na fyzické aktivity

Ceny programů prodietix začínají na cca 3 210 Kč při nejkratším 3-týdenním programu pro ženy, při 6-týdenním je to cca 5 790 Kč, 9-týdenní program vás vyjde na 8 127 Kč a cenovka nejdražšího ženského programu na 12 týdnů atakuje 10 350 Kč.

Prodietix Z1

Mužské programy jsou dražší, protože obsahují v každé fázi o jedno jídlo navíc. Cena za nejlevnější 3-týdenní je cca 4 110 Kč, 6 týdnů vás vyjde na téměř 7 560 Kč, 9 týdnů na 10 332 Kč a nejdelší 12-týdenní program stojí 13 104 Kč.

Alternativou vůči dietě Prodietix může být např. keto dieta KetoDiet. Ta staví na stejném základě, přičemž obě diety jsou srovnatelné z hlediska ceny, pestrosti jídelníčku i možností jak jídelníček rozšířit o další předpřipravené jídla.

Zkušenosti uživatelů s Prodietix

Osobní zkušenost je asi tím nejlepším měřítkem, podle kterého se můžete rozhodnout, zda se do Prodietix pustit nebo ne. Z reakcí zákazníků, které můžete najít přímo na webu Prodietix.sk, se dá usoudit, že v drtivé většině mají s dietou pozitivní zkušenosti. Sem-tam se objeví otázky nebo informace o zmíněných nepříjemných stavech v začátcích diety, někteří lidé mají problém s tím, že jim některé z proteinových jídel až tak nechutnají (dají se bez problémů vyměnit) naopak problémy s pocitem hladu nebo neefektivností diety se v podstatě nezmiňují.

Co se týče udržení nové nižší hmotnosti, uživatelé Prodietix se v tomto neshodují, někomu se to podaří, jinému ne. Někteří lidé totiž přiberou v důsledku špatných stravovacích návyků a špatné životosprávy. Počítejte tedy s tím, že pokud tyto věci nezměníte, můžete se s kily navíc setkat po čase opět.

Prodietix fórum, resp. poradnu, můžete kdykoliv využít i vy. Pokud byste se chtěli cokoli zeptat nebo se poradit, na vaše otázky vám odpoví přímo zkušení výživoví poradci z Prodietix-u.

Z recenzí produktu:

Prodietix recenze heureka.cz

Alternativní keto diety

Na trhu samozřejmě najdeme i další kompletní dietní programy, které nás krok po kroku provedou celým procesem hubnutí. Jejich výhodou je fakt, že na stravování nepotřebujete prakticky žádné znalosti o zdravé výživě. Jedinou nezbytnou podmínkou je dodržování předem stanoveného jídelníčku ve formě konzumace jídel podle přednastaveného dietního plánu.

Ketomix

Známá proteinová dieta vám nabízí až 4 dietní plány. Ten svůj si vybereme podle toho, zda chceme zhubnout 5, 10, 15 nebo více kilogramů.

 • redukce hmotnosti do 5 kg – plán na 4 týdny – během prvních 7 dní konzumujete jídlo KetoMIX 5x denně. Jídelníček si můžete oživit několika povolenými druhy zeleniny. Po prvním týdnu jíte "Ketojídlo" třikrát denně + 2 další bílkovinné jídla.
 • redukce hmotnosti do 10 kg – dieta na 6 týdnů. Počet porcí je stejný jako v prvním dietním plánu. Rozdílná je délka jednotlivých fází – první fáze trvá dva týdny a druhá čtyři týdny.
 • redukce hmotnosti do 15 kg – jídelníček sestavený na 9 týdnů. První 4 týdny jíte 5x denně jedno KetoMix jídlo + povolenou zeleninu. Následně přecházíte na tři "Ketojídla" a dvě bílkovinné stravy.
 • redukce hmotnosti nad 15 kg – nejdelší program pro nejnáročnější. Jde o kombinaci předešlých dietních plánů. Hubnete postupně během celých 14. týdnů. Prvních šest týdnů konzumujete 5x KetoMIX jídlo, zbývajících 8 týdnů si můžete k 3 "Ketojedlám" přidat i 2 nízko sacharidové jídla denně. Potěší i fakt, že konzumace zeleniny nemá omezení.

KetoDiet

Při této dietě jsou zdrojem energie tzv. ketony – produkt štěpení tuků. Na to, aby je naše tělo vědělo zužitkovat se organismus musí dostat do stavu ketózy (odtud i název KetoDiet). Do tohoto stavu se dostaneme však pouze po vyčerpání všech zásob sacharidů v těle, což není vůbec jednoduché. A právě s tím nám pomůže předem sestavená keto dieta. 3 dietní plány (Basic, Medium a Intense) s pečlivě naplánovaným jídelníčkem pomohou zhubnout i těm, kterým se to dosud vůbec nedařilo.

KetoDiet je vhodná pro muže i ženy. Jde o oblíbené a jednoduché řešení redukce váhy. Pokud jste ji vyzkoušeli, pak se s námi určitě podělte o své postřehy a recenze KetoDiet.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 07.06.2019
Hodnocení článku:
(91.8%)

Autor článku

Michal Toma

Jsem technik tělem i duší. Odmalička mě bavilo rozebírat a skládat různé přístroje a zjišťovat, jak fungují. Podobně dokážu rozebrat na součástky i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout