Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Citrónový tvarohový koláč
Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Citrónový tvarohový koláč
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
419,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince, pro sportovce (zejména silové). Obsahuje směs kvalitních syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou) ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. S cukrem a sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Citrónový tvarohový koláč myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 419,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Citrónový tvarohový koláč

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Citrónový tvarohový koláč spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy