Weider, SOY 80 Protein, 800 g, Jahoda
Weider, SOY 80 Protein, 800 g, Jahoda

Složení, užívání, účinky

Určeno veganům a lidem upřednostňujícím rostlinné zdroje bílkovin. Přípravek obsahuje sójovou bílkovinu (protein rostlinného původu). Sója obsahuje všechny esenciální mastné kyseliny a dále až čtyřikrát více argininu než je v syrovátce a dvakrát více než v kaseinu. Účinek sóji na svalový růst je stejně velký jako efekt syrovátky a sója v žádném případě neovlivňuje u mužů poměr testosteronu a estrogenu. Sója je zažívána stejně rychle jako syrováěk je vhodný pro před a potréninkovou suplementaci.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Weider, SOY 80 Protein, 800 g, Jahoda myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 715,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Weider, SOY 80 Protein, 800 g, Jahoda

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Weider, SOY 80 Protein, 800 g, Jahoda spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy