VitaHarmony Magnesium citrát 400mg+vit. B6 tbl.60
VitaHarmony Magnesium citrát 400mg+vit. B6 tbl.60

Složení, užívání, účinky

Přípravek obsahuje hořčík neboli magnesium s velmi dobrou vstřebatelností v organismu, která je podpořena přídavkem vitaminu B6. V lidském organismu je hořčík hojně zastoupen zejména v kostech, zubech a svalech, kde podporuje jejich normální stav a funkci. Hořčík společně s vitaminem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, energetickému metabolismu a snižují míru únavy a vyčerpání. Vitamin B6 neboli pyridoxin napomáhá k normálnímu metabolismu homocysteinu.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o VitaHarmony Magnesium citrát 400mg+vit. B6 tbl.60 myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 236,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka VitaHarmony Magnesium citrát 400mg+vit. B6 tbl.60

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s VitaHarmony Magnesium citrát 400mg+vit. B6 tbl.60 spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy