Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí
Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí

Složení, užívání, účinky

Olimp Cranberry uro complex je jedinečný doplněk stravy s extrakty z brusinek, zeleného čaje, přesličky, kopřiv a ovsa. Tyto rostliny podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin prokazatelně působí antioxidačně, mají příznivý vliv na normální funkci močových cest, ledvin a prostaty, vylučování vody z organismu, působí protizánětlivě, posilují celkový stav organismu, přináší úlevu při premenstruačním syndromu a menopauze, podporují přirozenou obranyschopnost a odolnost a navíc pročišťují organismus.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 177,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Olimp Cranberry uro complex - brusinka 15 kapslí spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

fin Uritabs 60 tbl

fin Uritabs 60 tbl
1 250,00 Kč