Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1.5g
Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1.5g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka66,00 KčDo obchodu pilulka
benu56,00 KčDo obchodu benu

Složení, užívání, účinky

Bylinný čaj Klimakterin při menopauze obsahuje jako hlavní složku květ jetele lučního, který je bohatým zdrojem fytoestrogenů. Tyto látky mají účinky podobné ženským hormonům estrogenům a napomáhají zmírnit nepříjemné příznaky menopauzy. Nyní s novou lahodnou chutí.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1.5g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 66,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1.5g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1.5g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy