Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g
Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka70,00 KčDo obchodu pilulka
benu179,00 KčDo obchodu benu

Složení, užívání, účinky

K dezinfekci povrchových kožních poranění, například po odstranění klíštěte, k antiseptickému ošetření infekčních bakteriálních i mykotických dermatitid, k dezinfekci stomatologických otisků a lékárenských nástrojů a pomůcek, dezinfekce operačního pole před chirurgickými výkony.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 70,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Jodisol spray s mechanickým rozprašovačem drm.spr.sol.1 x 7g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy