Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g
Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
pilulka85,00 KčDo obchodu pilulka
benu179,00 KčDo obchodu benu

Složení, užívání, účinky

Jodisol Spray s mechanickým rozprašovačem je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů, bakterie, plísně i na viry.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 85,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Jodisol Spray s mech.rozpraš. drm.spr.sol.1x13g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy