Složení, užívání, účinky

Taurin - stimulant, který zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost, oddálí únavu a vyčerpání Taurin je neesenciální aminokyselina a stimulant, který působí jako stimulátor mozkové aktivity a podporuje činnost nervové soustavy. Tím zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost. Oddaluje únavu a pocit vyčerpání, zrychluje reakce, zlepšuje koncentraci, a zajímavá je jeho schopnost napodobovat funkci inzulínu, který posouvá všechny aminokyseliny a nezbytné živiny do buněk a umožňuje tak nárůst svalové hmoty. To zajišťuje lepší využití sacharidů podobným mechanismem, jako u inzulínu, avšak nedojde k poklesu krevního cukru nebo k hypoglykémii. Taurin vtahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buněk, čímž urychluje zotavení po tréninku a obnovu energetických zásob. V kombinaci se sacharidy (dextróza, maltodextrin) navozuje pocit bdělosti a zlepšuje schopnost soustředění. Užívání taurinu při tréninku umožňuje rychlejší přenos sacharidů do svalových buněk, což znamená větší výkon a větší množství opakování.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Taurine unflavored - 250 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 119,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Taurine unflavored - 250 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Taurine unflavored - 250 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy