CLA+Green Tea+L-Carnitine, 60 kapslí, Olimp
CLA+Green Tea+L-Carnitine, 60 kapslí, Olimp

Složení, užívání, účinky

Doplněk stravy poskytující tři z nejvíce účinných látek pro podporu procesu redukce tukové tkáně, skládající se z CLA (konjugovaná kyselina linolová), extraktu ze zeleného čaje (EGCG), a L-carnitinu. Pečlivě vybraný sortiment surovin aktivuje všechny fáze spalování tuků a zároveň zabraňuje ztrátě pevnosti těla. Několika týdenní užívání tohoto suplementu zaručuje viditelný úbytek hmotnosti, omezení rizika jo-jo efektu a výsledek jasně snížených příznaků celulitidy. Tři účinné látky v jednom balení.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o CLA+Green Tea+L-Carnitine, 60 kapslí, Olimp myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 333,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka CLA+Green Tea+L-Carnitine, 60 kapslí, Olimp

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s CLA+Green Tea+L-Carnitine, 60 kapslí, Olimp spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

CLA 90 kapslí

CLA 90 kapslí
549,00 Kč