L-Carnitine Liquid, 1 x 25ml, Weider, Citrus
L-Carnitine Liquid, 1 x 25ml, Weider, Citrus

Složení, užívání, účinky

Efektivní a snadná cesta k urychlení procesů spalování tukových zásob v organismu. Výhody užívání L-karnitinu v oblasti moderních fitness sportů jsou nepochybné. L-karnitin je substance, která se podobá aminokyselinám a hraje klíčovou roli v průběhu metabolických procesů. Tuky může organismus spálit v buněčných generátorech - mitochondriích, avšak tuky nejsou schopné projít z krve do těchto organel bez pomoci. Tělo si ovšem vyvinulo transportní systém založený na využití funkcí L-karnitinu. Ten totiž dokáže přepravit mastné kyseliny přes buněčnou membránu a následně do mitochondrií, kde dochází k jejich spalování. Organismus má sice schopnost produkovat L-karnitin sám nebo ho získat ze stravy, nicméně pro efektivní spalování tuků je důležité zajistit dostatečně vysokou hladinu této látky. Totiž čím více tuku bude transportováno do mitochondrií, tím více ho bude také spáleno.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o L-Carnitine Liquid, 1 x 25ml, Weider, Citrus myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 39,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka L-Carnitine Liquid, 1 x 25ml, Weider, Citrus

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s L-Carnitine Liquid, 1 x 25ml, Weider, Citrus spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

CLA 180 kapslí

CLA 180 kapslí
799,00 Kč

CLA 90 kapslí

CLA 90 kapslí
549,00 Kč